دیتا پیکر شمسی وردپرس

Mostafa74

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز کسی افزونه ای چیزی داره که بشه دیتاپیکر وردپرس رو درون پنل مدیریت شمسی کرد ؟!

ممنون از راهنمایی هاتون

Mostafa74

کاربر عضو
دوستان عزیز ببخشیدا توی پاسخگوی یکم ضعیف عمل میکنید

من تا الان کلی سوال پرسیدم ولی متاسفانه به یکی از تاپیک ها هم پاسخی ارسال نشده

اینم برای دوستانی که به مشکل بنده خوردن :

پلاگین WP jQuery Persian Datapicker نوشته شده آقای محمو حسن بهزادی

Qalekhani

قلعه‌خانی
شاید هم شما در سرچ کردن ضعیف عمل می کنید دوست عزیز.

قوانین انجمن میگه حداقل 24 ساعت صبر کنید و بعد انتظار جواب داشته باشید.

یه طوری انتظار پاسخگویی realtime دارید انگار بچه های اینجا پشتیبان فنی سایت شما هستند و یا این که پولی از شما دریافت کردند.

حتی اسکریپتهایی که به صورت تجاری خریداری میشن، حداقل 24 ساعت رو برای پشتیبانی تیکتی شون قرار میدن.

چه برسه به پاسخگویی رایگان بچه های اینجا ...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mostafa74

کاربر عضو
شاید هم شما در سرچ کردن ضعیف عمل می کنید دوست عزیز.

قوانین انجمن میگه حداقل 24 ساعت صبر کنید و بعد انتظار جواب داشته باشید.

یه طوری انتظار پاسخگویی realtime دارید انگار بچه های اینجا پشتیبان فنی سایت شما هستند و یا این که پولی از شما دریافت کردند.

حتی اسکریپتهایی که به صورت تجاری خریداری میشن، حداقل 24 ساعت رو برای پشتیبانی تیکتی شون قرار میدن.

چه برسه به پاسخگویی رایگان بچه های اینجا ...
دوست عزیز ممنون که وقت گذاشتین

ضمنا درست نیست منت سر کسی گذاشت 

بنده مبتدی نیستم و همه چیزهایی که میگید رو متوجه هستم

ولی بنده بالغ بر چندین تاپیک ایجاد کردم و تاپیک اولم نیست که به جواب نرسیده

اینجا یک انجمن حرفه ای هستش و خود بنده هم هر موقع چشمم به سوالی بخوره که جوابشو بدونم بلافاصله جواب میدم

توجه شما هم به stackoverflow جلب میکنم که اونجا نه به کسی پولی میدن نه چیز دیگه ای ولی تاپیک ها در زمان بسیار کمی به نتیجه میرسه !

ما باید به اونجا برسیم تا پیشرفت کنیم . همه چیز پول نیست و باید به هم کمک کنیم . چه حرفه ای چه مبتدی !

Qalekhani

قلعه‌خانی
بله بزرگوار. شما درست می فرمایید. اما یه نکته ظریف رو جا می اندازید:

فروم پرشین اسکریپت به وب فارسی زبان محدود میشه اما یه جایی مثه  stackoverflow بین المللی هست.

شاید بشه گفت با یه ضریب 1 به 200 اونجا کاربران فعالتر و حرفه ای تر هم بیشتر خواهند بود. منت هم نیست. عرض من اینه که صبور باشید.

به هر حال خودتون اشراف دارید که محدودیت زمان برای همه ما هست.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت

Mostafa74

کاربر عضو
ممنون محمد جان که وقت گذاشتی

مشکلم حل شده بود و راه حلش هم توی پست اول گذاشتم اینی که شما ارسال کردین خودش افزونس و من دارم یک افزونه مینویسم پس باید کد های دیتاپیکر رو از این افزونه استخراج کنم و توی افزونه خودم قرار بدم

اون لینک های که توی پست اول گذاشتم هم سالمه و همه امکاناتش خوبه. توی افزونه ماکه خوب کار کرد مشتری هم راضی بود

بالا