راست چین کردن قالب

ehsan_2017

تازه وارد
سلام به همگی

کسی میتونه کمکم کنه این قاب رو راست چین کنم؟

kasraa

کاربر عضو
سلام

قالب اگر css داشت بازش کن و rtl کن محتواش رو

مثلا :

text-align:right;

یا

float:right;

همین

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
wallfa اخرراج شدید... به مدت یک ماه

kasraa

کاربر عضو
ببخشید داداش من زیاد از css نمیدونم میشه ز�*متشو برام بکشی؟
سلام

باشه تا امشب برات راست چین میکنم میزارم همین جا

دوستان بخدا قسم اینجا جای خوبی واس پول در آوردن نــیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــست

آخه درخواست راست چین کردن این قالب مگه چقد کار داره که براش هزینه بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کم کم اینجا داره تبدیل میشه به __________

دیگه باید از این فروم با این وضع و قوانینش خدافظی کرد :(

mahdiali35

کاربر عضو
درود خدمت دوستان.....

در رابطه با فارسی سازی این قالب با olo عزیز موافقم اما نکته ی دیگه اینه که هر کاری رو هم نمیشه رایگان انجام داد مثل فارسی سازی قالب های حرفه ای سیستم های مختلف اما انصافا این قالب هیچی نداره......!!!!!!!

ببینید دوست عزیز کلا فارسی سازی این قالب چند مرحله ی ساده داره :

این تغییرات باید در فایل templatemo_style.css صورت بگیره....

مرحله ی اول : راست چین کردن متن ها در قالب که باید کد زیر رو در تگ body قالب اضافه کنید...هر کدی که در body قرار بگیره در کل استایل اعمال میشه....

کد:
direction :rtl;
که در این صورت body شما و بدنه ی اصلی قالب به صورت زیر میشه:

body {
direction :rtl;
margin: 0;
padding: 0;
line-height: 1.5em;
font-family: Tahoma , Arial, Helvetica, sans-serif;
font-size: 12px;
color: #ffffff;
background: #1a1d1e url(images/templatemo_body_top_bg.jpg) repeat-x;
}​
کد:
من فونت پیش فرش رو هم به tahoma تغییر دادم که به نظرم قشنگ تره.....

مرحله دوم اینه که شما تعیین کنید قسمت های مختلف کجای صفحه به نمایش دربیاد که توسط کد float تعیین میشه هر کجا right بود به left و هر کجا left بود به right

باید تبدیل بشه....

float: left ;=========> float: right ;
float: right ;========> float: left ;​
کد:
البته اگه در خط 92 که پیش فرض left هست رو عوض نکنید بهتره چون کل منوها میرن سمت راست....

مرحله ی سوم اینه اینه تراز نوشته ها رو تغییر بدی که برای این هم باید text-align رو مثل float تغییر بدی یعنی هر کجا right بود به left و هر کجا left بود به right تغییر بدی....

text-align: left ;=========> text-align: right ;
text-align: right ;========> text-align: left ;​
کد:
تمام.........

فقط میمونه یه تا نکته ی کوچیک که باید درستش کنی....اگه دقت کنی نوشته های منوی بالا اینجوریه Homepage-Company-Services-Portfolio-Contact که برعکسه و باید برعکس باشه یعنی homapage اول باشه و الی آخر برای این کار در فایل featuredcontentglider.css باید خط 38 float رو به right تغییر بدی....

فایل های css که ویرایش شدن رو برات attach کردم اگه خوب نبود منتظر باش تا آقای olo کارت رو راه بندازه

پیروز باشید....

پیوست‌ها

• consultant.zip
    2.4 کیلوبایت · بازدیدها: 5

kasraa

کاربر عضو
سلام

دوست عزیز mahdiali35 شما همه ی کارارو انجام دادی دیگه

همونطور هم که خودت گفتی این قالب چیزی نداره که بخوای روش وقت آنچنانی بزاری یا اینکه هزززززیرنه براش بزاری

همین توضیحاتت کافی بود و قالب کامل راست چین میشه ( چون قالب خیلی سادست فقط چند تا float:right و text-align:right میخواست )

منم الآن اومدم که قالب رو بزارم که دیدم شما زحمتشو کشیدی

ازت ممنونم چون اگه میخواستم آپلود کنم عذابی بود بره خودش ( چون با موبایلم )

خدائیش ظهری دیگه زده شده بودم از انجمن که وقتی این کارتو دیدم دوباره امیدوار شدم

خوشالم که هنوز همچین کاربرائی تو فروم هستن :x

ehsan_2017

تازه وارد
واقعا از هردوتون ممنونم خیلی بهم کمک کردید خیلی خیلی ممنون

mahdiali35

کاربر عضو
درود.....

تو خط 55 در index قالب یه div هستش که دقیقا همون چیزیه که شما دنبالش می گردی....

کد:
<div id="canadaprovinces" class="glidecontentwrapper" style="right: 88px; top: 0px; width: 784px; height: 650px">
شما می تونی height رو زیادتر کنی تا کادر قرمز که مشخص کردی ارتفاعش بیشتر بشه....

پیروز باشید....

kasraa

کاربر عضو
سلام

دوست عزیز mahdiali35 بازم ممنون که انقد سریع و واضح جوابشونو میدی ( خدائیش من انقد دقیق نمیتونستم راهنمائیش کنم )

و شما آقای ehsan_2017

ببین این جور قالبا بهتره به صورت پیش فرض استفاده کنی

چون این قالب محتواش فقط عوض میشه و زیاد و کم شدن ارتفاع قالب عوض نمیشه و ثابت هست

اگر بخوای اینکارو کنی باید همه ی محتوات رو به یه اندازه بزاری تا وقتی وارد صفحه دیگه میشی کمتر از قبلیه نشه و یه اندازه باشن

به نظر من بهتره دنبال یه قالبای دیگه باشی چون اینجور قالبا خیلی ساده ان ( البته نظر شخصیم بودا )

موفق باشی

ehsan_2017

تازه وارد
با تشکر از دوستانی که تو این تایپیک به بنده کمک کردن اینم لینک قالب که آپلودش کردم ببینید چطور در اومده و اگه اشکالی داره یاداوری کنید (این پست برای تبلاغات نیست)

خط تیره هارو بردارید

iPersianScript

کاربر عضو
با تشکر از دوستانی که تو این تایپیک به بنده کمک کردن اینم لینک قالب که آپلودش کردم ببینید چطور در اومده و اگه اشکالی داره یاداوری کنید (این پست برای تبلاغات نیست)

خط تیره هارو بردارید
.

. پیشنهاد : فونت ها رو از حالت Bold خارج کن.. البته بیشتر قسمت ها سایزشون هم یکی دو تا ! زیاده... :|:|

. موفق باشید :54:

.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ehsan_2017

تازه وارد
هیچ کدوم از فونت ها بولد نیست واسه همه فونت ها هم از B koodak استفاده کردم

iPersianScript

کاربر عضو
هیچ کدوم از فونت ها بولد نیست واسه همه فونت ها هم از B koodak استفاده کردم
.

. پس سایزشون رو حتما کم کن... :|:| فونت Tahoma بهتر نبود :-/ یا از یه فونت دلخواه استفاده کن... :) البته همه اینا نظر بودا... :-"

. موفق باشید :54:

.

بالا