راهنمایی برای انتخاب قالب

amir_drms

تازه وارد
سلام

دوستان بنده قصد دارم یک وبسایت به زبان انگلیسی صرفا برای فروش فایل راه اندازی کنم. لطفا در مورد انتخاب قالب راهنماییم کنید. و اینکه آیا از افزونه edd استفاده کنم یا ووکامرس

حسن غویشه

کاربر عضو
درود

وقت بخیر جناب @amir_drms

قالب: لطفا توضیح دهید چه فایل هایی برای فروش دارید تا راهنمایی کنم :)

EDD: این افزونه مشکل بزرگی داره، اگه لینک دانلود رو بجز با امکان آپلود خود افزونه یا آپلود در پوشه مخصوص افزونه قرار بدید (مثلا: از هاست دانلود) لینک رو رمز گذاری نمیکنه و اینجوری مشتری میتونه لینک مستقیم رو براحتی در اختیار افراد غیر قرار بده!!! البته افزونه ای (EDD Remote) برای رفع این مشکل وجود داره ولی متاسفانه رایگانش رو پیدا نکردم!

ووکامرس: بنا به دلیل بالا خودم از ووکامرس استفاده میکنم برای فروش قالب و ازش راضیم :)

amir_drms

تازه وارد
با سلام. بنده الان برای سایت خودم در ایران که فروش فایل هست از ووکامرس استفاده میکنم و راضی هم هستم برای فایلهای با حجم بالا هم در سایتهای دیگه آپلود میکنم لینک خارجی در ووکامرس میدم. فقط خواستم بدونم آیا با edd هم میشه بدون مشکل فایل فروخت

در مورد محصولات هم: کتاب الکترونیک، قالب وردپرس، مقاله، پروژه های انجام شده برنامه نویسی و کلا هر نوع فایلی که بشه فروخت

حسن غویشه

کاربر عضو
درود

فقط خواستم بدونم آیا با edd هم میشه بدون مشکل فایل فروخت

EDD: این افزونه مشکل بزرگی داره، اگه لینک دانلود رو بجز با امکان آپلود خود افزونه یا آپلود در پوشه مخصوص افزونه قرار بدید (مثلا: از هاست دانلود) لینک رو رمز گذاری نمیکنه و اینجوری مشتری میتونه لینک مستقیم رو براحتی در اختیار افراد غیر قرار بده!!! البته افزونه ای (EDD Remote) برای رفع این مشکل وجود داره ولی متاسفانه رایگانش رو پیدا نکردم!

خوب چند تا قالب تو ذهنم دارم ولی هرکدوم مخصوص کار خودشونه و با تنوع فروش شما سازگار نیست.

پیشنهاد: اگه درآمد خوبی دارید چرا سراغ قالب اختصاصی نمیروید؟!

با آرزوی بهترین ها :)

amir_drms

تازه وارد
قالب های پولی تو اینترنت هم بدک نیستن . لطفا اونایی که تئ ذهنتون هست بفرمایید تا من یه نگاهی بکنم

بالا