راهنمایی جهت استفاده از گرویتی فرم

arman_gts

تازه وارد
22/9/08
27
0
1
سلام 
دوستان من یه محصولی رو طراحی کردم با گرویتی فرم به شکل محاسباتی هست .

حالا برای اینکه دیگه کار خیلی خوب دربیاد ، میخوام بعد از انجام محاسبات  ،  تو یه خط یه توضیحی بدم

به طور مثال بعد از یک انتخاب در دراپ دان گزینه زیر نمایش داده بشه : 

شما  گزینه {فیلد شماره 2 } را انتخاب کرده اید در نتیجه  محصولات {فیلد شماره 3} براش ما مناسب هستند

........

در حال حاضر این آپشنش رو برداشتم ولی به شدت بهش نیاز دارم

در زمینه و تلویزیون شهری کار میکنیم ، و اینها بر اساس مترمربع حساب میشن ، میخام با انتخاب طول و عرض تابلو روان و یا تلویزیون شهری ، تعداد پاورهای مورد استفاده و  نوع برد کنترل مناسب رو که تو کار استفاده میشه رو هم به مشتری نمایش بدم ، که البته باید Read only باشه و فقط این اطلاعت نمایش داده میشه به مشتری 
اصلا این کار شدنی هست ؟

arman_gts

تازه وارد
22/9/08
27
0
1
سلام

با منطق شرطی خود گرویتی فرم اجرا کنید خب. مساله ای نداره.
ممنونم.

میشه بیشتر توضیح بدید

فیلدهای من محساباتی هستند . جواب اینها رو میخام تو یک خط براش توضیح بنویسم

این محصول  رو لطفا نگاه کنین . تعداد آپشن ها خیلی زیاده و با منطق شرطی نمیدونم چطور باید اینکارو انجام بدم

Qalekhani

قلعه‌خانی
9/4/13
1,599
26
38
32
کرمانشاه
دو سوال:

۱- اون متنی که می‌خواید نمایش بدید بر اساس محاسبات هست یا بر اساس آپشن‌های فیلدها؟

۲- این متن قبل از ارسال فرم قراره نمایش داده بشه یا بعدش؟

arman_gts

تازه وارد
22/9/08
27
0
1
دو سوال:

۱- اون متنی که می‌خواید نمایش بدید بر اساس محاسبات هست یا بر اساس آپشن‌های فیلدها؟

۲- این متن قبل از ارسال فرم قراره نمایش داده بشه یا بعدش؟
این متن در حین انتخاب دومین گزینه قبل از ارسال فرم باید نمایش داده بشه ، و بر حسب محاسبات سایر فیلد هاست ولی خودش محاسبات نیست  ، به طور مثال من الان یه فیلدی دارم به اسم محاسبه پاور ، که از مقدار دوتا فیلدی که کاربر انتخاب میکنه با یکم محاسبه به دست میاد ، میخام تو این متن بگم که توی کار شما مثلا 2 ،  یا 3 یا 4 تا پاور لازم هست ، و مثلا از فلان بردکنترلر استفاده میکنیم 
و همه اینها قبل از ارسال فرم هست

Qalekhani

قلعه‌خانی
9/4/13
1,599
26
38
32
کرمانشاه
تا اونجا که من اطلاع دارم گرویتی خودش قادر به نمایش چنین پیام‌هایی قبل از ارسال فرم نیست.

البته شاید دوستان نظر دیگه‌ای داشته باشند.