راهنمای جامع افزونه فارسی فروشندگان ووکامرس

omidrastegar

کاربر عضو
با سلام

ابتدا جهت آشنایی و دانلود این افزونه می توانید به پست " " مراجعه نمایید. به علت اینکه این افزونه خیلی طرفدار پیدا کرد و تعدادی درخواست شخصی سازی داشتند این پست رو آماده کردم تا افراد به راحتی بتوانند با این افزونه کار کنند. بریم سر اصل مطلب:

shortcode های افزونه جهت استفاده در قالب:

Directory of Vendors (To edit template, copy and modify ./front/vendor-list.php)[wcv_vendorslist] (Will show only vendors with products listed on your site)[wcv_vendorslist show_products="no"] (Will show all vendors, even if they have no products listed in their store) Recent Products Shortcode[wcv_recent_products vendor="VENDOR-LOGIN-NAME" per_page=3] Products Shortcode[wcv_products vendor="VENDOR-LOGIN-NAME"] Featured Products Shortcode[wcv_featured_products vendor="VENDOR-LOGIN-NAME"] Sale Products[wcv_sale_products vendor="VENDOR-LOGIN-NAME"] Top Rated Products on sale[wcv_top_rated_products vendor="VENDOR-LOGIN-NAME"] Best Selling Products on sale[wcv_best_selling_products vendor="VENDOR-LOGIN-NAME"] Product Category + Vendor[wcv_product_category category="category-slug" vendor="VENDOR-LOGIN-NAME"]حذف قسمت پرداخت با PayPal

1.) Edit your Shop Settings Page in your WordPress Admin2.) Change the shortcode to [wcv_shop_settings paypal_address="false"]3.) Save!حذف متن "فروخته شده توسط" یا "فروشنده"  در سایت خود

این کدها را به آخر فایل functions.php در قالب خود اضافه کنید

/* Remove sold by in product loops */remove_action( 'woocommerce_after_shop_loop_item', array('WCV_Vendor_Shop', 'template_loop_sold_by'), 9, 2);/* Remove sold by in cart view */remove_filter( 'woocommerce_get_item_data', array( 'WCV_Vendor_Cart', 'sold_by' ), 10, 2 );/* Remove sold by on single product pages */remove_action( 'woocommerce_product_meta_start', array( 'WCV_Vendor_Cart', 'sold_by_meta' ), 10, 2 );/* Remove sold by in emails */remove_filter( 'woocommerce_order_product_title', array( 'WCV_Emails', 'show_vendor_in_email' ), 10, 2 );نمایش متنی برای فروشندگانی که تنظیمات خود را انجام نداده اند

برای این کار به مسیر /wp-content/themes/YOURTHEME/wc-product-vendor/dashboard/links.php. Edit links.php رفته و کد زیر را در قسمتی که تمایل دارید متن به نمایش درآید قرار دهد. همچنین یادتون نره متن رو به سلیقه خودتون ویرایش کنید.

<?php$author_id = get_current_user_id();$shop_name_set = WCV_Vendors::get_vendor_shop_name( $author_id );$vendor_login = get_userdata($author_id);if ($shop_name_set == $vendor_login->user_login) {// Only choose one of the following lines depending on what theme you have.// Use the following line if you have a WooThemes theme.echo do_shortcode( ‘[box type="alert"]<strong><h3>You havent configured your store name!</h3><p>More message text here.<br><br><a href="’.$settings_page.’">Click here to set your store name</a></p>.[/box]’ );// Use this line for any other themeecho ‘<h3>You havent configured your store name!</h3><p>More message text here.<br><br><a href="’.$settings_page.’">Click here to set your store name</a>.</p>';}?>

افزونه های سازگار 100%

BAW Post Views Count – (Free!) ( )
BuddyPress – (Free!)
Facetious Search – (Free!)
iThemes Security – (Free!)
Send email only on reply to my comment – (Free!)
Yoast SEO – (Free!)
Yoast WooCommerce SEO –
WooCommerce 2.2+ – (Required to use WC Vendors) (Free!)
WooCommerce CSV Importer – (Free!)
WooCommerce Frontend Shop Manager – (Free!)
WooCommerce PDF Vouchers –
WooCommerce Per Product Shipping –
WooCommerce Simple Auctions –
WC Multiple Packages –
WP User Front End Pro –
WP User Front End Pro Comments –
YITH Woocommerce Wishlist – (Free!)

افزونه هایی که در کار افزونه تداخل ایجاد می کنند:

Twitter Stream
WooThemes Bookings

برای اطلاعات بیشتر می توانید به این لینک مراجعه نمایید:

onlinearchitect

تازه وارد
خسته نباشید
ببخشید ی سوالی داشتم 
قسمتی که گفتیدshortcodeهای افزونه جهت استفاده در قالب.باید دقیقا کجای قالب کپی پیست کنم؟؟؟
همچنین حذف قسمت پرداخت با PayPal  میشه پی لاین رو اضافه کرد؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

omidrastegar

کاربر عضو
سلام

شرتکد بیشتر در صفحات استفاده میشه. برگه میسازی و در قسمت متن کد رو میزاری. ولی در فایل های قالب مقل single.php  و... هم میتونی استفاده کنی

شدنی که میشه باید براش طراحی کنید یا به صورت دستی یا افزونه جانبی براش بنویسید.

ahfathipour

تازه وارد
سلام خسته نباشید،

یه سوالی دارم، چطور میشه یه مرحله تایید به مراحل خرید اضافه کرد؟ ینی هر محصولی که به سبد اضافه شد تا فروشنده‌ی محصول تایید نکرده امکان پرداخت براش نباشه؟

ممنون از لطفتون.

mujahid

تازه وارد
من هم یک سوالی داشتم اون قسمت که نوشته فروخته شده توسط که شما گفتید اون متن با یک کد که در بالا گفته شده پاک میشه

حالا سوال من اینه که چطور میشه اون متن رو تغییر داد

مثلا بجای اینکه نوشته شده فروخته شده توسط این متن جایگزین بشه ( فروشنده )

saeedalimadadi

تازه وارد
سلام خدمت همه

آقا من توصیه میکنم که این افزونه رو زیاد دستکاری نکنید

من ورداشتم این کد

<?php

$author_id = get_current_user_id();
$shop_name_set = WCV_Vendors::get_vendor_shop_name( $author_id );
$vendor_login = get_userdata($author_id);
if ($shop_name_set == $vendor_login->user_login) {
// Only choose one of the following lines depending on what theme you have.
// Use the following line if you have a WooThemes theme.
echo do_shortcode( ‘[box type="alert"]<strong><h3>You havent configured your store name!</h3><p>More message text here.<br><br><a href="’.$settings_page.’">Click here to set your store name</a></p>.[/box]’ );
// Use this line for any other theme
echo ‘<h3>You havent configured your store name!</h3><p>More message text here.<br><br><a href="’.$settings_page.’">Click here to set your store name</a>.</p>';
}

?>

رو اضافه کردم کلا بخش کاربری فروشندم از کار افتاد.

پس توصیه میکنم اینکارو انجام ندید

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

دوستان من برای حذف ""فروخته شده توسط"" از کد گفته شده تو فانکشن پوسته اقدام کردم . همون کد رو توی هدر همه صفحات سایتم میاره !!!!!!! تصویرش رو گذاشتم مشکل از کجاست؟

ضمنا از BE TEM  استفاده میکنم. 

You must be registered for see images attach

جاویدان

کاربر عضو
سلام

دوستان من برای حذف ""فروخته شده توسط"" از کد گفته شده تو فانکشن پوسته اقدام کردم . همون کد رو توی هدر همه صفحات سایتم میاره !!!!!!! تصویرش رو گذاشتم مشکل از کجاست؟

ضمنا از BE TEM  استفاده میکنم. 

attachicon.gif
با سلام

دوست عزیز

این کد رو باید یا به صورت  <?php?> قبل از شروع کد php اولیه  فانکشن تم قرار بدید یا در انتهای ترین قسمت قبل از < البته بهتره با <?php?> تست کنید تا سازگاریش با قالب رو بررسی کنید .

موفق باشید

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

اقا جاویدان

راستش من با php اشنایی ندارم. دقیقا میتونید بگید این دستورها رو مثلا بعد از فلان دستور یا علامت بزنم

یا مثلا قبل و بعد دستور فلان چیز رو بنویسم.

حکایت ما شده مثل کسی که بهش میگید ادرس بلوار فلان کنار میدان فلان میگه بگو همون میدونی که وسطش فلان مجسمه هست با اون بلواری که اولش فلان مغازه هست !!!!

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

قضیه از این قراره یکم به فایلها نگاه کنی دیگه این یکی رو یاد میگیری

یادت باشه شما بر حسب نیاز باید از این کد استفاده کنی گاهی مثل نمونه زیر گاهی تمامی این خطوط رو 

مثلا این گزینه سوم این مطلب رو در تک برگ محصول غیر فعال میکنه

اگر خواستی همش رو استفاده کنی کافیه کلش رو بین این <?P  ?> قرار بدی

<?p/* Remove sold by on single product pages */remove_action( 'woocommerce_product_meta_start', array( 'WCV_Vendor_Cart', 'sold_by_meta' ), 10, 2 );?>موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hdmax
A

Atashe.Entezar

Guest
سلام لطف کردی
خب حسب راهنمائی درست شد (یعنی جذف شد) حالا اگه بخوایم بجای فروخته شد رو بزنیم ""فروشنده "}" راهی هست؟

چون فکر میکنم اگه بجای "فروخته شد توسط : فروشنده x ""      بنویسه     ""فروشنده : فروشنده x ""  بهتر از اینه که کاملا نام فروشنده رو حذف کنه

آخرین ویرایش:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

برای اینکار بهتر است اصلا این کد رو استفاده نکنی و از افزودن حلقه ووکامرس فارسی فروخته شد رو به نام مورد نظرت تغییر بدی اینجوری مشکلت حل میشه

موفق باشید

aminpbz

تازه وارد
سلام

دوستان دفزونه رو نصب کردم ولی صفحه اول سایت ابزارک ها رو نشون میده و سایت رو دچار مشکل میکنه

ممنون میشم راهنماییم کنید

smtk

تازه وارد
آقا سلام 
1- من میخوام که بخش کمیسیون این افرونه رو غیر فعال کنم

2- و اینکه فروشنده بتونه از تو خود سایت محصولاتش رو اضافه کنه نه از پنل مدیریت وردپرس

باید چه کار کنم؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

westerman

تازه وارد
آقا سلام 
1- من میخوام که بخش کمیسیون این افرونه رو غیر فعال کنم

2- و اینکه فروشنده بتونه از تو خود سایت محصولاتش رو اضافه کنه نه از پنل مدیریت وردپرس

باید چه کار کنم؟
سلام باید نسخه تجاریشو تهیه کنید

webbarg

تازه وارد
اقا یه سوال ، چه جوری باید با فروشنده تصویه حساب کنیم ؟

من هرچی گشتم نفهمیدم .

vahidazimi

تازه وارد
افزونه فروشندگان ووکامرس غیر فعال شده است. این افزونه حداقل نیاز به افزونه ووکامرس نسخه 2.2.0 .

چجوریاست ورژن ووکامرس من 2.4هستش

آخرین ویرایش توسط مدیر:

golbahar1369

تازه وارد
سلام.

من تا حالا با ووکامرس و wc vendors کار نکردم.

چجوری میشه درگاه پرداخت ایرانی گذاشت توی وردپرس؟

ممنون میشم کمک کنید.

بالا