راهنمای نصب اسکریپت آپلود سنتر

arpamonni

تازه وارد
سلام

این اسکریپتی که گذاشتید:

چطور نصب کنم؟هرکار میکنم نمیشه.همش میگه:

کد:
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'HOST' (0) in /home3/user/public_html/Center/install/class.php on line 32

Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: Access denied for user 'user'@'localhost' (using password: NO) in /home3/user/public_html/Center/install/class.php on line 33

Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: A link to the server could not be established in /home3/user/public_html/Center/install/class.php on line 33

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Access denied for user 'user'@'localhost' (using password: NO) in /home3/user/public_html/Center/install/class.php on line 41

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /home3/user/public_html/Center/install/class.php on line 41
جدول پوشه ها ساخته نشد

HamedR

کاربر عضو
این خطا مربوط به عدم برقراری ارتباط با دیتابیس هست.

مشخصات دیتابستون رو چک کنین.

اسم سرور هم localhost بزارین.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سیستم اینطور طراحی شده دوست عزیز

arpamonni

تازه وارد
یعنی چی؟ یعنی من اینو نصب کنم هیچ کنترلی روی فایلها ندارم؟هرکی هرچی گذاشت گذاشت؟

و اینکه چرا همه جاش ارور میده؟کار خاصی باید کرد<؟من کامل نصب کردم و گفت با موفقیت نصب شد.حالا صفحات هیچ استایلی ندارن

چیزی هم آپلود نمیشه

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
یعنی چی؟ یعنی من اینو نصب کنم هیچ کنترلی روی فایلها ندارم؟هرکی هرچی گذاشت گذاشت؟و اینکه چرا همه جاش ارور میده؟کار خاصی باید کرد<؟من کامل نصب کردم و گفت با موفقیت نصب شد.حالا صفحات هیچ استایلی ندارن

چیزی هم آپلود نمیشه
نه هر کاربر فقط رویه فایل هایه خودش درترسی داره که شما از طریق دیتابیس مس تونید به یوزر و پس کاربرا دسترسی داشته باشید ( فایل هایه هر کاربر تو وشه ای جدا ریخته می شه )

کاملا تست شده (خودمم تست کردمش) حتما هاست شما مشکل داره یا شما جایی رو اشتباه عمل کردید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arpamonni

تازه وارد
ببینید این مشکل داره

چون من الان رفتم داخل پوشه theme تازه یکم از استایل هارو خوندش

بعدش تازه همونجا یه فایل رو کلی ویرایش کردم تا تونست استایل رو بخونه

حالا هم این ارور ها رو میده

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home3/user/public_html/Center/theme/panel.php on line 44

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home3/user/public_html/Center/theme/panel.php on line 66

بازم از این ارور ها میده.همه جاش

میشه یکی اینو الان دانلود کنه و نصب کنه و همه چیش رو برطرف کنه بده

ممنون.شدیدا به همچین چیزی نیاز دارم

بالا