راه اندازی این سایت با وردپرس!

nevisande

کاربر عضو
سلام

من میخوام برای شرکتم یه سایت براساس وردپرس بزنم. اما نمیدونم از چه افزونه هایی استفاده کنم.

ما یک خدماتی رو ارائه میدیم، که میخوایم برای این خدمات پولی رو دریافت کنیم.

مثلا ما داریم کاری میکنیم و این کار (خدمات) ما 500 تا جایگاه یکسان (هم محتوا و هم قیمت) داره. حالا :

1- کاربر بیاد عضو سایت بشه.

2- یک جایگاه رو بخره. (خرید آنلاین)

3- بعد از خرید، اون جایگاه براش رزرو بشه. (جایگاه خاصی نیست، یعنی همه همین جایگاه رو میخرن) و یا وارد گروه خاصی بشه.

4- یکسری مشخصات برای اون جایگاه نیازه که باید برای ما بفرسته. براساس یک فرم آنلاین.

5- هیچی دیگه. همین

کسی میتونه کمکم کنه؟

راستی اگه میخواین این پیشنهاد رو بدید:

میتونید از افزونه vip الماسی استفاده کنید و قالبتونم هماهنگ کنید باهاش
لطفا با توضیحات بگید

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
2 تا نکته تو حرفت بود :

1- کلا یک جایگاه وجود داره برای خرید .

2- چون باید مشخصاتش رو بفرسته پس نیاز به بررسی مشخصاتش از جانب شما داره . پس فعال سازی حسابش آنی نیست .

با توجه به این دو نکته من باشم از ترکیب 3 افزونه استفاده میکنم . easy digital downloads بعلاوه advanced access manager و یه افزونه فرم ساز

easy digital downloads بخاطر اینکه میتونی یه محصول (گروه) بزاری برای فروش که طرف بخره . البته اگه فرمتون زیاد پیچیده نباشه حتی نیاز به افزونه فرمساز هم نیست زیرا از طریق وارد کردن کد به توابع میشه تو easy digital downloads فرمی ساخت که طرف اول اونو پرکنه و پرداخت کنه .

advanced access manager هم بخاطر اینکه میتونی گروه کاربری دلخواه بسازی و واسه هرگروه کاربری سطح دسترسی مشخص کنی .

اون چیزی که مهمه اینه که امکانات گروهی که لازم دارین چیه؟

nevisande

کاربر عضو
عزیز ممنون از پاسختون

والله زیاد مهم نیست که طرف وارد گروه خاصی بشه و کار خاصی هم قرار نیست انجام بده مشتری ما.

روند کلی کار:

یک فرم ساده (در حد چند آیتم) پر بشه. که میتونه این فرم همراه مشخصات فردی برای خرید ارسال بشه.

بعد از پر کردن فرم، اون تک محصول خریداری بشه.

مراحل بعدی ما از طریق ایمیل و sms و ارسال قرارداد کاغذی انجام میشه.

حالا ما گفتیم که یک پنل کاربری هم داشته باشه بد نیست.

hannanstd.ir

پس اگه من باشم حتما از همون ایزی دیجیتال دانلود استفاده کردم

چون اگه فرمتون فقط متنی باشه میشه خیلیراحت بهش اضاف کرد که پرکنه پرداخت کنه رسید بگیره خلاص

nevisande

کاربر عضو
ممنون دوست عزیز:

لطفا لینک دانلود نسخه فارسیش که از پرداخت آنلاین بانک های ایرانی حمایت میکنه رو برام بزارید. البته اگه براتون زحمتی نیست.

اینو پیدا کردم و نصبش کردم:

این همونه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MahdiY

راهبر انجمن
انتقال یافت انجمن پرسش و پاسخ...

اگر سوالی در رابطه با اسکریپت ها,قالب ها,سیستم های مدیریت و... دارید فقط در انجمن "پرسش و پاسخ" تاپیک ارسال کنید

alifiresoft

کاربر عضو
ممنون دوست عزیز:لطفا لینک دانلود نسخه فارسیش که از پرداخت آنلاین بانک های ایرانی حمایت میکنه رو برام بزارید. البته اگه براتون زحمتی نیست.

اینو پیدا کردم و نصبش کردم:

این همونه؟
خیر. داخل مخزن خود wordpress.org میتونید سرچ کنید easy digital download . البته توی گوگل هم سرچ کنید میاره. من دیده بودم که درگاه بانک ملت هم براش وجود داره اما فک کنم پولیه. توی همون سایت بالا که لینک دادید، سرچ کنید پیدا میکنید.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
درگاه ملتش هم تو مخزن هست رایگان

hannanstd.ir

alifiresoft که گفت چطوری دانلود کنی . فقط از مخزن دانلود کن و لاغیر

برای درگاه هم اکثر درگاه های واسطه مثل پی لاین و پارس پال و جهان پی و ... رایگان هستن .

درگاه اختصاصی بانک ملت هم رایگان هست ولی بقیه بانکها پولی هستند .

اگه شرکتتون تونست بانک ملت بگیرین که حتما بگیرین . و گرنه پیشنهاد من درگاه اختصاصی بانک سامان شرکت جهان پی هست که کاملا اختصاصی هست و هیچ اسمی از جهان پی تو مسیر رفت و برگشت نیست . اتفاقا چون ازش راضی بودم خودم درگاهش رو نوشتم و تو سایتشون هست میتونی استفاده کنی .

برای اون فرم ها هم که گفته بودم پایین آموزششو میزارم .

hannanstd.ir

[h=2]اضافه کردن فیلدهای اضافی به افزونه Easy Digital Downloads[/h]

شاید شما نیاز داشته باشید علاوه بر ۳ فیلد “نام” ، “نام خانوادگی” و “ایمیل” اطلاعات دیگری مثل شماره موبایل ، آدرس ، کدپستی و … رو به فیلدهاتون اضافه کنید.به عنوان مثال در آموزش زیر قرار هستش که …

• فیلد شماره موبایل رو به قسمت اطلاعات پرداخت EDD اضافه کنیم
  • فیلد شماره موبایل رو الزامی (required) کنیم
  • پیام خطایی در صورت تکمیل نشدن این فیلد نمایش داده بشود
  • اطلاعات این فیلد اضافی در پنل وردپرس (payment meta) ذحیره بشود
  • در قسمت جزئیات خرید این اطلاعات نمایش داده بشود
  • اضافه کردن شورت کد {phone} برای ارسال ایمیل اطلاع رسانی به مدیر و خریدار محصول

برای این کار کدهای زیر رو به انتهای فایل functions.php قالب خودتون اضافه کنید .

کد:
<?php
/**
 * Display phone number field at checkout
 * Add more here if you need to
 */
function sumobi_edd_display_checkout_fields() {
?>
 <p id="edd-phone-wrap">
 <label class="edd-label" for="edd-phone">
 <?php echo 'Contact Number'; ?>
 </label>
 <span class="edd-description">
 <?php echo 'Enter your phone number so we can get in touch with you.'; ?>
 </span>
 <input class="edd-input" type="text" name="edd_phone" id="edd-phone" placeholder="<?php echo 'Contact Number'; ?>" />
 </p>
 <?php
}
add_action( 'edd_purchase_form_user_info', 'sumobi_edd_display_checkout_fields' );

/**
 * Make phone number required
 * Add more required fields here if you need to
 */
function sumobi_edd_required_checkout_fields( $required_fields ) {
 $required_fields = array(
 'edd_phone' => array(
 'error_id' => 'invalid_phone',
 'error_message' => 'Please enter a valid Phone number'
 ),
 );
 return $required_fields;
}
add_filter( 'edd_purchase_form_required_fields', 'sumobi_edd_required_checkout_fields' );

/**
 * Set error if phone number field is empty
 * You can do additional error checking here if required
 */
function sumobi_edd_validate_checkout_fields( $valid_data, $data ) {
 if ( empty( $data['edd_phone'] ) ) {
 edd_set_error( 'invalid_phone', 'Please enter your phone number.' );
 }
}
add_action( 'edd_checkout_error_checks', 'sumobi_edd_validate_checkout_fields', 10, 2 );
/**
 * Store the custom field data into EDD's payment meta
 */
function sumobi_edd_store_custom_fields( $payment_meta ) {
 $payment_meta['phone'] = isset( $_POST['edd_phone'] ) ? sanitize_text_field( $_POST['edd_phone'] ) : '';

return $payment_meta;
}
add_filter( 'edd_payment_meta', 'sumobi_edd_store_custom_fields');
/**
 * Add the phone number to the "View Order Details" page
 */
function sumobi_edd_view_order_details( $payment_meta, $user_info ) {
 $phone = isset( $payment_meta['phone'] ) ? $payment_meta['phone'] : 'none';
?>
 <div class="column-container">
 <div class="column">
 <strong><?php echo 'Phone: '; ?></strong>
 <?php echo $phone; ?>
 </div>
 </div>
<?php
}
add_action( 'edd_payment_personal_details_list', 'sumobi_edd_view_order_details', 10, 2 );
/**
 * Add a {phone} tag for use in either the purchase receipt email or admin notification emails
 */
edd_add_email_tag( 'phone', 'Customer\'s phone number', 'sumobi_edd_email_tag_phone' );
/**
 * The {phone} email tag
 */
function sumobi_edd_email_tag_phone( $payment_id ) {
 $payment_data = edd_get_payment_meta( $payment_id );
 return $payment_data['phone'];
}
?>
به نکات زیر دقت کنید

• قسمت های مثل ‘Enter your phone number so we can get in touch with you’ یا ‘Please enter a valid Phone number’ یا ‘Contact Number’ رو با عبارت های فارسی خودتون می تونید جایگزین کنید.
  • همچنین این یک مثال بود برای افزودن فقط یک فیلد ، دقیقا هر قسمت از کد رو با کمی آشنایی به php می تونید کپی کنید و بجای یک فیلد چندتا قیلد اضافه کنید.
  • ۲ تا قسمت هستش که یکی فیلد رو الزامی می کنه و یکی باعث خطا نمایش داده بشه ، اونها رو بهش دقت کنید ، اگر می خواهید فیلد الزامی نباشه اونجا رو نباید به فیلدهاتون اضافه کنید.
  • به قسمت پیکربندی افزونه رفته و در قسمت ایمیل می تونید از شورت کد {phone} استفاده کنید.

من خودم ازین کدها یجا استفاده کردم ۴ تا قیلد اضافه کردم و ۳ تاشونو الزامی کردم هیچ مشکلی نداره ، اگر باز مشکلی بود بفرمایید راهنمایی کنم ، یا حق

فقط حواست باشه هروقت آپدیت جدید ایزی دیجیتال دانلودز اومد اول کدهای بالا رو از فانکشن بردار . آپدیت کن بعد دوباره کدها رو بزار سرجاش (حتما این کار رو موقع آپدیت انجام بده ، حتما)

بالا