رایگان کردن ارسال پستی

loknat.o

کاربر عضو
سلام وقت بخیر.
من از افزونه حمل و نقل تاپین استفاده میکنم برای سایتم
الان میخام هزینه ارسال برای یک شهر رایگان باشه و از یه سقف خرید به بالا هزینه ارسال رایگان باشه .
نمیخام افزونه نصب کنم چون شاید با افزونه حمل و نقل تاپین به مشکل بخوره
رایه داره جز نصب افزونه ؟ که بتونم برای یه ادرس مثلا شیراز رو رایگان کنم . و خرید بالای 150 تومان هزینه ارسال نگیره ؟؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
در بخش حمل و نقل تنظیمات ووکامرس استان یا شهرستان هایی رو که قصد دارید در سطح خاصی رایگان کنید مجزا قرار دهید . با این شیوه نیازی به افزونه نیست زیرا افزونه ها هم دقیقا از توابع و قلاب های داخلی وردپرس و وکامرس استفاده می کنند.
به این شکل عمل کنید . مثلا مناطق حمل و نقل : ایران رو به عنوان کامل و استان های دیگر را به عنوان لیست بهش اضافه کنید و شیراز را حذف کنید. تمامی شیوه های حمل و نقل را برایشان که نیاز است فعال کنید
حالا در همان مناطق حمل و نقل :یک مورد جدید ایجاد کنید ایران - شیراز را مجزا قرار دهید. شیوه های حمل و نقل را تعیین کنید . شیوه حمل و نقل رایگان را فعال کنید در ویرایش مربوطه رایگان کمترین میزان مبلغ سفارش را تعیین کنید اندازه مبلغ را که حداقل خرید است بزنید مثلا 150 هزار تومان .ذخیره تغییرات .
افزونه حمل و نقل ووکامرس فارسی این موارد را در خودش دارد که می توانید از آنجا نیز این موارد را انجام دهید که با تاپین هماهنگ هم هست زیرا برنامه نویس یکی است
موفق باشید

بالا