رنگ متن قیمت و افزودن به سبد خرید ووکامرس

.امیر

کاربر عضو
سلام دوستان پیشاپیش ممنون از جوابتون

دوستان من تو سایتم با رنگ متن (نه رنگ دکمه) کلمه "افزودن به سبد خرید" مشکل دارم اخه رنگ دکمه صورتی هستش و رنگ متن این کلمه سبز یا مشکی هست وترکیب زشتی ایجاد کرده...

میخوام رنگ این متن سفید بشه

رنگ قیمت محصولات هم سبز هست اینم میخوام قرمزش کنم...

کمکم میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟

ی سوال دیگم دارم : وقتی وارد سایتم شدید قسمت سایدبار سمت چپ قسمت جدید ترین کتاب ها عکس کتاب های این قسمت مربع شده و پایین و بالای عکس رو بریده میخوام این عکس به مستطیل تبدیل بشه یعنی ارتفاعش استاندارد بشه تا عکس کامل نشون داده بشه

ی دنیااااااااا ممنون :103:

اینم ادرس سایتم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

98cell.ir

کاربر عضو
سلام

قالبتون تایپیکش هست توی سایت فکر کنم

پیداش کن اونجا درخواست کنی کمک میکنن

:-"

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام . شما راحت میتونی رنگ متن دکمه ها رو تو قسمت سفارشی سازی عوض کنی و همچنین رنگ خود تبها و کلیدها رو . فرقی نمیکنه همونطور که رنگ زمینه و سربرگ و ... رو عوض میکنی.

و اما عکسها رو با یه کانورتور یا ادیتور عکس به اندازه ای که قالب قبول میکنه در بیار

امیدوارم مفید بوده باشه

.امیر

کاربر عضو
سلام . شما راحت میتونی رنگ متن دکمه ها رو تو قسمت سفارشی سازی عوض کنی و همچنین رنگ خود تبها و کلیدها رو . فرقی نمیکنه همونطور که رنگ زمینه و سربرگ و ... رو عوض میکنی.

و اما عکسها رو با یه کانورتور یا ادیتور عکس به اندازه ای که قالب قبول میکنه در بیار

امیدوارم مفید بوده باشه
سلام دوست خوبم

نه همچین چیزی نداره که بشه از طریق سفارشی سازی رنگ متن دکمه هارو عوض کرد من همشو تست کرم...

فک کنم باید کد نویسی ویرایش بشه

A

Atashe.Entezar

Guest
مگه سایتتون قابلیت شخصی سازی نداره صفحاتی که براتون میفرستم. در ضمن افزونه فوق العاده باهاش کار میکنم همه چیزو میشه ویرایش میکنه

Advance font changer سایز فونت رنگ و ....

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach

.امیر

کاربر عضو
مگه سایتتون قابلیت شخصی سازی نداره صفحاتی که براتون میفرستم. در ضمن افزونه فوق العاده باهاش کار میکنم همه چیزو میشه ویرایش میکنه

Advance font changer سایز فونت رنگ و ....
ممنون بابت پاسخ دوست خوبم

اما من از قالب  جریدا استفاده میکنم با قالب شما فرق داره

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
.woocommerce ul.products li.product .button {color: #ffffff;}.woocommerce ul.cart_list li img, .woocommerce-page ul.cart_list li img, .woocommerce ul.product_list_widget li img, .woocommerce-page ul.product_list_widget li img{width:85px;}این کدها رو به فایل rtl اضافه کن

.امیر

کاربر عضو
ممنون اقای دلاوران

به هاست تستم اضافه کردم کد هارو اما متاسفانه تغیری نکرد رنگش...

بالا