رهگیری سفارشات

• نویسنده موضوع amirv
  • تاریخ شروع

amirv

تازه وارد
سلام دوستان چطور میشه امکان رهگیری سفارشات برای مشتری فراهم کرد. من میخوام یه صفحه باشه که با دادن کد رهگیری وضعیت سفارش تعیین شود

yahova

تازه وارد
سلام من هم می خواهم که بعد از پرداخت آنلاین ملت موقع بازگشت کد رهگیری / پیگیری را که بانک ملت می ده را برای مشتری نشان بده و اگر ممکن هستش براش تو پنلش ذخیره کنه .

namiatiger

تازه وارد
خیلی به کد رهگیری نیازی نیست

کافیه مشتری به صفحه حساب کاربری من مراجعه کنه و وضعیت سفارشات خودش رو مشاهده کنه

bookman

تازه وارد
سلام دوست عزیزم

خب میتونید یه برگه بسازید و با این کد

[woocommerce_order_tracking] صفحه رهگیزی سفارشات رو فراخوانی کنید .

کافیه به قسمت برگه ها و بعد افزودن برگه و سپس این کد رو توی متن بزارید و عنوان برگه رو هم رهگیزی سفارشات تعیین و افزودن رو بزنید ...

برگه ای ساخته میشه که کاربر با وارد کردن شناسه سفارش و ایمیلش میتونه سفارشاتش رو رهگیری کنه ...

bookman

تازه وارد
این یکی بستگی به امکانات افزونه بانکی شما داره ...

مثلا این امکاناتی که شما میخواین رو توی payline میتونین داشته باشید ...

به محض پرداخت کاربر میتونه کد رهگیزی پرداخت و شناسه ها رو به صورت اس ام اس داشته باشه ( به صورت اتومات و در صورتی که شما پنل اس ام استون فعال باشه )

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بانک ملت و پی لاین (افزونه ووکامرسش) هر دو این امکان رو دارن. و برای مشتری چاپ می کنند و در جزئیات سفارش ذخیره می شود

yahova

تازه وارد
You must be registered for see images attach

سلام

این تاریخ چرا این طوریه ؟ چرا تاریخ شمسی را نشان نمی ده ؟ البته افزونه تاریخ شمسی را نصب کردم و همه چیز وردپرس را درست تنظیم کردم

نمی دونم چرا این طوریه

سئوال دوم : من می خواهم هر کسی که خرید می کنه قبل از ارسال به پرداخت پول وارد سایت بشه و اکانت داشته باشه چطوری می شه ؟!!

yahova

تازه وارد
آقا محمد

تو بانک ملت این امکان هستش که بعد از پرداخت

کد پیگیری بانک ملت: ##. شناسه مرجع تراکنش##می باشد

را به کاربر نشان بده که ذخیره کنه یا توپنلش باشه ، تو پنل نشن نمی ده برای کاربر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تنها توی جزئیات سفارش قابلیت نمایش هست

بالا