روش پرداخت درب منزل فقط برای شهر های ایران نه استان ها

KIya021

تازه وارد
سلام وقتتون بخیر ببخشید من میخواستم تحویل محلی یا همون پرداخت بعد از تحویل کالا فقط برای چند تا شهر امکانش باشه و برای بقیه شهر ها فقط پرداخت آنلاین وجود داشته باشه ولی متاسفانه نمیتونم این کارو انجام بدم برای مثال میخوام در استان تهران فقط برای شهر شهریار یا برای استان البرز فقط برای شهر کرج  پرداخت هنگام دریافت فعال باشه ولی متاسفانه از روش های حمل  و نقل که انتخاب میکنم برای این مناطق فقط استان ها رو میاره نه شهر های استان ها رو ؟؟؟؟ میشه راهنمایی بفرمایید ؟ ممنون میشم با تشکر ویژه

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

از چه افزونه پستی استفاده می کنید؟

KIya021

تازه وارد
سلام

از چه افزونه پستی استفاده می کنید؟
افزونه 

Persian Woocommerce Shipping  برای پست ایران استفاده شده 

افزونه woocommerce advanced shipping رو هم تست کردم که بتونه شهرها رو شناسایی کنه ولی متاسفانه اون افزونه هم فقط در حد استان ها میتونه محدودیت ایجاد کنه و برای شهر ها نمیتونه محدودیتی لحاظ کنه 

تنها راهی که به ذهنم میرسه محدود کردن از طریق کد پستی هست ولی بازم اونم مشکلاتی داره که نمیشه همه کد پستی ها رو دقیق و درست پیدا کرد 

یه راه دیگه هم امتحان کردم ولی اونم مشکل داره این که رنج اعداد رو بزارم مثلا بین ۱۱۰۰۰۰۰۰۰۰ تا ۱۱۹۹۹۹۹۹۹۹ ولی اینم کلی مشکلات داره خواهشا راهنمایی کنید هرکس میدونه 

یعنی واقعا نمیشه برای شهر ها محدود کرد ووکامرس رو فکر میکنم این خیلی ساده باشه که بشه برای مثلا شهر تهران از استان تهران فقط پرداخت درب منزل وجود داشته باشه 

ولی من راهشو نمیدونم ممنون میشم راهنمایی کنید 

MahdiY

راهبر انجمن
افزونه 

Persian Woocommerce Shipping  برای پست ایران استفاده شده 

افزونه woocommerce advanced shipping رو هم تست کردم که بتونه شهرها رو شناسایی کنه ولی متاسفانه اون افزونه هم فقط در حد استان ها میتونه محدودیت ایجاد کنه و برای شهر ها نمیتونه محدودیتی لحاظ کنه 

تنها راهی که به ذهنم میرسه محدود کردن از طریق کد پستی هست ولی بازم اونم مشکلاتی داره که نمیشه همه کد پستی ها رو دقیق و درست پیدا کرد 

یه راه دیگه هم امتحان کردم ولی اونم مشکل داره این که رنج اعداد رو بزارم مثلا بین ۱۱۰۰۰۰۰۰۰۰ تا ۱۱۹۹۹۹۹۹۹۹ ولی اینم کلی مشکلات داره خواهشا راهنمایی کنید هرکس میدونه 

یعنی واقعا نمیشه برای شهر ها محدود کرد ووکامرس رو فکر میکنم این خیلی ساده باشه که بشه برای مثلا شهر تهران از استان تهران فقط پرداخت درب منزل وجود داشته باشه 

ولی من راهشو نمیدونم ممنون میشم راهنمایی کنید 
سلام

افزونه persian woocommerce shpping فیلتر های لازم برای این مورد رو دارن فقط نیاز به یکم کد نویسی دارین.

نمونه کد:

KIya021

تازه وارد
سلام

افزونه persian woocommerce shpping فیلتر های لازم برای این مورد رو دارن فقط نیاز به یکم کد نویسی دارین.

نمونه کد:

ممنونم میشه یکم بیشتر راهنمایی کنید ؟ من خیلی کد نویسی بلد نیستم ممنون میشم 

بالا