زمان بندی سفارش برای محصولات منتخب!

S@jj@D

تازه وارد
با سلام و درود

همانطور که از موضوع میشه برداشت کرد میخواستم روش زمان بندی کردن سفارش محصولات منتخب رو بدونم! در واقع برای محصولات مشترک در دسته بندی یا در برچسب یا موجود در یک برگه خاص زمان بندی سفارش تعیین کرد و در غیر زمانهایی که ما از قبل تعیین کردیم امکان سفارش وجود نداشته باشه! مثلا فلان محصولات در این برگه از ساعت 11 تا 12 و 21 تا 22 شنبه تا پنج شنبه فقط امکان سفارش براشون وجود داره و مثلا در جمعه فقط 11 تا 12! در غیر این ساعات هم که راه سفارش بسته شده! در ضمن من نمیخام محصولات کلا پنهان شن و فقط میخام در ساعات و روزهای خاصی راه سفارش باز باشه براشون! این ساعات خاص هم معمولا در دو رنج در روز هست! در جستجوهام به پلاگینی برخوردم که با توجه به توضیحاتش فکر میکنم همونی هست که میخام! ( ) اما تا اونجایی که در تست دموی این پلاگین بررسی کردم تنها یک رنج زمان رو در روز میشه تعیین کرد! در واقع فقط یه زمان شروع و یه زمان پایان داره! در حالیکه بنده به حداقل دو رنج ساعت در روز نیاز دارم! 

پیشاپیش ممنون از وقتی که میذارین و بندرو راهنمایی میکنین.

پاینده باشین.

S@jj@D

تازه وارد
سلام، جسارتا اگه کسی از دوستان پلاگین رایگانی در این زمینه سراغ نداره، دوستان متخصص php که میتونن چنین برنامه ای رو پیاده کنن بفرماین ما چقدر باید بسلفونیم تا چنین چیزی رو داشته باشیم؟؟ :) اگر به خصوصی هم نیاز هست اعلام کنین لطفا، تشکر.

بالا