زيپ كردن فايل ها به همراه گزاشتن

mahdiak

تازه وارد
سلام

ميخواستم بدنم اسكريپتي هست كه فايل يا پوشه اي درون هاست رو زيپ كنه و روي آن رمز هم بگزاره ؟؟؟؟

اگه نيست كسي ميتونه بسازه ايده از ما ساختن از شما :دي :D

ممنون ميشم رسيدگي كنين

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
همچين سيستمي وجود داره (خارجيه)

ولي رايگان نيست و نسخه اي نال شده ازش بيرون نيومده.نمونه سيستم هموني كه توس پارسا اسپيس هست.

mahdiak

تازه وارد
خوب دوست عزيز شما اسمي . لينكي چيزي ازش ندارين ؟؟؟؟

شايد خودم نال كردم :دي

اگر نشد ميخرم

ممنون مشم اگه اطلاعاتي دارين در اختيارم بزارين

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خودم چند وقت پيش دنبالش بودم

واقعيتش الان ادرس سايتش يادم نيست.

ولي تا اون جايي كه يادمه قيمتش 300$ بود!كه به نظرم ارزش نداره

awasoft

تازه وارد
با سلام من هم این اسکریپت رو نیاز دارم اگه آدرس اون سایت خارجی رو دارین بدین قیمتش برام فرقی نمی کنه

awasoft.com

تازه فوق فوقش 5 نفری جمع می شیم با هم می خریم چه اشکالی داره

hosseind600

تازه وارد
آره اسکریپت onlinezip که توی همین سایت هم هست این کار رو می کنه ولی روش کارش اینطوری نیست .

اول فایل رو از توی هارد انتخاب می کنی و بقیش همینطوره که می خوای یعنی فایل های آپلود شده رو zip میکنه و ... 8)

n3mo

کاربر عضو
از آنلاين زيپ ميتوني استفاده كني ! با كمي تغيير راحت ميتوني اون چيزي كه ميخواي در بياد ! :oops:

و اما بحث پارسا اسپيس شد واقعا به برنامه نويساي اين سايت خسته نباشيد ميگم واقعا برنامه نويسي خيلي خوبي كردن و امكانات بينظيري گذاشتن روش و از نظر امنيتي حتي نميشه توي ftp folder اون sh3ll جا كرد چندين هكر ميشناسم ميخواستن اين كار رو بكنن اما نتونستن ! :cry:

موفق باشيد !

awasoft

تازه وارد
ببخشید بالاخره کسی هست بتونه برای من طراحی بکنه یا نه اگه هستید قیمت پیشنهادی تون رو اعلام کنید [

n3mo

کاربر عضو
من وقت ندارم وگرنه واست مينوشتم ! درسته اسكريپت كوچيكيم هست اما خيلي وقت گيره . چون اينجور اسكريپت ها اگه باگ داشته باشه راحت سايت هك ميشه ! و خيلي كار ميبره ! فكر نكنم كسي اينجا بنويسه برات ! مخصوصا قسمت كلمه عبورش :cry:

awasoft

تازه وارد
ببخشی میشه بگید می تونم کجا سفارش بدم تا برای طراحی کنند چون یه جا سفارش دادم گفت 5 میلیون تومان هزینه داره ولی اگه در حد 100000 توان یا کمی بیشتر باشه مشکل نداره

arash

کاربر عضو
تو اسکريپت rapidleech اين امکانات وجود داره :wink:

awasoft

تازه وارد
مرد حسابی این اسکريپت rapidleech مال یه چیز دیگه است و برای من کاربرد نداره من گفتم بتونه روی فایل های و پوشها در حینی کا اونها رو زیپ می کنه پسورد هم بزتره مثل پارسا اسپیس

حالا طور خدا بگید جایی بلدین ارزون تر طراحی بکنه خیلی نیاز دارم

arash

کاربر عضو
مرد حسابی این اسکريپت rapidleech مال یه چیز دیگه است و برای من کاربرد نداره من گفتم بتونه روی فایل های و پوشها در حینی کا اونها رو زیپ می کنه پسورد هم بزتره مثل پارسا اسپیسحالا طور خدا بگید جایی بلدین ارزون تر طراحی بکنه خیلی نیاز دارم

عزيز من :)

اين اسکريپت تا جايي که من با هاش کار کردم ( 7 نسخه خرده )

اين قابليت زيپ و اينارو داره که شما خواستين :roll:

awasoft

تازه وارد
میشه آدرس دانلود این اسکریپت رو برای من بزاری و اگه میتونی چند تا تصویر نیز بزار

n3mo

کاربر عضو
والا من نميتونم بگم كجا خوبه بگيرن واست بنويسن ! منم كه گفتم وقتشو ندارم ! شركت هايي هم كه مينويسن بعد از يك مدت ميزارن واسه فروش خودشون ! اما در حال حاضر به غير از خودم :cry: :D يك چند جا ميشناسم باهاشون تماس بگير آدرس سايت هاشون

2 تا از قدیمی کارهای وب هستند اینا هم من تاکید زیادی رو دارم ! موفق باشی !

awasoft

تازه وارد
با عرض سلام مجدد خدمت بچه های با حال این سایت خصوصا آقا arash و n3mo بچه ها بعد از کلی گشت وگذار یک فایل منیجر پیدا کردم شبیه پارسا اسپیس که فقط روی فایل های زیپ شده پسورد نمی زاره آیا مرجعی بلدین معرفی کنین تا خودم یاد بگیریم ججوری درست کنم در ضمن پسورد همه ی فایل زیپ شده ثابت خواهد بود

نرم افزار Online Explorer ZIP 2006

خوب اینم لینکش بود

arash

کاربر عضو
فکر کنم اين اسکريپت کدش بسته باشه و شما نتونين تغييري توش بدين :?:

n3mo

کاربر عضو
والا من كه كد و اسكريپت رو نديدم هنوز اما بهترين مرجع واسه يادگيري زبان برنامه نويسي ساي rightclick.ir هست .

خواهش ميكنم وظيفه بود

بالا