زیبا سازی تب های توضیحات و مشخصات محصول

royairani

کاربر عضو
درود بر همگی

بنده دنبال راهی هستم تا بتونم صفحه ی تکی محصولاتم رو زیبا تر کنم به فرض مثال به تب های سایت من نگاه کنید

You must be registered for see images attach

این ۳ تا تب حالت زیبایی ندارن و انگار که یک خط نوشته هستش

حال به عکس زیر توجه کنید

تب های زیبا و واضحی داره و بنده میخوام ک تب هاییم را مثل عکس دووم کنم آیا پلاگین و یا راهی از  روش کد نویسی برای تغیر این موضوع هستش ؟؟

سپاس از لطف تمامی دوستان

(با کمال احترام و خسته نباشید)

Qalekhani

قلعه‌خانی
روش خیلی ویژه و خاصی که نداره. باید استایل css دلخواه رو به زبانه های اون قسمت اعمال کنید. باید اندکی با کد نویسی css آشنایی داشته باشید.

یا این که از قالب دیگه ای استفاده کنید. چون اکثر قالب های ووکامرس این قسمتشون مشابه تصویر مدنظر شماست.

Alaric

کاربر عضو
از افزونه مدیریت تب yith استفاده کنید کارتون راحتر میشه هم میتونید آیکون اضافه کنید هم تب های اختصاصی تو انجمن جستجو کنید پیدا میشه

yith tab manager

royairani

کاربر عضو
دوستان من هنوز مشگل تب بندی توضحات محصولم رو دارم. به عکس دقت کنید  در این قسمت اکثر قالب ها تب زیبایی دارن ولی قابل من دارای تب بندی نیست.

/monthly_2018_02/1.png.cdf669aa7f2f4aa1da1bc956b2a11566.png

با استفاده از html ,, css به چه صورت این قسمت رو زیبا کنم؟؟ میخوام تب بندی بشه

پیوست‌ها

• 1.png
    1.png
    37.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش توسط مدیر:

حسن غویشه

کاربر عضو
سلام 

وقت بخیر @royairani 

اگه میخواید بدون افزونه ای که جناب @Alaric معرفی کردند تب ها رو زیبا کنید باید HTML و CSS بلد باشید!

آیا با این زبان ها آشنایی دارید یا قبل تر کار کرده اید؟

royairani

کاربر عضو
@حسن غویشه بله اندکی اشنا هستم . میتوانم تب بنویسم و یا کد تب از سایتا دانلود کردم ولی نمیدونم ک چ جورب باید در فایل tab قرارش بدم .

به این مسیر میرم ولی هرکاری میکنم کلاس های تب جدید رو جایگزین کنم متاسفانه نمیتونم

لطفا راهنمایی کنید خیلی وقته درگیر این موضوع هستم

مسیر فایل :

content/themes/mythemes/woocommerce/single-product/tabs/tabs.php

حسن غویشه

کاربر عضو
سلام

شب بخیر @royairani 

متاسفانه در این زمینه نمی تونم کمکی کنم :|

ولی باید عرض کنم بهتره به فکر سرعت و حجم سایتتون باشید!

زمان لودینگ: بالا :|

حجم صفحه: زیاد :|

تعداد درخواست ها: زیاد :|

کلیک راست رو بستید! اگه خودم رو جای کاربر بذارم: اصلا با این کار حال نمی کنم شاید بخوام متنی رو از سایت شما به فرد دیگه ای بفرستم ولی نمیشه!

در فوتر تعداد برچسب ها زیاده و ظاهر خوبی نداره

پیشنهاد می کنم پست الکترونیکتون رو با فرمت زیر بنویسید (سئو):

کد:
info[at]persianscript[dot]ir
تب هایی که در شروع تاپیک ازشون اسکرین دادید رو نتونستم بزنم ولی یکم تغییرات دادم اگه خوشتون اومد سه خط آخر رو به کلاس .grve-woo-tabs ul.tabs li اضافه کنید

اگه منتظر بازخورد خوبی از پروژه هستید توصیه میکنم مشورت بیشتری بگیرید

چند وقته دامنه رو خریدید؟ 

حتی با اسم خود سایت هم در صفحه اول گوگل نیستید :|

پ.ن: صفحه اول سایت خیلی شلوغ و سردرگم کننده هستش :|

پ.ن: مطالب و تصاویر بلاگ سئو شده :)

پیشنهاد میکنم از افراد با تجربه تر @Mohammad درخواست راهنمایی نمایید

تو موضوع اصلی نتونستم کمکی کنم ولی خوشحالم تونستم از زاویه دیگه ای کمک کوچکی کرده باشم

موفق باشید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

royairani

کاربر عضو
اقای @حسن غویشه  خیلی خوش حال شدم بابت راهنماییتون بسیار بنده رو شرمنده کردین . سپاس گزارم ک ایراد هامو گرفتید. اسمموم بالا نیست چون حدودا یک هفته هستش ک دامین رو عوض کردیم . به همین دلیل هست ک اسممون بالا نیست. و ترافیک سایتمون ۰ شد ولی داره یواش یواش دوباره گوگل ایندکس میکنه و صفحه هامون رو بالا میاره.

این ک گفتید تعداد درخواست ها زیاد هستش رو متوجه نشدم منظورتون چیه؟؟؟

تب هایی ک ساختید عالی فقط اگه رنگش عوض بشه عالی میشه .همون هم اوکی هست و نیاز منو رفع میکنه.

اگر وقتش رو داشتید اندکی بندرو راهنمایی کنید ک تب هارو چجوری به این شکل در بیارم و این که سرعت سایتو بالا ببرم بسیار ممنون میشم و امید وارم ک بتونم جبران کنم

سپاس بیکران

حسن غویشه

کاربر عضو
سلام

صبح بخیر

به همین دلیل هست ک اسممون بالا نیست.
دامنتون رو به معرفی کنید تا زودتر ایندکس بشه

این ک گفتید تعداد درخواست ها زیاد هستش رو متوجه نشدم منظورتون چیه؟؟؟
تعداد درخواست هایی که سایت برای اجرا به سرور میفرسته (پیشنهاد میکنم با افراد با ترجربه تر در میون بذارید)

تب هایی ک ساختید عالی فقط اگه رنگش عوض بشه عالی میشه .همون هم اوکی هست و نیاز منو رفع میکنه.
اگه قالب پنل تنظیمات داره در قسمت افزودن کد CSS کد زیر رو اضافه کنید و اگر نه در پیشخوان به منو نمایش > ویرایشگر رفته و در فایل شیوه نامه در آخرین خط بنویسید (تصویر راهنمایی ضمیمه شد)

.grve-woo-tabs ul.tabs li {
background: #31ade8;
padding: 5px;
border-radius: 3px;
}

با استفاده از سایت رنگ مورد نظرتون رو انتخاب و به جای #31ade8 در کد بالا قرار دهید (پشنهاد می کنم رنگ انتخابی با رنگ های مورد استفاده در سایت یکی باشه یا حداقل همخوانی داشته باشند "مکمل هم باشند" اون رنگ آبی رو بنده از منو اصلی برداشتم").

و این که سرعت سایتو بالا ببرم
سرعت سایت ارتباط مستقیمی با هاستینگ داره ولی عوامل دیگری مثل حجم برگه ها و تعداد المان های در هر صفحه هم تاثیر گذارند پیشنهاد می کنم افزونه WP Rocket رو نصب و پیکربندی نمایید.

پ.ن: در گوگل "افزایش سرعت وردپرس" رو جستجو کنید به موارد کاملی می رسید :)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا