سئو سایت

• نویسنده موضوع poniyo
  • تاریخ شروع

poniyo

تازه وارد
سلام
یه سوال داشتم اینه تا همین دو الی سه روز پیش سایتم رو در گوگل می زدم به راحتی در صفحه اول و اولین سایت میومد ، اما حالا اصلاً هیچ خبری در هیچ یک از صفحات ازش نیست!!
سایت در دو دامنه .com و .ir هستش ، فقط دامنه .com رو برای من بیاره اونم در سطر چهارم و پنجم صفحه اول (.com رو پارک دامین کردم روی .ir) تازه وقتی روی دامنه .com می زنم ، مشکل لود نشدن فونت های قالب رو دارم وفونت های قالب رو نشون نمیده که لااقل  دلم به .com خوش باشه
در ضمن من توی این 2 الی 3 هفته چندین بار اقدام به بکاپ گیری و پاک کردن کلی افزوونه ها شدم و پس پیدا کردن مشکل ، بکاپ رو برگردونم .در ضمن من افزونه yoast seo رو داشتم چند روزی هست که پاک کردم به خاطر تداخلش با افزونه wp-sms ، و تقزیباً 1 روز هستش افزونه premium seo pack رو نصب کرده ام .
 قبل از این که از صفحه اول سایت بره به شکل درختی نشون میداد ، یعنی اسم سایت رو تو صفحه اول گوگل که بود بعد دسته های سایت زیر تیتر سایت میومدن ، مثل سایت آپارات که در گوگل جستجو میشه ، به اون شکل نشون میداد
شرمنده این همه زیاد شد :)

بعد از یه مدت دامنه .ir به صفحه اول برمی گرده؟
ممنون میشم جواب بدید
با تشکر

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

برای داشتن سئو موفق داشتن دسترسی به گوگل وبمستر می تونه کمک خوبی براتون باشه تا بفهمید که آیا نقشه سایت درست و برای ربات گوگل در دسترس و قابل فهم بدون باگ هست یا خیر اگر افزونه yoast مشکل داره از این افزونه هم میتونید استفاده کنید XML Sitemap & Google News feeds

ضمنا مشکل فونت شما رو درست نفهمیدم بهتره موقع درج سوال یا خلاصه و مفید و اگر نشد کامل و مفید بنویسید.

موفق باشید

poniyo

تازه وارد
ممنون

در حال حاضر ، افزونه   premium seo pack رو نصب کرده ام همراه با افزونه google xml site map  ، دو تا با هم نصب هستش ، تنظیمات پیش فرش premium seo pack در گوگل مستر برای سایت مپ پیش فرض ثبت شده ، باید چی کار کنم؟

درباره فونت هم سوال من اینه که ، سایتم رو وقتی با .ir می زنم درست میاره و فونتش درست هست ، ام وقتی ب .com می زنم ، فکر کنم چون روی دامنه .ir پارک کردمش ، فونت رو نمیاره یعنی یه فونت دیگه میاره ؟!

چطور دوباره سایت به صفحه اول برگردونمش؟

ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ادرس سایتت رو بزار لطفا

amin_b1993

کاربر عضو
سلام دوست عزیز تا جایی که من در مورد سئو اطلاعات دارم فک میکنم پارک دامین به شدت برای سئو ضرر داره و گوگل مطالب سایت شمارو اظتراکی تلقی میکنه 

و معمولا برای اینکه سایت با 2 دامنه باز بشه ریدایرکت میکنن دامنه دوم رو

لطفا اگه کسی اطلاعات کاملی داره نظرشو بگه ببینم تصورات و اطلاعات من غلط هست یا درست؟؟؟؟
ممنون

جاویدان

کاربر عضو
سلام دوست عزیز تا جایی که من در مورد سئو اطلاعات دارم فک میکنم پارک دامین به شدت برای سئو ضرر داره و گوگل مطالب سایت شمارو اظتراکی تلقی میکنه 

و معمولا برای اینکه سایت با 2 دامنه باز بشه ریدایرکت میکنن دامنه دوم رو

لطفا اگه کسی اطلاعات کاملی داره نظرشو بگه ببینم تصورات و اطلاعات من غلط هست یا درست؟؟؟؟
ممنون
با سلام دوست عزیز

پارک دامین به خودی خود هیچ مشکلی ندارد ولی اینکه شما همون مطالب رو در پارک دامین منتشر کنید نشان از یک اشتباه متقن دارد ، و این یعنی شما یکتا بودن مطالب خود را زیر سوال برده اید.

البته اگر در پارک دامین مربوطه مطالبی تقریبا مشابه اصلی ولی باتغییرات فراوان و با برچسبهای نسبتا مشابه و لینک به سایت اصلی و مطلب مربوط و با فاصله انتشار چند روزه باشد خیلی هم خوب است و یک جور استناد به مطلب محاسبه می شود، البته افراط در اینکار می تواند به ضرر شما تمام شود و اینکه به علت قرار گرفتن هر دو دامنه بر روی یک ip بعد از مدتی رباتهای خزنده فکر خواهند کرد شما قصد دارید سرشان کلاه بگذارید .

موفق باشید

بالا