ساخت سایت با درگاه پرداخت بین المللی

soosmar

کاربر عضو
سلام
روز به خیر

از دوستانی که اینجا فعالیت می کنند، کسی هست که سایتی اشته باشه که به درگاه بین المللی وصلش کرده باشه!؟
در واقع سایتی که مخاطبش ایرانی با واحد پولی ریال/تومان نباشه!
بینهایت ممنون و سپاسگذار خواهم شد اگر در این زمینه با ما تجربیاتشون رو در میون بزارن و مهمتر از همه اینکه چطور درگاه بین المللی رو اوکی کردین و از کجا خدمات گرفتید؟!

+ کسی اینجا با پرداخت های بیت کوینی آشنایی داره؟
در واقع راه جایگزین من برای درگاه های خارجی اتصال وردپرس با درگاه پرداخت مبتنی بر بیت کوین هست.

با تشکر از همه  عزیزان

amin_b1993

کاربر عضو
من با درگاه پی پال کار کردم هم برای ووکامرس و هم برای گرویتی فرم
شما نیاز به شخصی دارید که خارج از ایران باشه و بتونه ی حساب پی پال باز کنه و بعد بتونید از طریق ترمینال آی دی که بهتون میده ازش استفاده کنید.
البته خود پی پال سرویس تستی داره که میتونید به راحتی کارکرد درست سایتتون رو باهاش بررسی کنید.

masoud ashoori

کاربر عضو
سلام
روزتون بخیر

برای گرفتن درگاه پی پال نیازی نیست حتما کسی رو در خارج از کشور  داشته باشید. سایت پیمنت 24 کارش همین چیز هاست و مدارک هم در صورت نیاز براتون درست میکنه تا اونجایی که میدونم.

برای این کار تماس بگیرید باهاشون و درخواستتون رو مطرح کنید و مشاوره بگیرید.

آدرس سایتشون:

لطفا نتیجه رو اینجا هم اعلام کنید :53:

soosmar

کاربر عضو
سلام
روزتون بخیر

برای گرفتن درگاه پی پال نیازی نیست حتما کسی رو در خارج از کشور  داشته باشید. سایت پیمنت 24 کارش همین چیز هاست و مدارک هم در صورت نیاز براتون درست میکنه تا اونجایی که میدونم.

برای این کار تماس بگیرید باهاشون و درخواستتون رو مطرح کنید و مشاوره بگیرید.

آدرس سایتشون:

لطفا نتیجه رو اینجا هم اعلام کنید :53:
ممنونم دوست عزیز...

خدمت شما عرض شود که اتفاقا به سایت پیمنت 24 سر زدم و آمارشو در آوردم!
قیمتش سرسام آوره!

من با درگاه پی پال کار کردم هم برای ووکامرس و هم برای گرویتی فرم
شما نیاز به شخصی دارید که خارج از ایران باشه و بتونه ی حساب پی پال باز کنه و بعد بتونید از طریق ترمینال آی دی که بهتون میده ازش استفاده کنید.
البته خود پی پال سرویس تستی داره که میتونید به راحتی کارکرد درست سایتتون رو باهاش بررسی کنید.
مرسی از اینکه تجربه خودتون رو به اشتراک گذاشتید...

ای کاش از نزدیکانم کسی رو داشتم که بتونم باش در ارتباط بشم برای این موضوع و مستقیم از پی پال درگاه می گرفتم! :-(

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
موضوعی که هست. توجه کن سایتت هیچ زبان ایرانی نداشته باشه یا هیچ ادرس داخل ایرانی!

Mesmaili

کاربر عضو
ممنونم دوست عزیز...

خدمت شما عرض شود که اتفاقا به سایت پیمنت 24 سر زدم و آمارشو در آوردم!
قیمتش سرسام آوره!

مرسی از اینکه تجربه خودتون رو به اشتراک گذاشتید...

ای کاش از نزدیکانم کسی رو داشتم که بتونم باش در ارتباط بشم برای این موضوع و مستقیم از پی پال درگاه می گرفتم! :-(
سلام.

شخصی که فرمودید کدوم کشور هستند و شغلشون چیه؟

ممنون

masoud ashoori

کاربر عضو
سلام.

شخصی که فرمودید کدوم کشور هستند و شغلشون چیه؟ 

ممنون
کسی رو نداره
گفت ای کاش داشتم
default_65.gif

Mesmaili

کاربر عضو
کسی رو نداره
 گفت ای کاش داشتم
default_65.gif
آها بله :)))

@soosmar عزیز، البته به این راحتی ها هم نیست.

تا جایی که اطلاع دارم ( البته هر کشور فرق میکنه قوانینش ) اون شخص باید اجازه فریلنسری داشته باشند و 1 سری برگه رو امضا کنند و مالیات هم کسر میشه ازشون البته. دردسر داره.

soosmar

کاربر عضو
آها بله :)))

@soosmar عزیز، البته به این راحتی ها هم نیست.

تا جایی که اطلاع دارم ( البته هر کشور فرق میکنه قوانینش ) اون شخص باید اجازه فریلنسری داشته باشند و 1 سری برگه رو امضا کنند و مالیات هم کسر میشه ازشون البته. دردسر داره.
خداروشکر کسی رو هم ندارم که بخوام زحمت بندازمش!

موضوعی که هست. توجه کن سایتت هیچ زبان ایرانی نداشته باشه یا هیچ ادرس داخل ایرانی!
ممنونم از شما محمد آقا، بله، قطعا همین طور خواهد بود...  :57:

نظر شما با درگاه های بیت کوینی چیه؟
فکر می کنم تنها و شاید بهترین راه همین استفاده از بیت کوین باشه...

amin_b1993

کاربر عضو
یکی از سایت های من 25 تا زبان داره که یکی از زبان هاشم فارسی هست و الان داره از درگاه پی پال استفاده میکنه و مشکلی براش پیش نیومده
ولی طبق گفته ی شما و تا جایی که من خوندم نباید طراح سایت و یا کپی رایت از ایران باشه که به همین خاطر مجبور شدیم سایت رو بدون کپی رایت و لینک سایت منتشر کنیم :""(

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یکی از سایت های من 25 تا زبان داره که یکی از زبان هاشم فارسی هست و الان داره از درگاه پی پال استفاده میکنه و مشکلی براش پیش نیومده
ولی طبق گفته ی شما و تا جایی که من خوندم نباید طراح سایت و یا کپی رایت از ایران باشه که به همین خاطر مجبور شدیم سایت رو بدون کپی رایت و لینک سایت منتشر کنیم :""(
من تجربه نداشتم ، تجربه دوستان رو در اختیارت قرار دادم!

ولی اگر بدونن شما سرویسی به ایران میدید یا سرویسی از ایران دارید ارائه میدید ، صد در صد مشکل میخورید

بالا