ساخت صفحه نیازمندی ها در وردپرس

iSAEED

کاربر عضو
سلام و عرض ادب

میخوایم قابلیتی به سایت اضافه کنیم.به این صورت که شرکتها و اشخاصی که دارای خدمات خاصی هستند بتونند در سایت آگهی ثبت کنند

منظور از آگهی مثل سایت دیوار نیست.

بعنوان مثال تصویری از شرکت یا محصول+توضیحات و اطلاعات تماس و .... و در نهایت گالری محصولات

همچین امکانی روی سایت اصلی قابل انجامه یا خیر؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

caduspro

کاربر عضو
بله، باید از افزونه استفاده کنید.

نمونه:

iSAEED

کاربر عضو
بله، باید از افزونه استفاده کنید.

نمونه:

خیلی ممنون

ولی خیلی تفاوت داره با چیزی که مد نظرمه

یک چیزی مثل موارد زیر مد نظرمه:

caduspro

کاربر عضو
خب اینکه یک افزونه نمی تواند نیاز شما را کاملن برطرف کنید، تردیدی نیست. باید استایل دهی کنید و یا افزونه را مطابق میل تان شخصی سازی کنید.

skyiran

کاربر عضو
اگر مثل اون تصویر میخوای بشه باید از پوسته های مخصوص استفاده کنی

اما نه میخوای معمولیباشه افزونه ای ک دوستمون دادن نصب کن و استایل بده بهش.

iSAEED

کاربر عضو
خب اینکه یک افزونه نمی تواند نیاز شما را کاملن برطرف کنید، تردیدی نیست. باید استایل دهی کنید و یا افزونه را مطابق میل تان شخصی سازی کنید.
ممنون از جواب

من هم عرض نکردم افزونه

میدونم بادی کلاسی و ...میشه ولی میخوام رو خود این قالب باشه و جداگونه ساب دومین نشه

اگر مثل اون تصویر میخوای بشه باید از پوسته های مخصوص استفاده کنی

اما نه میخوای معمولیباشه افزونه ای ک دوستمون دادن نصب کن و استایل بده بهش.
لطفا یکم ریز بشید تو قضیه

چون قطعا این اولین جوابی هست که طرف بهش میرسه

شما کار استایل دهی رو انجام میدید؟

skyiran

کاربر عضو
لطفا یکم ریز بشید تو قضیه

چون قطعا این اولین جوابی هست که طرف بهش میرسه

شما کار استایل دهی رو انجام میدید؟
ببینید پوسته هایی وجود داره که کارفرما میاد عضو میشه و بعد ثبت آگهی میکنه بسیار شیک هم هست این پوسته ها، اطلاعات شرکت خودشو ثبت میکنه 

اما اگر بخوای با افزونه این کار انجام بدی ، افزونه ای ک دوستمون گفتن نصب کن بهش استایل بده تا شیک بشه

من در حد حرفه ای استایل دهی بلد نیستم، در حد این که کارای خودمو راه بندازم بلد هستم

caduspro

کاربر عضو
من هم عرض نکردم افزونه

یا من چیزی نمی دانم یا شما از هدف خودتان کامل آگاهی ندارید. قابلیتی که می خواهید به سایت و قالب اضافه کنید از طریق افزونه است. یا این افزونه را بگونه پلاگین در پوشه های پلاگین وردپرس بارگذاری می کنید یا از طریق پوسته نصب می کنید.

میدونم بادی کلاسی و ...میشه ولی میخوام رو خود این قالب باشه و جداگونه ساب دومین نشه
من دیگه حرفی ندارم !

آخرین ویرایش توسط مدیر:

iSAEED

کاربر عضو
یا من چیزی نمی دانم یا شما از هدف خودتان کامل آگاهی ندارید. قابلیتی که می خواهید به سایت و قالب اضافه کنید از طریق افزونه است. یا این افزونه را بگونه پلاگین در پوشه های پلاگین وردپرس بارگذاری می کنید یا از طریق پوسته نصب می کنید.

من دیگه حرفی ندارم !
بنده جسارت نکردم دوست عزیز و هر پاسخی که شما لطف میکنید برای بنده ارزشمند هست

منظورم اینه که این مورد بعید میدونم با استفاده از افزونه قابل رفع باشه و معمولا از طریق استایل نویسی این کارو انجام میدند

البته بنده در حد سوادم دارم صحبت میکنم.اگر شما صفحه هایی که در بالا مشاهده میکنید رو میتونید با استفاده از پلاگین برام بسازید لطفا شرایط رو اعلام کنید

ممنونم بازم

Qalekhani

قلعه‌خانی
شما کافیه یه پست تایپ جدید تعریف کنید و با افزونه هایی که به یوزر اجازه ارسال پست میدن، آگهی ها رو دریافت کنید.

برای صفحه نمایش تبلیغاتتون هم میشه از دسته بندی اون نوع پست تایپ استفاده کنید.

بالا