مشکل ساعت در بخش سفارشات

seyidsajjad

تازه وارد
سلام وقت بخیر

مشکل اینه وقتی سفارشی ثبت میشه، ساعت ثبت سفارش درسته، اما با اعمال هر تغییر و بروزرسانی ساعت سفارش 7 ساعت میره عقب:
مثلا سفارش ثبت شده در ساعت 13 وقتی تغییر وضعیت داده میشه به بسته بندی شده وبروز میشه، ساعتش میشه 06 وقتی دوباره تغییر وضعیت به ارسال شده میشه و بروز میکنیم ساعت سفارش میشه 23

لازم به ذکره تنظیمات ساعت در تنظیمات عمومی درسته و در هر حالتی ، چه روی تهران تنظیم شه، چه روی UTC مشکل پابرجاست.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
شما نگفتید از کدام افزونه شمسی ساز استفاده می کنید. همینجوری گفتن خلاصه مشکل آنرا عیان نکرده و نتیجه مناسبی ندارد
به شخصه این افزونه رو توصیه می کنم تست کنید
نتیجه را اعلام بفرمایید
موفق باشید

seyidsajjad

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
شما نگفتید از کدام افزونه شمسی ساز استفاده می کنید. همینجوری گفتن خلاصه مشکل آنرا عیان نکرده و نتیجه مناسبی ندارد
به شخصه این افزونه رو توصیه می کنم تست کنید
نتیجه را اعلام بفرمایید
موفق باشید

سلام دوباره. دوست عزیز از هیچ شمسی سازی استفاده نمیکنم در حال حاضر و فقط از قسمت شمسی ساز ووکامرس فارسی استفاده میکنم . البته قبلا هم شمسی ساز های مختلف رو امتحان کردم. مخصوصا همینی که شما معرفی کردید رو ( حتی نسخه VIP) رو فعال کردم و مشکل همینی هست که پابرجاست و زمان فعال بودن اون افزونه هم مشکل وجود داشت

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
بنده خودم از این افزونه نسخه رایگان استفاده می کنم نسخه حرفه ای اون هم کمتر از 2 هفته است اومده چیزی به اسم مشکلی که شما فرمودید ندیدم تا الان.
چون اگر باید باشه برای همه باید باشه نه فقط برای یک نفر
یک حالت احتمال داره اونم اینه که کش سرور یا افزونه کش شما روی مدیریت هم داره اعمال میشه و این درست نیست.
بهتره اگر این حالت کش رو دارید غیر فعال کنید
ضمنا تست افزونه بگیرید. یعنی همه افزونه ها رو غیر فعال کنید بجز افزونه ووکامرس رو بعد دونه دونه تست بگیرید ببینید مشکل در کجا نمایان می شود.
موفق باشید

govash1

تازه وارد
سلام
این مشکل رو دقیقا من هم دارم
یعنی با هر بار بروزرسانی سفارش، ساعت ثبت سفارش تغییر میکنه و کل بخش سفارشات رو بهم ریخته

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
بنده همچین چیزی ندیدم.
احتمالا چند دلیل می تونه داشته باشه
اول اینکه شما دو افزونه شمسی ساز فعال کرده باشید منظور شمسی سازی ووکامرس فارسی و همزمان شمسی سازی چون جلالی ، وردپرس فارسی - وردپرس یار یا هر افزونه ای دیگر را ، بقولی دو پادشاه در کی اقلیم نگنجند.
دوم در صورت فعال بودن و سپس غیر فعال شدن یک شمسی ساز دیگر شما باید کش مرتبط را حتما کامل خالی کرده باشید.
سوم تنظیمات شمسی سازها نیازمند تنظیمات درست زمان وردپرس است . این شامل تنظیم روی UTC یا تهران است .
چهارم باید مطمئن شوید شمسی ساز این اختلال را ایجاد می کند یا اینکه با افزونه دیگری تداخل دارد . این شامل تست همه افزونه ها می باشد.
پنجم تنظیمات شمسی سازها باید به درستی انجام شود گاهی برخی بخش ها ایجاد تداخل می کند.
ششم مطمئن شوید شمسی ساز فوق از جکوئری های قدیمی استفاده نمی کند و بروزرسانی جدید طبق دستورات وردپرس انجام شده است در غیر اینصورت طبق دستورالعمل وردپرس از افزونه مرتبط که در بخش درباره وردپرس سایت خودتان که لینک افزونه فوق را دارد استفاده کنید این شامل نسخه جدید وردپرس 5.6 و نسخه های جدید 4.8 و 4.9 و بالاتر می باشد بهترین نسخه ووکامرس فعلا در این حالت 4.9.2 است که به پایداری با وردپرس جدید رسیده است .
مطمئن شوید افزونه ها و قالب شما با نسخه فوق همخوانی دارد این همخوانی در بخش افزونه ها موجود است بخش وضعیت نیز به همین جهت به شما کمک می کند
در صورت کشف راه حل مشکل آنرا برای سایرین تشریح کنید
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: govash1

govash1

تازه وارد
سلام.
امروز به صورت کامل تک تک افزونه ها رو چک کردم و تداخل با افزونه جلالی بود.
قبلا این تداخل وجود نداشت و مشکلی نبود، الان که بررسی کردم دیدم آپدیت جدید وردپرس با این نسخه از افزونه جلالی سازگار نیست.

ممنون بابت نظرات شما.

الان افزونه ووکامرس فارسی فعال هست، آیا نیاز هست که افزونه فارسی سازی دیگه ای فعال باشه؟
سایت ما توسط شخص دیگه مدیریت میشد و این شخص افزونه جلالی و ووکامرس فارسی رو نصب کرده و الان هم میگه که باید یک افزونه فارسی ساز برای وردپرس دوباره نصب کنیم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
نسخه افزونه شمسی سازی که به در این تاپیک معرفی شده رایگان در مخزن موجود است و خودتان به راحتی قادر به نصب و استفاده از آن هستید.
برای این منظور قبلا مطمئن شوید فارسی ساز ووکامرس فارسی فعال نباشد. این شرط شامل هر افزونه مشابه هم در وردپرس هست فرقی ندارد شمسی ساز باشد یا افزونه های دیگر باید مطمئن باشید دو افزونه عملکرد یکسانی نداشته باشند که تداخل ایجاد شود.
دوم افزونه جلالی را غیر فعال کرده و حذف نمایید این شامل همه تنظیمات مرتبط با آن هست.
سوم کش سیستم را کاملا خالی کنید اگر از افزونه کش استفاده می کنید.
چهارم افزونه فوق را نصب و فعال کرده و تنظیمات را مطابق با نیازتان انجام دهید.
تمامی نقاط را تست بگیرید تا در صورت وجود خطای احتمالی مشکل را شناسایی کنید.
کلیت زمان برای این عملیات 10 دقیقه است
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad
بالا