سایتتون اصلا پشتیبانی نداره!

ali_karjoo

تازه وارد
سلام

من تا حالا چند بار توی مواردی به مشکل برخوردم و توی سایت شما مشکلم رو پرسیدم. ولی اصلا هیچ جوابی نشنیدم!!!

واقعا سایتتون بی در و پیکره! متاسفم براتون شما هستید که باعث میشین آدم از بعضی امکانات خیلی خوب ناامید بشه چون پشتیبانی نداره!

خدا یار و نگهدارتون

Qalekhani

قلعه‌خانی
سلام

من تا حالا چند بار توی مواردی به مشکل برخوردم و توی سایت شما مشکلم رو پرسیدم. ولی اصلا هیچ جوابی نشنیدم!!!

واقعا سایتتون بی در و پیکره! متاسفم براتون شما هستید که باعث میشین آدم از بعضی امکانات خیلی خوب ناامید بشه چون پشتیبانی نداره!

خدا یار و نگهدارتون
سلام. پشتیبانی برای مواردی هست که شما یک محصول یا خدمات از جایی گرفتید، اونها هم موظف به پاسخگویی هستند.

اینجا انجمن گفتگو هست. یعنی هر کس در حد بضاعت علمی و زمانی خودش، به بقیه کمک میکنه.

simonamiri0069

کاربر عضو
سلام

خدا یار و نگهدارتون
دوست عزیز من خودم با وبلاگ اومدم اینجا الان شدم طراح سایت. میخای آماده بدن دستت که نمیشه ناراحتی برو پول بده کارتو حل کن.

بالا