سایت واقعا جواب درخواست هارو میده؟!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nana_yan

تازه وارد
سلام و با عرض شرمندگی از مدیران سایت ولی این سایت واقعا جواب کاربرای تازه کارو میده یا فقط خود مدیران فقط آقا کسری جواب ما رو داد بقیه که یه فحش هم ننوشتن دلمون خوش باشه بتزم شرمنده ولی این انتقاد من بود با تشکر از همه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
درود دوست گرامی

ما سعی میکنیم پاسخ همه رو بدیم

ولی شما هم سعی کنید درک کنید و درخواست های غیر معقول از ما نکنید!

من تمامی ارسال های شما رو برسی کردم محتویات این هست:

درخواست طراحی قالب اختصاصی phpfox یا اضافه کردن امکانات به یک سیستم = درخواست های شما کاملا تجاری هست و کاربر و مدیران الزام به پاسخگویی نیستند

به باقی درخواست های شما تا حد امکان پاسخ داده شده!

سپاسگذارم از انتقاد شما

matin.b

تازه وارد
تاپيك ها تخصصي ولي پاسخها كاملا غيرتخصصي و تفريحيست

اعلام ميكنيم اگر نياز به راهنمايي و يا دريافت فايل راهنما داشتيد درخواست بديدي يا هماهنگ كنيد 4 تا اومدن به جاي حمايت تيكه ميپرونن

بهتره بگيم جامعه مجازي تفريحي تا يك انجمن تخصصي

محمدجان ممنون از حمايتهات و لايكهايي كه برام داشتي ولي چندتا از مديرانت كه تعيين كردي مناسب اين امر نيستند:

نمونه: كسرا براي تالار وردپرس

iPersianScript

کاربر عضو

اعلام ميكنيم اگر نياز به راهنمايي و يا دريافت فايل راهنما داشتيد درخواست بديدي يا هماهنگ كنيد 4 تا اومدن به جاي حمايت تيكه ميپرونن

محمدجان ممنون از حمايتهات و لايكهايي كه برام داشتي ولي چندتا از مديرانت كه تعيين كردي مناسب اين امر نيستند:

.

. سـلام :55:

. اظهار نظر درباره کلیات فرمایشات جنابعالی به عهده Mohammad عزیز.. :|:|

. اما درباره سخن پایانی شما، امکان داره کمی شرح بدید !؟ :-/

. کسری جزء قدیمی ها و جزء فعال ترین افراد اینجا بوده و هست و خواهد ماند.. /:)

. خود من انتصاب ایشون بعنوان مدیر تالار وردپرس رو بسیار پسندیدم، چه کسی بهتر از ایشون..؟؟ :-/

. احیاناً اختلافات شخصی که وجود نداره ؟؟ و نباشه..

. ! :54:

.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تاپيك ها تخصصي ولي پاسخها كاملا غيرتخصصي و تفريحيستاعلام ميكنيم اگر نياز به راهنمايي و يا دريافت فايل راهنما داشتيد درخواست بديدي يا هماهنگ كنيد 4 تا اومدن به جاي حمايت تيكه ميپرونن

من نمیخوام بحث بدون نتیجه داشته باشم!

سوالات بی منطق جواب با منطق که نمیخواد! درست میگم؟

بعضا دوستان از ما انتظار نوشتن یک اسکریپت, فارسی سازی اسکریپتی (که زیاد طرفدار نداره) یا درخواست های دیگه ای دارن.

طبعا هر کسی منافعی داره! اگر مدیران و من خواسته باشیم پاسخ همه درخواست ها رو بدیم نباید کار کنیم و بشینیم به فارسی سازی و نوشتن و... بزاریم رایگان و بعد هم ارزش نگه داشتن یک لینک کپی رایت رو نداشته باشیم .

اگر شما ادعا دارید که فردی بد هست و فردی بهتر هست یا خودتون متخصص هستید !. من خوشحال میشم در بحث ها دوستان رو همراهی کنید :53:

هدف ما چیز دیگه ای هست نه اینکه حسن بده رضا بده اصغر خوبه... من بهترین فرد بین افراد موجود و بین افراد داوطلب رو انتخاب کردم! ممکنه صد ها نفر در این انجمن از من و شما بهتر باشن. برنامه نویسی سطح عالی و قالب و ... ولی نمیخوان مدیر باشن!

سپاس از نظرت متین جان . :)

mahdiali35

کاربر عضو
اگه من رو مثال میزدی ناراحت نمیشدم اما اگه به پست های کسرا نیگاه کنید متوجه میشید که همه جوره در حال کمک کردنه و الحق کم نمیزاره .......تو اکثر پست ها مثال و نمونه ی کد قرار میده...دیگه از این بهتر؟؟؟

nana_yan

تازه وارد
درود دوست گرامیما سعی میکنیم پاسخ همه رو بدیم

ولی شما هم سعی کنید درک کنید و درخواست های غیر معقول از ما نکنید!

من تمامی ارسال های شما رو برسی کردم محتویات این هست:

درخواست طراحی قالب اختصاصی phpfox یا اضافه کردن امکانات به یک سیستم = درخواست های شما کاملا تجاری هست و کاربر و مدیران الزام به پاسخگویی نیستند

به باقی درخواست های شما تا حد امکان پاسخ داده شده!

سپاسگذارم از انتقاد شما
سلام دوست من من نه خواستم سایت رو تخریب کنم نه مدیران را بلکه می خواستم به خواسته هام حداقل جواب بدین که من دلگرم شم حتی اگه می گفتی درخواست شما تجاریست و امکان انجام آن وجود ندارد خوشحال میشدم ولی تو پست های من 1 پاسخ هم نیست تازه اگه تجاری هست من که نگفتم مجانی تو بازارچه هم پست دادم ولی کسی یه پاسخ هم نداد والا من کاری مجانی نخواستم ولی مدیران سایت که یه درخواست دارن پاسخ ها به 40 هم می رسه من انتقاد کردم همین

موفق باشین

cedar

کاربر عضو
سلام خدمت دوستان عزيز

من چيزي جز اين نكته نميخوام بگم چون همه چيز گفته شده :

من در ابتداي شروع اين سايت بعد از 2 ماه آشنا و يوزر شدم ؛ اولين كارم هم آپلودسنتر بود ! :43:

من كلي درخواست دادم و كلي كمك گرفتم براي انتخاب اسكريپت ، نصب و رفع مشكل هاي اون ....

اما خودم جزء به جزء اون مسائل و مشكلاتم رو پرسيدم و خيلي هم پاسخ دريافت كردم و مشكلم رو رفع كردم ...

بنابراين پيشنهاد ميكنم خودتون مشكلات رو دسته بندي و جداگانه مطرح كنيد ؛ اينطوري سوال و پاسخ ها تخصصي ميشه و عموماً قابل بيان ميشوند و چون كم و جنبه ي آموزشي داره ، قطعا اگر بلد باشيم بيان ميشود ! :53:

موفق باشيد

kasraa

کاربر عضو
به به جوووووووووووووونم از این تاپیک های انتقادی :x

قبل از هر چیز بگم که من خیلی خوشال میشم از اینجور تاپیک ها میبینم و طبعا هیچ کاربری وقتی ازش انتقاد میشه نباید ناراحت بشه چون انتقاد باعث پیشرفت میشه ( البته انتقادی که از روی خصومت شخصی و اینا نباشه و انتقاد سالم و به حق باشه )

خب برسیم به ارسال ها :

سلام و با عرض شرمندگی از مدیران سایت ولی این سایت واقعا جواب کاربرای تازه کارو میده یا فقط خود مدیران فقط آقا کسری جواب ما رو داد بقیه که یه فحش هم ننوشتن دلمون خوش باشه بتزم شرمنده ولی این انتقاد من بود با تشکر از همه
من که بهت کمکی نکردم ولی بازم ممنون نظر لطفته

دوست عزیز مگه بنده جواب شمارو ندادم ؟؟

قبل از اینکه تو تالار تاپیک بزنی من توی یاهو بهت گفتم که کلا این اسکریپت چه مدلیه و برای ساخت قالبش به فلان کس مراجعه کن و ......

توی این انجمن هم کسی نیست که بتونه کارو برات انجام بده در هر صورت من جواب توی انجمن ندادم چون نخواستم اسپم بدم و جواب تکراری رو برات بدم و ناراحت شی

اگر پیدا نکردی برو توی همون phpfoxcamp پست بده کمترین قیمتی که بهت مدن 200$ هستش که فک نکنم بیرزه

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

به قول محمد خداییش بهمون حق بدین در حد توانمون داریم به تاپیک ها جواب میدیم اگر هم جوابی نمیدیم جوابشو آقا محمد داد |

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خب برسیم به اصل ماجرا که باعث شد من به این تاپیک ج بدم

من بخدا قسم توی انجمن های دیگه برین ببینید اگر انقادی ازم بشه خیلی خوشال میشم ولی = انتقد به حق باشه

دوست عزیز هر تاپیکیرو با توجه به محتوای علمیش دوستان پاسخ میدن

به فرض مثال یکی میاد درخواست کد یا .... میکنه تا 98% دیدم که مدیران و کاربران عزیز تخصصی جواب میدن

اما کاربری میاد میگه این قالبو برام فارسی کنید بعد تاکید میکنه خیلی زود میخواما زود فارسی کنید !!!!!!

من یه زمون تو امظام نوشته بودم ترجمه و فارسی سازی قالب های وردپرس کاملا رایگان مخصوص پرشین اسکریپتی ها

ولی 2 تا قالب فارسی کردم جفتشونم همون روز اول لینک منو برداشتن و گفتم لیاقت کار رایگان رو ندارین و دیگه ادامه به فارسی سازی رایگان ندادم

بگذریم برسیم با اینجا :

خدارو شکر تا به حال هر پستی که در حد توانم بوده رو جواب دادم و خیلی هم خوشالم میبینم کاربران راضی هستن از اینکه من مدیر تالار وردپرس شدم ( این نظر لطفشونه بخدا قسم همین محمد مدیر تالار وردپرس با اینکه استاده منه و خیلی وقتا از خودش کمک میگیرم اومده شکسته نفسی میکنه یا همین کاربر عزیزمون ipersianscript که کسی در توانیاش شکی نداره و اینو اثبات کرده ( حداقل به من ) و خیلی لایقتر از منه که مدیر باشه

لطفا بره این قسمت حرفت دلیل و مدرک بیار چون اگر من در جایی کوتاهی کردم ( جر تاپیک هایی که ندیدم و اینو به محمد اطلاع دادم ) اگر حق با شماست بخدا قسم من دیگه پامو تو تالار پرشین اسکریپت نمیزارم

در ضمن یادآور بشم من برای هر ارسالی که میدم چون با موبایل هستم واسه خودش یه دنیا عذابه و هر فایلی میزارم میرم کافی نت تا آپلود کنم ( خط تلمون فیبر نوری کردن adsl چند ماهه قطعه :( )

سوالات بی منطق جواب با منطق که نمیخواد! درست میگم؟

بعضا دوستان از ما انتظار نوشتن یک اسکریپت, فارسی سازی اسکریپتی (که زیاد طرفدار نداره) یا درخواست های دیگه ای دارن.

طبعا هر کسی منافعی داره! اگر مدیران و من خواسته باشیم پاسخ همه درخواست ها رو بدیم نباید کار کنیم و بشینیم به فارسی سازی و نوشتن و... بزاریم رایگان و بعد هم ارزش نگه داشتن یک لینک کپی رایت رو نداشته باشیم .
دقیقا مشکل من هم همینه اگر بدونم یک قالبیرو مثلا بیشتر از 3 نفر قراره استفاغده کنه گور بابای لینک من برن خوش باشن و استفاده کنن

اما قالب ها و اسکریپت هاییرو میان میخوان که ............

اگر شما ادعا دارید که فردی بد هست و فردی بهتر هست یا خودتون متخصص هستید !. من خوشحال میشم در بحث ها دوستان رو همراهی کنید
محمد داداش ایشون فک کنم از من خیلی واردتره اگر صلاح دونسی مدیریت وردپرس رو بده به ایشون ( بخدا قسم ناراحت نمیشم تازه خیلی هم خوشال میشم شاید خیلی چیزا تونستم ازش یاد بگیرم و این خودش بره من هزار برابر مدیر بودن بهتره :x )

اگه من رو مثال میزدی ناراحت نمیشدم اما اگه به پست های کسرا نیگاه کنید متوجه میشید که همه جوره در حال کمک کردنه و الحق کم نمیزاره .......تو اکثر پست ها مثال و نمونه ی کد قرار میده...دیگه از این بهتر؟؟؟
محمد جون انقد شکسته نفسی نکن خودتم خوب میدونی که بره من مثل یه استاد میمونی و من پیشت شاگردم و اگر میبینی جایی کدی چیزی میزارم همرو از خود شماها یاد گرفتم

سلام دوست من من نه خواستم سایت رو تخریب کنم نه مدیران را بلکه می خواستم به خواسته هام حداقل جواب بدین که من دلگرم شم حتی اگه می گفتی درخواست شما تجاریست و امکان انجام آن وجود ندارد خوشحال میشدم ولی تو پست های من 1 پاسخ هم نیست تازه اگه تجاری هست من که نگفتم مجانی تو بازارچه هم پست دادم ولی کسی یه پاسخ هم نداد والا من کاری مجانی نخواستم ولی مدیران سایت که یه درخواست دارن پاسخ ها به 40 هم می رسه من انتقاد کردم همین موفق باشین
ببین بازم میگم اگر جوابی به تاپیک داده نمیشه مطمعن باش ما تاپیکرو میبینیم من خودم اولین نفر بودم که تاپیکتو دیدم واگر جواب ندادم بره این بود که تو یاهو بهت گفتم فلانی میتونه بنویسه برات و نخواستم جواب تکراری بدم

شما یه تاپیک باز کن درخواست یه کدی یا چیزی کن میبینی که به قول خودت 40 تا جواب میدن

اینجا هم واسه همین درست شده که جواب کاربرها داده بشه اگه مشکلی داشتی من تو یاهو هستم ( اگر اینجا جواب نگرفتی بگو خودم میام جوابتو میدم چون من با موب میام نمیتونم آخرین ارسال هارو ببینم )

سلام خدمت دوستان عزيزمن در ابتداي شروع اين سايت بعد از 2 ماه آشنا و يوزر شدم ؛ اولين كارم هم آپلودسنتر بود ! :43:

من كلي درخواست دادم و كلي كمك گرفتم براي انتخاب اسكريپت ، نصب و رفع مشكل هاي اون ....

بنابراين پيشنهاد ميكنم خودتون مشكلات رو دسته بندي و جداگانه مطرح كنيد ؛ اينطوري سوال و پاسخ ها تخصصي ميشه و عموماً قابل بيان ميشوند و چون كم و جنبه ي آموزشي داره ، قطعا اگر بلد باشيم بيان ميشود ! :53:

موفق باشيد
سلام ناظم خسته :D مخلصتم هستیم دادا کم پیدایی ها :-s

منم مثل خودت از همون اوایل اینجا بودم و خودت که خبر داری میشه گفت در حد یه وبلاگ نویس ساده بودم ( الآن هم خیلی خیلی ساده و میتدی هستم ) حتی یه دونه پستم هم بی جواب نموند چون سوالم رو به جاش و .... مطرح کردم و مثل همیشه شماها جوابم رو دادین بدون هیچ منتی منم واس همین اینجا موندم و در حد توانم دارم کمک میکنم

موفق باشین

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام دوست من من نه خواستم سایت رو تخریب کنم نه مدیران را بلکه می خواستم به خواسته هام حداقل جواب بدین که من دلگرم شم حتی اگه می گفتی درخواست شما تجاریست و امکان انجام آن وجود ندارد خوشحال میشدم ولی تو پست های من 1 پاسخ هم نیست تازه اگه تجاری هست من که نگفتم مجانی تو بازارچه هم پست دادم ولی کسی یه پاسخ هم نداد والا من کاری مجانی نخواستم ولی مدیران سایت که یه درخواست دارن پاسخ ها به 40 هم می رسه من انتقاد کردم همین موفق باشین
دوست من الان این بحث شما کاملا بی منطق هست!

دلیلی وجود نداره ما به درخواست های تجاری شما پاسخ بدیم. اصلا الزامی وجود نداره.

شما در کل 3 درخواست داشتید

اضافه کردن امکانات به یک اسکریپت = تجاری

قالب اختصاصی phpfox = تجاری

درخواست قالب todaycms = پاسخ داده شده

این حرف شما که بیاید به درخواست های تجاری من پاسخ بدید که مثل این حرف که کسایی که توی بازارچه پست میدن با عنوان فروش دامنه یا فروش سایت هر کاربر بره بگه " من دامنه شما رو نمیخرم " !

به این میگم اسپم!

اگر بحثی نمونده اعلام کنید تاپیک قفل بشه

سپاس

nana_yan

تازه وارد
دوست من الان این بحث شما کاملا بی منطق هست!دلیلی وجود نداره ما به درخواست های تجاری شما پاسخ بدیم. اصلا الزامی وجود نداره.

شما در کل 3 درخواست داشتید

اضافه کردن امکانات به یک اسکریپت = تجاری

قالب اختصاصی phpfox = تجاری

درخواست قالب todaycms = پاسخ داده شده

این حرف شما که بیاید به درخواست های تجاری من پاسخ بدید که مثل این حرف که کسایی که توی بازارچه پست میدن با عنوان فروش دامنه یا فروش سایت هر کاربر بره بگه " من دامنه شما رو نمیخرم " !

به این میگم اسپم!

اگر بحثی نمونده اعلام کنید تاپیک قفل بشه

سپاس
خواهش میکنم قربان هر جور صلاح میدونی حالا چرا میزنی مارو میدونم کار سخت اذیت میشین واقعا منم اگه چیزی گفتم عرض میخوام و از همه ی مدیران و کاربرا معذرت خواهی میکنم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا