سایت پشتیبان e107 را تصحیح کنید !!

Desperados

تازه وارد
با سلام

من حامد هستم مترجم و فارسی ساز e107 و مدیریت وب سایت E107.IR

این سیستم توسط من فارسی شده در سال 2005 و در سایت وب شهر که الان در سایت فعالیتش رو ادامه میده

و بعضی ها هم با دزدی ترجمه های من به نام خودشون زدند که سرو کارشون با خدا هست .

در خبر جدید سایتتون آدرس پشتیبانی رو آدرس سایت آقای دزد زدید که لطفاً سریع اصلاح کنید چون هم از شما یعید هست هم اینکه آبروی e107 رو هم با این سایت دره پیت دارید می برید

بک پیشنهاد هم دارم برای ایجاد انجمن E107 در سایتتون که اگر خواستید ایجادش کنید من مدیریتش رو بر عهده میگیرم و جواب کاربران رو هم میدم سریع

منظر اصلاح شما هستم با تشکر.

djary

کاربر عضو
بله من خودم هم رفتم تو سايت پشتيبانيش اما مثل اين که اين سايت نبود چون من الان ديدم مثل اينکه فرق داشت از آدم طلب کار بودن يه کمک خواستيم گفتم چون سيستم رو از ما دانلود نکردين کمک نميکنيم !!!

:eek: :?

و من هم ديگه از اون موقع ديگه با اي 107 کار نکردم و نميکنمم

:roll: :wink:

Dark-Man

کاربر عضو
در مورد انجمن شما باید فعالیت داشته باشید!خیلی ها پیشنهاد دادن که من این کارو میکنم ولی بعد از مدتی رفتند و آبروی خودشون رو بردند!

اگه واقعا میتونید فعالیت کنید به یوزر mohammad پخ بزنید!

موفق باشید

Desperados

تازه وارد
در مورد انجمن شما باید فعالیت داشته باشید!خیلی ها پیشنهاد دادن که من این کارو میکنم ولی بعد از مدتی رفتند و آبروی خودشون رو بردند!اگه واقعا میتونید فعالیت کنید به یوزر mohammad پخ بزنید!

موفق باشید
ما تیم فعالی در انجمن e107 داریم.

من می توانم مثل انجمن سایت خودم که جواب کاربران را میدهم در این انجمن هم جواب کاربران و مشکلات اون ها رو بدهم و به معرفی امکانات , قالب ها , و افزونه های سیستم بپردازم و آموزش های لازم را هم قرار دهم که این فعالیت هم برای آشنایی بیشتر کاربران با سیستم مدیریت محتوای e107 هست.

mehran_devil

کاربر عضو
سلام منم از e107 هستم و انجمن e107 رو فعال نگه می دارم سوالات رو هم که حامد عزیز جواب میده :evil:

فقط e107 قوی ترین سیستم مدیریت سایت

behnam007

تازه وارد
بههههه داش حامد گل.. منم بهنام :دی.. بزن بریم که هواتو دارم

eshtad

کاربر عضو
مشکلی نداره دوست من اگه واقعا میتونید فعالیت کنید و بخش e107 را راه ببرید بنده بخش اون رو براتون تو انجمن درست میکنم

mehran_devil

کاربر عضو
ما هستیم و انجمن e107 رو بروز نگه می داریم

حامد تنها نیستی :evil:

eshtad

کاربر عضو
دوستان بازم دارم بهتون فرجه میدم که برخورد نمیکنم با شما ها

لطفا اینقدر پست های اسپم ندید مثال :

مديريت محتوا فقط e107

ما هستیم و انجمن e107 رو بروز نگه می داریم

منم ميتونم كمك كنم

امیدوارم که گرفته باشید دوستانی که این پیام ها رو داده اند

دیگه اسپم ندید رفقا

Desperados

تازه وارد
مشکلی نداره دوست من اگه واقعا میتونید فعالیت کنید و بخش e107 را راه ببرید بنده بخش اون رو براتون تو انجمن درست میکنم
اعلام آمادگی شد دوست من.

با تشکر از دوستانی که برای همکاری اعلام امادگی کردند.

ahoo78

تازه وارد
سلام اموزش e107رو از کجا میتونم پیداکنم هر سایتی میگردم نیست غیر از اینجا ک انگار هست.اگ میشه کمک کنید فوررررری

بالا