ستاره دار کردن مطالب در گوگل خوب است یا بد؟

skyiran

کاربر عضو
افزونه ای با نام Google Rich Snippets که وظیفه ستاره دار کردن مطالب در گوگل بر عهده داره جدیدا در سایت ها مد شده.

میخواستم بدونم این افزونه یا ستاره دار کردن مطالب در گوگل سایت ما را دچار مشکل نمیکند؟مشکلی ایجاد نمیکند؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
اگه مشکلی ایجاد میکرد گوگل اون رو بعنوان ابزار در اختیار وبمستران قرار نمیداد .

باعث جلب توجه تو نتایج گوگل میشه و کاربر رو به سمت کلیک کردن برروی سایت سوق میده .

skyiran

کاربر عضو
ولی توی این مقاله من مطالعه کردم که نباید تمامی مطالب ستاره دار بشه بلکه فقط مطالبی که حائز اهمیت بیشتری هست باید ستاره دار کرد.

حتی مثال هم زده که بیشتر در مورد محصولات استفاده میشه تا پست های عادی.

ممنونم

hannanstd.ir

به نظر من چرت گفته حتی اگه گوگل گفته باشه . بگو چرا ؟

چون تو نتایج گوگل که همه مطالب شما با هم لیست نمیشه که حائز اهمیت ترینش مشخص بشه . بلکه مطلب شما باید ما بین سایر مطالب سایتهای دیگر رقابت کنه نه بین مطالب خود سایت .

نمونه بارزش سایت سافت 98 هست که هربار تو گوگل نشون داده میشه بدجور خودنمایی میکنه .

hharddy

کاربر عضو
من از این افزونه استفاده نکردم ولی پلاگین Seo pressure همچین امکانی داره که خودت انتخاب میکنی مطلبت چند ستاره داشته باشه اکه این افزون هم این امکان رو داره سعی کنید همه مطلباتون 5ستاره نکنید مثلا بعضیارو 4.5 بزنید بعضیارو 3.5

skyiran

کاربر عضو
من از دیشب افزونه

Google Rich Snippets فعلا کردم و به مطالبم ستاره (امتیاز ) دادم. و امروز هم دوتا پست گذاشتم . از زمانی که این افزونه فعال کردم این دوتا پست امروزم توسط گوگل ایندکس نشده فعلا.

باید صبر کنم؟ یا تداخلی وجود داره؟

hannanstd.ir

از طریق لینک زیر میتونین بررسی کنین ستاره ها اعمال شدند یا نه :

skyiran

کاربر عضو
ممنونم بله مطالب ستاره دار شده اند.

فقط ی سوال پس چرا داخل گوگل چیزی نمایش داده نمیشه؟ و یا مطالب امروز ایندکس نشده (طبق نمایش سایت مپ)

به نظرم باید کمی صبور بود

در کل متشکرم

skyiran

کاربر عضو
من از این افزونه استفاده نکردم ولی پلاگین Seo pressure همچین امکانی داره که خودت انتخاب میکنی مطلبت چند ستاره داشته باشه اکه این افزون هم این امکان رو داره سعی کنید همه مطلباتون 5ستاره نکنید مثلا بعضیارو 4.5 بزنید بعضیارو 3.5
سلام در وب جستجو کردم ولی لینک دانلود این افزونه را یافت نکردم. ممنون میشم لینک دانلود افزونه Seo

pressure برایم بگذارید.

موفق باشید

hharddy

کاربر عضو
بفرمایید نسخه فارسیو من ندارم

پیوست‌ها

• seo-pressor v5.1.0-.zip
    1.3 مگابایت · بازدیدها: 2
بالا