سرعت هاست بالا اما سرعت سایت پایین

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

moein921

کاربر عضو
سلام من از شرکت نگاره روشن پارس هاست لینوکس ایران!!! گرفتم. وقتی وارد پنل دایرکت ادمین میشم سرعت واقعا خوبه و راضیم اما وقتی وارد سایت میشم از سرعت راضی نیستم احساس میکنم پایینه

از وردپرس و قالب صحیفه استفاده میکنم

پلاگین ها ی من

Aparat Video Shortcode

Instagramy

iThemes Security

Restrict Content Pro

Taqyeem

Taqyeem Predefined Criteria

TinyMCE Advanced

UserPro - 20script.ir

WordPress Font Uploader

WP-Mail-SMTP

WP-PageNavi

WPBakery Visual Composer

WPtouch Mobile Plugin
ووکامرس
ووکامرس فارسی
فرم تما هفت
درگاه پرداخت ووکامرس

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

دلیل کاملا روشن و مشخص هستش ، برخی افزونه های شما کوئری های زیادی رو فراخوان میزنه که باعث میشه صفحه دیر لود بشه نمونش Aparat Video Shortcode یا UserPro یا Restrict Content Pro البته منظور من این نیست که همین الان ورداری حذفشون کنی بلکه بهتره افزونه های مورد نایز واقعیت رو فعال داشته باشی و افزونه ای مثل وردپرس سوپر کش یا وردپرس راکت یا مشابه این ها رو نصب کنی و حتما تنظیماتشون رو درست قرار بدی

ضمنا مگر نه اینکه قالب صحیفا خودش ریسپانسیو تشریف داره پس این افزونه WPtouch Mobile Plugin رو برای چی نصب کردید؟>>>{صرفا یه سواله}

وقتی تعداد افزونه های یک سایت از حد متعارف خارج بشه لود شدنش سخت میشه ضمن اینکه بررسی کنید حالت GZIP خود پنل هاست فعال باشه

سرعت سایت رو با سایتهای اندازه گیری مثل تست بگیرید تا مشخص بشه سرعت واقعیتون چقدره

موفق باشید

moein921

کاربر عضو
پس چرا مثلا سایت بیگ تم و یا سایت همیار وردپرس اینقدر سرعت بااایی دارند یعنی اونها هاست خوبی دارند؟

سوال دوم من این هست که الان فاصله ی بین خطوط سایت من خیلی زیاد شده و درست هم نمیشه!!!!

چطور بفهمم قابلیت gzipهاست فعاله من واقعا وقتی تو کنترل پنل هاستم هستم سرعت خوبه اما سرعت وردپرسم پایینه 

ولی در حال حاظر فاصله بین خطوط واقعا ازار دهندست!مشکل اصلیم اینه

در مورد سوالتون باید بگم چون. Wptouch نمای زیباتری داره استفاده کردم

سایت www.kasb24.ir

آخرین ویرایش توسط مدیر:

moein921

کاربر عضو
لطفا افزونه جایگزین یوزر پرو که کم حجم باشه اگه هست معرفی کنید theme my loginنمیخام یه چیز دیگه لطفا

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
به مدیر سرور بگید یک کش داخلی براتون فعال کنن . مثل google page speed ...

moein921

کاربر عضو
مشکل از یوزر پرو بود الان سرعت خوب شد فعلا

فقط تنها چیزی که هست یه افزونه خوب فارسی برای ثبتنام غیر از  sb-login

TML

Rejister-plus

User pro

معرفی کنید لطفا

آخرین ویرایش توسط مدیر:

baharvand

تازه وارد
با سلام و احترام
من از قالب وودمارت و قالب زفایر استفاده کردم برای دوتا سایت .آیا این دو قالب مثل رسپانسیو هستند و قابلیت اینکه عینا همون چیزهایی که در دسکتاپ دیده میشه برای موبایل هم همینطور باشه رو دارند چه تنظمیی باید انجا بدم که سایت عینا در موبایل هم مثل دسکتاپ باشه.
وقتی با موبایل وارد میشیم در مرورگر موبایل گزینه نمایش دسکتاپ رو میزنیم نشون میده.من میخوام اتومات در موبایل هم مثل دسکتاپی باشه
اگر این قابلیت رو ندارند باچه افزونه میشه انجا داد و دقیقا چکار کنم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یک تاپیک مربوط به 4 سال پیش رو بالا اوردید و یک سوال بی ربط کردید!
لطفا یک موضوع جدید در بخش پرسش و پاسخ ایجاد کنید

تاپیک بسته شد.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا