- ســـــامـــــانـــدهـــــ ی وب ســــایــت هـــا !؟!؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

iPersianScript

کاربر عضو
.

. سلام دوستان

. دیروز تو یه بخش خبری، مجددا درباره سایت ساماندهی و اینکه باید وب سایت رو توش ثبت کنیم دیدم و.... :76: ...

. آیا شما وب ساتتون رو ثبت کردید :45: !!؟!؟!! و یا می خواهید ثبت کنید :-?? ؟!؟!؟

. میدونید که ثبت نکنید سایتتون مسدود خواهد شد...
default_;
.gif' alt=':; ;) :'> :redfadce: ..... :78:

. کلا لطف بفرمائید.. دیدگاه خودتون رو در این مورد بگید.. . . :39:

. ســــایـــــت مـــذکـــــور :

. :70:

:54:

MR.ALIREZA

تازه وارد
به نظر من که خیلی مسخرست.زوری که نیست که حتما بخوای ثبت کنی.

jing

کاربر عضو
به نظر من اگر اینها کاری می کردند که هرکس سایتش را ثبت کرد از مزایایی برخوردار بشود پیشرفت خوبی بدست می آوردند اتفاقیه، اگرزمانی با سایتی برخورد کردند ودیدند ثبت نشده اگر نظرشون گرفت فی.. می کنند وگرنه از کنارش می گذرندمتاسفانه تو ایران ما هیچ چیزی تبات نداره با تعویض مسئول همه چیز متحول میشه برای اینهم مدت دیگه ای معلوم میشه که چه خواهد شد

من دوتا سایت را ثبت کردم هیچ فرقی برام نکرده

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
پرشین اسکریپت ثبت بود... ولی اگه یادتون باشه فروم رو بستن...!

بدون اطلاع قبلی...

فکر میکنم تنها خوبی که داشت این بود که کل سایت رو تخته نکردن :دی

iPersianScript

کاربر عضو
. ســلام مـجـــدد

.

زوری که نیست که حتما بخوای ثبت کنی
.

اتفاقیه، اگرزمانی با سایتی برخورد کردند ودیدند ثبت نشده اگر نظرشون گرفت فی.. می کنند وگرنه از کنارش می گذرند - اینهم مدت دیگه ای معلوم میشه که چه خواهد شد - من دوتا سایت را ثبت کردم هیچ فرقی برام نکرده
.

پرشین اسکریپت ثبت بود... ولی اگه یادتون باشه فروم رو بستن...!بدون اطلاع قبلی...
.

. با این تفاسیر چی پیشنهاد می کنید ؟

. آیا سایت رو ثبت کنیم تا فی.. نشیم :109: و تابع این قانون من درآوردی باشیم و ... :32:

. و یا به صف مخالفان بپیوندیم :111: :55: :67:

. آیا فقط به ثبت سایت اکتفا خواهند کرد و یا کم کم به دخالت در محتوا و میزان درآمد سایت هم ورود خواهند کرد :70: :rolleyes:

. صرفا ثبت سایت رو شاید بشه تحمل کرد :26: شاید! ولی به آینده و ادامه این پروژه اصلا خوش بین نیستم :33:

. تا نظر دوستان چه باشد.. . . :54:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mahdi66

کاربر عضو
دوست عزیز اینها در هر صورت سایت رو ..... می کنند

پس بهتره ثبت نکنی چون در غیر این صورت دستت زیر ساتور اینهاست و دیگه نمی تونی کاری کنی

خدا شکر بخوان ..... کنند هم خبر نمی دهند سایت منم بدون دلیل ***** شد هر چی هم پرسیدم چرا گفتند باید محتوی مجرمانه رو پاک کنی و سایتت رو تمیز کنی تا بتونی برای رفع ***** اقدام کنی

ولی در کل آخرشم نفهمیدم این محتوی مجرمانه چی بود تو سایت من که خودم خبر ندارم

اما امروزه از هر 10 نفر 11 نفر *** دارند پس ........ هم خیلی تاثیر گذار نیست

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
. با این تفاسیر چی پیشنهاد می کنید ؟. آیا سایت رو ثبت کنیم تا فی.. نشیم :109: و تابع این قانون من درآوردی باشیم و ... :32:

. و یا به صف مخالفان بپیوندیم :111: :55: :67:

. آیا فقط به ثبت سایت اکتفا خواهند کرد و یا کم کم به دخالت در محتوا و میزان درآمد سایت هم ورود خواهند کرد :70: :rolleyes:

. صرفا ثبت سایت رو شاید بشه تحمل کرد :26: شاید! ولی به آینده و ادامه این پروژه اصلا خوش بین نیستم :33:

. تا نظر دوستان چه باشد.. . . :54:
بنده ثبت کردن سایت رو ترجیح میدم...!

دلیلش رو نمیدونم...

jing

کاربر عضو
به نظر من ثبتش کن من حدود یکساله ثبت کردم علاوه براینکه ایرادی نگرفتند توسایتهای مفید ثبتش کردندالبته یه مقداری هم باید حق به اونها داد اخه همه را مثل خودتون حساب نکنید بعضی ها رعایت نمی کنند

اگر کسی میخواد سایتش ثبت کنه لینکش بذاره بادیدن میشه گفت که ایراد می گیرند یانه ....یااینکه سایت را با وفق بدین معلومه که مشکل داره یانه؟

بالاخره ما تو یک کشوری زندگی می کنیم باید قوانین را رعایت کنیم چاره ای نیست گرچه ممکنه این قوانین با طبع ما سازگار نباشه ویا اینکه با عدالت هم همخوانی نداشته باشه البته نظر شخصی من اینه که قانون هم خوبه وهم قانون خوبی داریم ولی در اجرا کردن متاسفانه سلیقه ای برخورد میشوداگر به درستی اجرا شودجامعه درست خواهد شد..

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این سایت های مفید خودش مشکل داره! وارد بحثش نمیشم...

رقابت صحیح رو نقض میکنه و بیشتر سایتهایی که معرفی میکنه در پیت هستن...

exiler

تازه وارد
عزیز ثبت کردن و نکردن اصلا ربطی به قوانین نداره و هیچ قانونی در این زمینه تو هیچ جای دنیا نیست.

اینا می خوان یه دیتابیس از کسایی که سایت دارن تهیه کنن ، همین!

فقط اگه سایتتو ثبت نکنی ، میان *****ش می کنن که مجبور شی اطلاعات رو وارد کنی، اما

الان می تونی اطلاعات دروغ وارد کنی ولی بعد که سایتت رو ***** کردن باید بری اداره ارشاد، فتوکپی شناسنامه با خود شناسنامه رو ببری (تا به تایید حراست ارشاد برسه) بعد واست بفرستن تا سایتت باز بشه.

البته یه چیز جالب هم هست و اون اینه که اگه شک کنن اطلاعاتت رو دروغ وارد کردی بازم *****ت می کنن.

mahdi66

کاربر عضو
من بازم میگم که خالف ثبت سایت هستم

چون ثبتش هیچ فایده ای نداره که هیچ بلکه ضرر هم داره

البته بعضی سایتها مشکلی ندارند مثل همین سایت اونم تا حدودی فقط جرات داری تو این سایت حرف وی پی ان یا فیل رو بزن تا ...

اما سایتهای موزیک مثل من هیچ سودی برامون نداره چه ثبت کنیم چه نکنیم فرقی نمی کنه

لااقل اگه ثبت نکنیم خیالمون راحته که اطلاعاتمون دست کسی نیست

best4best

تازه وارد
طبق الگوریتم خودشون ،

اگر سایتی دارای محتوای غیرقانونی باشد ، اگر در سایت ساماندهی ثبت شده باشد ، ابتدا اخطار و بعد ***** می شود.

اگر سایتی دارای محتوای غیرقانونی باشد ، اگر در سایت ساماندهی ثبت نشده باشد ، بلافاصله ***** می شود.

پیشنهاد میکنم سایتتون رو ثبت کنید !

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jing

کاربر عضو
عزیز ثبت کردن و نکردن اصلا ربطی به قوانین نداره و هیچ قانونی در این زمینه تو هیچ جای دنیا نیست.اینا می خوان یه دیتابیس از کسایی که سایت دارن تهیه کنن ، همین!

فقط اگه سایتتو ثبت نکنی ، میان *****ش می کنن که مجبور شی اطلاعات رو وارد کنی، اما

الان می تونی اطلاعات دروغ وارد کنی ولی بعد که سایتت رو ***** کردن باید بری اداره ارشاد، فتوکپی شناسنامه با خود شناسنامه رو ببری (تا به تایید حراست ارشاد برسه) بعد واست بفرستن تا سایتت باز بشه.

البته یه چیز جالب هم هست و اون اینه که اگه شک کنن اطلاعاتت رو دروغ وارد کردی بازم *****ت می کنن.
دوست عزیز اگر ربطی به قوانین نداره پس وقتی ف** میکنند هم غیر قانونیه درسته؟

اونوقت شما برو بگو این قانون نیست چرا فی*** کردین ببین چی بهت میگن حداقل 10تا بند قانونی برات ردیف می کنند

همه جای دنیا قوانین خاص خودش را داره

البته من طرفدار کسی نیستم چون دوستمون تایپیک زدن نظر میدیم

شما فکر می کنید که الآن اطلاعاتی از من وشما ندارند همین اینترنتی که استفاده می کنیم روی تک تک ماکنترل دارن اینو بطور موثق عرض میکنم

حالا نام ونام خانوادگی وشماره تلفن من تودیتابیس اونا باشه میخوان چکارش کنند

پیشنهاد من اینه که اگرسایتت مشکلی نداره با خیال راحت ثبتش کن هیچ مشکلی پیش نمیاد

mahdi66

کاربر عضو
ثبت کنید !

اگر سایتی دارای محتوای غیرقانونی باشد ، اگر در سایت ساماندهی ثبت شده باشد ، ابتدا اخطار و بعد ***** می شود.

اگر سایتی دارای محتوای غیرقانونی باشد ، اگر در سایت ساماندهی ثبت نشده باشد ، بلافاصله ***** می شود.
جواب شما رو محمد داده

پرشین اسکریپت ثبت بود... ولی اگه یادتون باشه فروم رو بستن...!

بدون اطلاع قبلی...
شما فکر می کنید که الآن اطلاعاتی از من وشما ندارند همین اینترنتی که استفاده می کنیم روی تک تک ماکنترل دارن اینو بطور موثق عرض میکنم

پیشنهاد من اینه که اگرسایتت مشکلی نداره با خیال راحت ثبتش کن هیچ مشکلی پیش نمیاد
چرا دوست عزیز دارند ولی حداقل من براشون لقمه نکردم بزارم تو دهنشون چون اینجوری احساس حماقت بهم دست میده!

در ضمن شما توضیح بده سایت بدون مشکل چه سایتیه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jing

کاربر عضو
مهدی جان اینو نمیگن اگر این حماقت هست پس بیش از50میلیون ایرانی از جمله جنابعالی که ریزترین اطلاعاتت را دادی تا یارانه بهت پرداخت بشه هم.......

هرسایتی که توی دنیا(نه ایران ما) طبق مقررات کشورش قدم برداره بدون مشکل هست مثلا قوانین کشورما برای داشتن یک سایت بدون مشکل

ممکن است این قوانین عادلانه هم نباشه ...... البته بعضی از سایتهایی که فی** شده به نظرمن جای تامل داره

همین پرشین اسکریپت که من وشما توش عضوهستیم یک پروزه شخصیه جناب محمد براش قوانینی تعریف کرده من و شما اگر خلاف مقررات این انجمن قدم برداریم بار اول تذکر میدن اگر تکرار کنیم محرومیت داریم .

دوست عزیز من معتقدم که:دریک مجموعه ای اگر یک فردظالمی حکمرانی کند ولی قانون حاکم باشد بهتر است از اینکه فرددینداری حاکم باشد ولی بی نظمی وهرج ومرج باشد

iPersianScript

کاربر عضو
.

. با توجه به : !!

.

ب ـ پيش*بيني بودجه مناسب ساليانه به منظور سالم*سازي و سامان*بخشي به فعاليتهاي اينترنتي در كشور.
. خب برای عوامل این طرح منبع درآمدی بوجود آمده و مطمئنا برای بالابردن ویا از دست ندادن این بودجه... . . :64:

.

ت – اتخاد راهکارهای اجرایی مناسب برای حمایت مادی و معنوی از عوامل تقویت کننده فعالیت های سالم و مفید اینترنتی با اولویت خبر رسانی
. حـمـــایــت ؟؟ :31: !!

. برای توجیح هر اقدامی و حفظ شرایطی که در بالا بدان اشاره شد نیاز به شعـــار همواره احساس و جزء ملزومات! می باشد :44:

.

ماده 9-

الف – تذکر رسمی به مسئول پایگاه های اطلاع رسانی نسبت به حذف داده یا داده های ممنوع و جبران آن مانند اصلاح یا عذر خواهی

ساز و کار لازم برای ابلاغ تذکر رسمی به این دسته پایگاه ها توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تعیین می شود .

ب - ارسال گزارش به کار گروه تعیین مصادیق پایگاه های غیر مجاز اینترنتی با تقاضای مسدود سازی پایگاه اطلاع رسانی برای مدت محدود یا تعطیل دائمی .
. این به منزله دخالت آشکار در فعالیت یک رسانه ارتباط جمعی و یا یک پایگاه اطلاع رسانی نیست :30:

.

ماده 10- اتخاذ تصمیم نسبت به پایگاه های موضوع این آیین نامه مانع طرح شکایت علیه آنها در مراجع ذی صلاح و جبران خسارت و مجازات قانونی نمی باشد .
. این ماده را در عجبم :43: ... :-/ ؟ ؟ :redfadce: ؟ ؟

.

. به شخصه هیچگونه آینده روشنی در رابطه با ادامه این طرح پیش بینی نمی کنم و همچون طرح منشور اخلاقی در فوتبال!

. این خانه از پایه ویرانه... . . . :33:

. به امید فردایی روشن! :54:

.

mahdi66

کاربر عضو
مهدی جان اینو نمیگن اگر این حماقت هست پس بیش از50میلیون ایرانی از جمله جنابعالی که ریزترین اطلاعاتت را دادی تا یارانه بهت پرداخت بشه هم.......هرسایتی که توی دنیا(نه ایران ما) طبق مقررات کشورش قدم برداره بدون مشکل هست مثلا قوانین کشورما برای داشتن یک سایت بدون مشکل

ممکن است این قوانین عادلانه هم نباشه ...... البته بعضی از سایتهایی که فی** شده به نظرمن جای تامل داره

همین پرشین اسکریپت که من وشما توش عضوهستیم یک پروزه شخصیه جناب محمد براش قوانینی تعریف کرده من و شما اگر خلاف مقررات این انجمن قدم برداریم بار اول تذکر میدن اگر تکرار کنیم محرومیت داریم .

دوست عزیز من معتقدم که:دریک مجموعه ای اگر یک فردظالمی حکمرانی کند ولی قانون حاکم باشد بهتر است از اینکه فرددینداری حاکم باشد ولی بی نظمی وهرج ومرج باشد
دوست گرامی هر سایتی می تونه قانون خاص خودش رو داشته باشه ولی ما نباید قوانین رو به اون سایت تحمیل کنیم

این حق هر کسیست که یک سایت داشته باشه و اونطور که دلش می خواد اداره کنه نه اونطور که بقیه می خوان

مثل این میمونه که یه کشور دیگه تو قوانین کشور ما دخالت کنه

در ضمن من هیچوقت نگفتم من با قانون مخالفم قانون خیلی خوبه ولی نه تا این حد این قانون خودش باعث هرج و مرجه

به نظر شما چه دلیلی داره که اطلاعات ادمین های ایرانی رو داشته باشن؟ بخاطر اینکه دلشون برامون سوخته تا هر وقت سایتمون خواست کج بره بهمون یاد آوری کنن تا فیل.. نشیم؟

من میگم اگه سایتی خلاف قوانین حرکت کرد ***** کنن و اگر هم نه ***** نکنن! دیگه ساماندهی چه صیغه ییه

و در آخر قوانین باید عادلانه باشه من هر قانونی رو قبول نمی کنم شاید شما کنار بیاید با این موضوع ولی من نه!

در ضمن من قصد توهین نداشتم و اینکه این موضوع ربطی به یارانه نداره اما با این حال من خودم با برگه اطلاعات خانوار مشکل دارم!!!

exiler

تازه وارد
دوست عزیز اگر ربطی به قوانین نداره پس وقتی ف** میکنند هم غیر قانونیه درسته؟اونوقت شما برو بگو این قانون نیست چرا فی*** کردین ببین چی بهت میگن حداقل 10تا بند قانونی برات ردیف می کنند

همه جای دنیا قوانین خاص خودش را داره

ببین عزیزم ، من تا الان حدود 250 تا سایت اینترنتی راه اندازی کردم که حداقل پنجاه تاش خارج از ایران بوده.

ما توی هلند یه وبسایت داشتیم ، اشتباها روی 4 پنج تا سرور ***** شده بود ، شکایت کردیم و غرامت گرفتیم.

اما اینجا میان سایتت رو بدون هیچ دلیلی می بندن و وقتی باهاشون تماس می گیری می گن اطلاعاتت رو ثبت تا *****ت باز بشه ! سایت کتابفروشی راه اندازی کردم ، اومده نوشته کتابی از کافکا ، کل سایت رو ***** کردن و وقتی دلیل رو می پرسی می گن روبات سیستم اشتباها کلمه شما رو با کلمه ای مستهجن (که خودتون می دونید چیه) اشتباه گرفته ، سایتتون رو ثبت کنید تا *****ش باز بشه. این یعنی شما مجبوری سایتت رو ثبت کنی.

در صورتی که در هیچ جای قانون ایران چنین چیزی نوشته نشده (به نقل از وکیل شرکت)

کلا اطلاعات فردی اینجا خیلی مهمه ،نمونه : شما یه دامین دات کام رو با اسم "Shadow" منظورم registration name می تونید ثبت کنید اما واسه ثبت دامنه .ir باید همه چی واقعی باشه.

اطلاعات دارند ، به قول دوستمون این بحث یارانه ها کل اطلاعات رو بهشون داده، اگه اونم نبود بازم داشتند، اما به جرات می گم ، من 3 سال سایت p30ex رو داشتم و هیچ کس نمی دونست این واسه منه! هر ارگان دولتی نیازمند اطلاعات هست، من دلیل جمع کردنش رو نمی دونم ، اما یکی از چیزایی که با چشم دیدم این بوده که واسه دو 3 تا نمایشگاه باهام تماس گرفتن که بیام غرفه ی وبسایت بگیرم! بدون اینکه جایی شمارم ثبت باشه.

وارد بحثای دیگه نمی شم چون تاپیک بحثش عوض می شه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

exiler

تازه وارد
ت – اتخاد راهکارهای اجرایی مناسب برای حمایت مادی و معنوی از عوامل تقویت کننده فعالیت های سالم و مفید اینترنتی با اولویت خبر رسانی !
آقا از من حمایت کردند ، واسه نمایشگاه صنعت پزشکی تماس گرفتند و گفتن بیا غرفه بگیر،

سه روز مونده بود به نمایشگاه گفتند 700 تومن هزینه شه

دو روز مونده به نمایشگاه زنگ زدن گفتن آقا 50 % تخفیف می دیم بیا 350 تومن

یه روز مونده به نمایشگاه زنگ زدن گفتن آقا پاشو بیا ، مجانی بهت غرفه می دیم.

7 صبح روز افتتاح نمایشگاه زنگ زدن گفتن اگه تا یه ساعت دیگه بیای هم غرفه ی مجانی بهت می دیم هم به چاپخونمون می گیم فوری واست بنر و استند رایگان بزنه.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا