سفید شدن صفحه سایت بعد از بروزرسانی ووکامرس

lahijsabz

کاربر عضو
عرض ادب و احترام

من چند روز پیش آپدین های هسته وردپرس رو انجام دادم و بعد آپدیت ووکامرس رو انجام دادم ولی بعد از آپدیت صفحه سایتم سفید شد ممنون میشم راهنمایی کنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
لطفا wp debug رو از فایل wp-config.php روی true قرار بدید ببینیم چه خطایی برمیگردونه

lahijsabz

کاربر عضو
عرض ادب و احترام

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/kmc/public_html/wp-content/plugins/SamanSystems-WebGate-WooCommerce-V2-4653617/index.php on line 215

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/kmc/public_html/wp-content/plugins/SamanSystems-WebGate-WooCommerce-V2-4653617/nusoap.php on line 7391

Fatal error: Cannot redeclare class WC_Shipping_Zones in /home/kmc/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/includes/class-wc-shipping-zones.php on line 17

designaz

تازه وارد
اون افزونه سامان سیستمی که نصب کردید انگار با ورژن جدید ووکامرس سازگار نیست افزونه رو غیرفعال کنید و دوباره امتحان کنید

lahijsabz

کاربر عضو
مرسی اما مشکل این نیست مشکل خود ووکامرسه الان افزونه رو پاک کردم اینم ارور

Fatal error: Cannot redeclare class WC_Shipping_Zones in /home/kmc/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/includes/class-wc-shipping-zones.php on line 17

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

وکامرس رو به چه ورژنی ارتقا دادید ؟ و از چه طریقی ارتقا دادید ؟

وردپرس شما در چه ورژنی هست ؟ آیا قالب شما هماهنگ با وکامرس جدید هست ؟

فکر کنم این خطا مربوط به حمل و نقل می باشد که نیازمند وجود هماهنگی بین قالب و افزونه رو مطلبه .

برای بررسی دقیق تر همه افزونه غیر فرعی رو غیر فعال کنید و تست بگیرید

موفق باشید

lahijsabz

کاربر عضو
سلام و عرض ادب

وکامرس رو به چه ورژنی ارتقا دادید ؟ و از چه طریقی ارتقا دادید ؟
به آخرین ورژن موجود در مخزن

وردپرس شما در چه ورژنی هست ؟ آیا قالب شما هماهنگ با وکامرس جدید هست ؟
وردپرس هم همینطور اما قالب هماهنگ نیست البته قالب رو هم پاک کردم ولی همچنان مشکل ادامه دار بود

این توضیح رو هم بدم که همه افزونه ها رو غیر فعال کردم درست نشد اما به محض غیر فعال کردن ووکامرس همه چیز درست میشه اما از اونجایی که قالب من با ووکامرس مچه خالی میاد بالا

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

شما خودتون جواب سوالتون رو دادید . وقتی قالبی با یک ورژن پایین تر افزونه هماهنگ هست دلیلی بر هماهنگی با ورژن بالاتر نیست {و باید یادتون باشه اولویت هماهنگی با وردپرس و سپس افزونه هایی مثل وکامرس است } پس این یعنی شما وقتی باید اقدام به ارتقا کنید که از بروز بودن واقعی قالب مطمئن بشید.

موفق باشید

بالا