سوالاتی در مورد ووکامرس

arpamonni

تازه وارد
سلام

من این افزونه رو نصب کردم روی وردپرسم

حالا:

1.موقع ذخیره تنظیمات با اینکه دخیره میکنه اما این ارور هم میاد:

Warning: is_writable() [function.is-writable]: open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/home/dad:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/tmp) in /home/dad/public_html/wp-admin/includes/misc.php on line 133

چرا؟؟؟؟

2.حالا که نصب کردم از کجا برم داخلش؟؟؟یعنی چه آدرسی رو بنویسم؟؟؟

3.این مثل بقیه افزونه هاست؟یعنی نیاز به دیتابیسی جدا از خود وردپرسم نداره که؟؟؟

4.فروشگاه بهتر از این هم هستش؟؟؟

5.شماره حسابم رو کجاش بزنم که پول به اون حساب ریخته شه؟ریال و پیلاین رو نصب کردم روش

erfan

طراح وب
پرسنل مدیریت
انتقال یافت انجمن پرسش و پاسخ/ووکامرس پارسی!

لطفا دقت کنید. :)

HamedR

کاربر عضو
1- افزونه رو مجددا دریافت و نصب کنید.

2- وقتی افزونه رو فعال میکنید ، یک آیتم جدید به ستون سمت راست اضافه میشود. به اسم " ووکامرس" . بعد از انجام تنظیمات اولیه یه بخش جدید دیگه هم میاد به اسم محصولات ، از اونجا میتونید محصولات رو منتشر کنید.

در ضمن برای استفاده از این پلاگین باید قالب هایی که از افزونه ووکامرس پشتیبانی میکنند استفاده کنید.

3- فکر نکنم نیاز به دیتابیس جداگانه داشته باشه . (توی همون دیتابیس وردپرس اطلاعات ذخیره میشه)

4 - افزونه های مشابه دانلود به ازای پرداخت دیگری هم وجود دارند. مثلا easy digital downloads و paid-downloads که توسط iEhsan فارسی شده و درگاه های پرداخت هم بهش اضافه شده. توی همین انجمن موجود هست. اما ووکامرس درحال حاضر یکی از بهترین افزونه های رایگان هست.

5- بعد از اینکه پی لاین رو فعال کردین روی "درگاه payline" کلیک کنید. توی همون بخش شناسه api درگاه رو وارد کنید

موفق باشید :53:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مورد اول مربوط به هاست هستش.

مورد دوم: منظور از وارد شدن یعنی چی؟ وارد به چی؟ مدیریت سایت؟ فروشگاه؟

برای ورود به فروشگاه یک برگه ایجاد میشه. بری داخل برگه ها میبینی برگه فروشگاه وجود داره

مورد سوم: خیر

مورد چهارم: نمیدونم! شما انتخاب کننده هستید...

در تنظیمات / دروازه پرداخت/

arpamonni

تازه وارد
حامد و محمد عزیز ممنون

یکم جستجو کردم

به نظر این مورد خیلی کامل تر هستش

تایید می کنید؟؟؟من یه فروشگاه نیاز دارم که این موارد رو داشته باشه:

1.بشه اینترنتی پول رو پرداخت کنن

2.با ریال و بانک های ایرانی ست باشه.چرا که 95% مشتری های محصولات من ایران هستن

3.بشه راحت محصول گذاشت.و طرف بتونه انتخاب کنه که با چه نوع پستی بره.ساده یا پیشتاز.و بعد از خرید پیامک و ایمیل بده بهش

4.سبد خرید داشته باشه

5.در کل میخوام خیلی کامل باشه

آیا این لینکی که دادم رو تایید میکنید بعنوان بهترین؟؟؟؟

میخوام زیبا هم باشه

mxu

تازه وارد
حامد و محمد عزیز ممنونیکم جستجو کردم

به نظر این مورد خیلی کامل تر هستش

تایید می کنید؟؟؟من یه فروشگاه نیاز دارم که این موارد رو داشته باشه:

1.بشه اینترنتی پول رو پرداخت کنن

2.با ریال و بانک های ایرانی ست باشه.چرا که 95% مشتری های محصولات من ایران هستن

3.بشه راحت محصول گذاشت.و طرف بتونه انتخاب کنه که با چه نوع پستی بره.ساده یا پیشتاز.و بعد از خرید پیامک و ایمیل بده بهش

4.سبد خرید داشته باشه

5.در کل میخوام خیلی کامل باشه

آیا این لینکی که دادم رو تایید میکنید بعنوان بهترین؟؟؟؟

میخوام زیبا هم باشه
هيچ شكي نيست ك دوست عزيز توماتو كارت با مديريت جناب معصومي به عنوان يك اسكريپت فروشگاهي مستقل بهترين اسكريپت حال حاضره فضاي وب فارسيه .

اما دوست من ، ووكامرس اگر دوستان دل به كار بدن و سريعتر درگاه هاي پرداخت رو بهش متصل كنن (منجمله درگاه زرين پال و ملت و سامان) مطمئنا رو دست نداره و بهترين افزونه فروشگاهيه چون از هسته ي قوي وردپرس سود ميبره و اينو همه اهالي وب قبول دارن

وجود قالب هاي متنوع و امنيت بالاي وردپرس دليلي محكم بر اين مدعاست . بايد صبر كرد و ديد آخر قصه چي ميشه :D

اما اگه صبر نداريد ، توماتو بهترين گزينه براي شماست . ولي فراموش نكنيد عجله كار شيطونه :-"

shadab

تازه وارد
سلام

می خواستم ببینم برای ارتباط ماژول با بانک سامان و پارسیان فعالیت انجام شده یا خیر ؟

من تست کردم این ماژول رو عالیه - با توجه به اینکه خودم سه سایت با توماتو دارم اما این ماژول رو با امکانات پایین تر از توماتو بهتر و کاربردی تر از توماتو می بینیم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
درود

بله در حال برنامه نویسی هستیم

تا هفته اینده قالب ها و درگاه های دیگه منتشر میشه

سپاس

بالا