سوالاتی ساده درباره ووکامرس

aliziaye

تازه وارد
سلام دوستان خسته نباشید
من چندتا سوال درباره افزونه فروشگاه ساز ووکامرس دارم
1- ارتقای ورد پرس و ووکامرس راحته ؟ چون الان جوملا و ویرچومارت دارم و نمیتونم ارتقا بدم
2- پیشنهادتون برای ساخت یک فروشگاه اینترنتی چیه؟ ویرچومارت یا ووکامرس یا فروشگاه ساز پرستا؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
در مورد سوالتتون
1- بله بسیار راحت است اما به چند شرط ( وجود حداقل های وردپرس و قالب و افزونه ها به لحاظ بروز بودن سخت افزار و نرم افزاری، استفاده از قالب ها و افزونه های معتبر و قالب بروزرسانی در سریع ترین زمان )
2 - شما الان ویرچومارت دارید در این زمینه خودتان باید ببینید اما راحترین شکل آنست که در همان سرور فوق در ساب دامین وکامرس یا پرستا را نصب و تست کنید. بهترین شکل درک یک CMS بجز نظرات افراد تست خود شماست تا راحتی و نواقص را درک و نسبت به نیازهایتان بهترین را انتخاب کنید
در حالت عادی بسیاری از توصیه کنندگان نگاه افراطی به cms مورد علاقه یا مصرفی شان دارند و کمتر کسی بدون تعصب کور به شما توصیه می کند.
بهتر است نیازهای خودتان از یک فروشگاه ساز را با همه ابعاد مالی تجاری درگاه راحتی کاربری بروزرسانی ها در دسترس بودن منابع اطلاعاتی سئو جابجایی اطلاعات از فروشگاه فعلی به فروشگاه ساز جدید ، نیاز یا عدم نیاز به وبلاگ (ساختار وکامرس بر پایه وردپرس و وبلاگ محوری است) حجم مصرفی منابع سرور و نرم و سرعت بارگذاری ، بروزرسانی CMS از مخزن اصلی آن و نکات دیگر را نوشته و مقایسه کنید ،
قطعا کسی بجز خود شما نمی تواند و نمی داند دقیقا نیاز شما چیست و حتی با توضیحات شما بازهم موارد مبهم یا تاریکی وجود خواهد داشت که یا گفته نشده یا نمی شود یا فراموش شده است
بهترین توصیه نوشتن و مقایسه است
موفق باشید

بالا