سوال درباره قالب ووکامرس

soltaneghalbha

کاربر عضو
سلام دوستان خسته نباشید

یک سوال داشتم اونم اینه که ما نمی تونیم برای وکامرس قالب جدا داشته باشیم؟

یعنی اینکه الان سایتمون قالب خودش رو داره و وقتی افزونه ووکامرس رو نصب می کنیم برای افزونه ووکامرس که به این صوت در میاد www.mysite/shop برای این قسمت یک قالب ووکامرسی نصب کنیم (مثلا قالب بازار) که روی قالب اصلی سایت تاثیری نداشته باشه

نمیدونم تونستم درست سوالم رو مطرح کنم یا نه ؟

ممنون

miladjef

کاربر عضو
سلام دوستان خسته نباشید

یعنی اینکه الان سایتمون قالب خودش رو داره و وقتی افزونه ووکامرس رو نصب می کنیم برای افزونه ووکامرس که به این صوت در میاد www.mysite/shop برای این قسمت یک قالب ووکامرسی نصب کنیم (مثلا قالب بازار) که روی قالب اصلی سایت تاثیری نداشته باشه

ممنون
شما می تونید یک ساب دامین تعریف کنید و در اون وردپرس نصب کنید و در آخر هم یک قالب جداگانه براش در نظر بگیرید(البته می تونید در یک زیر دامنه هم این کار بکنید یعنی یک پرونده بسازید و در اون پرونده وردپرس رو نصب کنید و ووکامس را نصب کنید و قالب مورد نظر رو پیاده کنید مثل www.mysite/shop ولی به نظر من بهتر که تو ساب داین این کار بکنی مثل shop.mysite

soltaneghalbha

کاربر عضو
سلام ، ممنون از پاسخگویی

وقتی که تو ساب دامین درست کنم shop.mysite این میشه درسته ؟

و وقتی که ووکامرس رو نصب کنم دیگه shop.mysite/shop نمیشه ؟ چون ووکامرس خودش shop/ رو اضافه میکنه ؟

کاری میشه کرد که اضافه نکنه ؟

miladjef

کاربر عضو
سلام ، ممنون از پاسخگویی

وقتی که تو ساب دامین درست کنم shop.mysite این میشه درسته ؟

و وقتی که ووکامرس رو نصب کنم دیگه shop.mysite/shop نمیشه ؟ چون ووکامرس خودش shop/ رو اضافه میکنه ؟

کاری میشه کرد که اضافه نکنه ؟

اگر دقت کنید انجمن هم بر روی ساب دامین هست.

اگر منظور شما از اضاه نکردن اینکه میترسین سایت اصلی با سایت دوم که روی ساب دامین اختلالی ایجاد بکنه باید بگم که احتمالش خیلی ضعیفه چون مثل همین آدرس دهی که تو انجمن می بینین

هر محصول یک شناسه خاص داره و هر محصول در یک برگه حداگانه تعریف می شه و امکان اختلال بین دو سیستم وردپرس بسیار کم هست.

اما اگر منظور شما اینکه اسم ها یکی نباشه(هر دو shop نباشن) می تونید نام برگه رو تغییر بدید یا نام ساب دامین.

اما اینکه کلا بخوایم این برگه ها ساخته نشه(shop.mysite/shop) نمیدونم...

soltaneghalbha

کاربر عضو

من این مورد رو چک میکنم

من ترسم از اینه که وقتی ورودپرس رو روی ساب دامین نصب کنم میشه اینجوری : shop.mysite.com و وقتی که ووکامرس رو نصب کنم آدرس  این بشه :  shop.mysite.com/shop

من میخوام ببینم ادرس این میشه یا نه ؟ با نصب ووکامرس روی ساب دامین : shop.mysite.com/shop

که به نظرم بشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

miladjef

کاربر عضو

من این مورد رو چک میکنم

من ترسم از اینه که وقتی ورودپرس رو روی ساب دامین نصب کنم میشه اینجوری : shop.mysite.com و وقتی که ووکامرس رو نصب کنم آدرس  این بشه :  shop.mysite.com/shop

من میخوام ببینم ادرس این میشه یا نه ؟ با نصب ووکامرس روی ساب دامین : shop.mysite.com/shop

که به نظرم بشه

اگر ایننجور بشه(که همین هست)هییچ مشکلی از بابت تداخل دو تا وردپرس پیش نمی آد(به احتمال 99درصد) چون هر کدوم از وردپرس ها می تونن روش های جداگانه برای نامگذاری  صفحات خودشون داشته باشن از اون گذشته این موضوع که ووکامرس خودش نام گذاری جداگانه داره.(برای تفاوت بین  آدرس دهی وردپرس ها از بخش تنظیمات اقدام کنید)

omidrastegar

کاربر عضو
آموزش چند قالب در زیر دنبال کن ولی همیشه فروشگاه رو با سایت اصلی یکی نکن توی دیتابیس و مشکل افزونه ها و سرعت سایت مشکل بر میخوری

برای آدرس که فقط shop.damin.ir یه برگه طراحی کن اونو بزار صفحه اصلی درست میشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

perkas

تازه وارد
سلام دوستان خسته نباشید

ممنون
کافیه یه فایل درست کنی با نام woocommerce.php بعد اتومات صفحه فروشگاه با ظاهر این صفحه بالا میاد

روش نوشتن محتویات صفحه woocommerce.php هم تو همین انجمن هست

سرچ کن سازگارکردن قالب با ووکامرس

jamshimi

کاربر عضو
من برای نصب قالب نیلسون ووکامرس بعد از دانلود اون رو به پوشه تم کپی می کنم و بعدش از پیشخوان قسمت پوسته ها اون رو نصب می کنم منتهی بعد از نصب کل قالب سایت به اون قالب تغییر می کنه .چطور قالب ووکامرس نصب کنم که هیچ تاثیری روی قالب اصلی نداشته باشه؟

miladjef

کاربر عضو
از این افزونه استفاده کردید؟

آموزش چند قالب در زیر دنبال کن ولی همیشه فروشگاه رو با سایت اصلی یکی نکن توی دیتابیس و مشکل افزونه ها و سرعت سایت مشکل بر میخوری

برای آدرس که فقط shop.damin.ir یه برگه طراحی کن اونو بزار صفحه اصلی درست میشه

jamshimi

کاربر عضو
از این افزونه استفاده کردید؟
استفاده کردم اما باز هم کل قالب ووکامرس تغییر نمی کنه و نمی تونم به طور جداگانه وارد پنل تنظیمات قالب قروشگاه بشم. اگه میشه راهنمایی بفرمایید چطور وارد پنل قالب فروشگاه بشم؟

miladjef

کاربر عضو
طبق چیزی که تو صفحه ی افزونه نوشته شما باید به خود افزونه مراجعه کنید.

یعنی از بخش داشبورد بر روی آیکون افزونه کلیک کنید.

متن زیر رو مطالعه کنید

Changing Theme Options (Widgets, Sidebars, Menus, Templates, Background, Header, etc.)?: After installing and activating the plugin, see the plugin's Settings page and click on the Theme Options tab for important information on changing Options for Themes other than the Active Theme.​

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا