سوال درمورد تردمیل

• نویسنده موضوع jing
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

jing

کاربر عضو
سلام

کسی تواینجا تردمیل داره یا تخصص درباره اش داره یانه؟

میخوام بدونم

• تردمیل باید چه خصوصیاتی داشته باشه؟
  • مارک ایرانی بهتره یاچینی چه مدلی بگیرم بهتره؟

exiler

تازه وارد
عزیز من چندین ساله دارم فیتنس کار می کنم و در این مورد زیاد پرس و جو کردم.

دوستی دارم که مربی درجه یک پرورش اندام هست ، ایشون با دلیل و مدرک به من ثابت کردن که تردمیل به زانو ها آسیب می زنه و به من دوچرخه معمولی (ثابت نه دوچرخه معمولی) رو پیشنهاد کردن

jing

کاربر عضو
البته یکنفر دیگه هم همین نظر را داشت که به رانو آسیب میرسونه البته ایشون روش درست استفاده نکردن را باعث آسیب رساندن میدونست مثلا میگفت نباید زیاد شیب داشته باشه

ولی آخه این فرهنگ دوچرخه سواری هنوز خوب جا نیفتاده خصوصا تو کلان شهرها

ترافیک بالا.نبودن پیست مخصوص دوچرخه سواری در خیابانها از جمله مشکلاتیه که باعث میشه به راحتی نشه از این وسیله استفاده کرد

نمیدونم این دوچرخه برای دیسک کمر ضرری داره یانه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

iPersianScript

کاربر عضو
.

. سلام

.

تردمیل به زانو ها آسیب می زنه و به من دوچرخه معمولی (ثابت نه دوچرخه معمولی) رو پیشنهاد کردن
.

ولی آخه این فرهنگ دوچرخه سواری هنوز خوب جا نیفتاده خصوصا تو کلان شهرهاترافیک بالا.نبودن پیست مخصوص دوچرخه سواری در خیابانها از جمله مشکلاتیه که باعث میشه نشه به راحتی نشه از این وسیله استفاده کرد

نمیدونم این دوچرخه برای دیسک کمر ضرری داره یانه؟
. یه سرچی انجام بدید، به تازگی طی تحقیقات علمی اعلام کردند که دوچرخه سواری قدرت باروری در مردان رو کاهش میده :104: :(

. نرمش ، پیاده روی نسبتا سریع ، دویدن و سبک وزنه زدن.. پیشنهاد میشود :26:

. تا در مورد عوارض دیگه کار با کامپیوتر رو کشف نکردند آن هم علمی ! بیشترین استفاده و لذت رو در حد توان ببرید.. :69:

. خوش و سلامت باشید :54:

.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

exiler

تازه وارد
در مورد قدرت باروری، فقط در حد دو سه تا تحقیق بوده اونم نه در سطح بین الملل و علمی معتبر.

عزیز بهترین زمان صبح زود یا آخر شب هست، من خودم بیشتر شبها 2 به بعد با دوستان دوچرخه سواری می ریم.

برای اینکه موقع دوچرخه سواری به عضلات کمر آسیب نرسه ، اولا باید دوچرخه استاندارد باشه ، دوما باید صندلی دوچرخه رو اونقدر بالا بیارید که وقتی پدال پایین هست ، زانو صاف باشه و خم نباشه

exiler

تازه وارد
در مورد کار با کامپیوتر (لپ تاپ منظورمه) در صورتی که روی پاها قرار بگیره باعث اخلال در باروری می شه، همچنین اگه حالت بدنتون اصلاح شده نباشه ، اتفاقات وحشتناکی واسه سیستم اسکلت بندی و ماهیچه هاتون میفته.

یکی از دوستانم واسه درس شیوه ارائه مطالب یه مقاله ارائه داد در مورد ارگونومی کار با لپ تاپ ، که پیشنهاد می کنم حتما این بحث رو در اینترنت دنبال کنید که بسایر جالب هست

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا