سوال در مورد ارسال اس ام اس از طریق وب

• نویسنده موضوع meme
  • تاریخ شروع

meme

تازه وارد
با سلام

دوستان عزیز من در یک سایت یک محصولی خرید کردم بعد شماره تلفنم که دادم برام اس ام اس اومد . می خواستم ببینم چه کدی تو php است که میشه به فرم ها اتصال داد که به محض کلیک بر روی دکمه ارسال اس ام اس بیاد روی گوشی ؟

arash

کاربر عضو
شما قادر به انجام چنین کاری نیستین مگر اینگه از شرکت های واسط که خدمات ارسال اس ام اس میدهند استفاده کنید یا مودم و ... تهیه کنین که به صرفه نیست .

jafar1374

کاربر عضو
شما قادر به انجام چنین کاری نیستین مگر اینگه از شرکت های واسط که خدمات ارسال اس ام اس میدهند استفاده کنید یا مودم و ... تهیه کنین که به صرفه نیست .
سلام

من دارم یه سایت راه اندازی می کنم که دوستمون لطف کردن و سیستم اس ام اس براش کار گذاشتند من هم باید همون کار بالا رو بکنم؟

meme

تازه وارد
یعنی چی ؟ ؟ ؟ من الان چند تا سایت فروشگاه دیدم که چنین کاری کردن و به راحتی دارن کار می کنن . لطفا بیشتر توضیح بدید ممنون میشم.

shop.rej.ir

تازه وارد
سلام.

الان شركت هاي زيادي هستن كه خدمات اس ام اس از طريق وب رو مي دن و بنابراين هزينه ها هم چون جو رقابتي هست داره پايين تر مي آد.

ولي اين كه هر كس خودش يه اسكريپتي رو روهاست نصب كنه و بگه من اس ام اس ارسال مي كنم، ممكن نيست و به قول دوستمون بايد از اون واسط ها استفاده كرد.

بالا