سوال در مورد افزونه نسخه موبایل

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mesmaili

کاربر عضو
فکر میکنم لازم باشه 1 توضیح کلی بدم و دیگه در بحث های این تاپیک شرکت نکنم.

1 - محصولاتی که درش لایسنس قرار داده میشه :

• خیلی واضح هست دلیل اینکار. شخصی که این رو از تمفارست میخره و مبلغ 400 تا 1 میلیون تومان هزینه میکنه و به قیمت 40 50 هزارتومان ( علاوه بر زمان شخصی سازی، پشتیبانی، راستچین و... ) به فروش میذاره، یک حاشیه امنیت برای هزینه ای که کرده، وقتی که گذاشته و پشتیبانی ای که انجام میده درست کرده. اگر لایسنس نباشه خیلی از سایتها هستند که همین هارو میخرند و با 1/5 قیمت به فروش میذارند.

2 - دوستانی که با این نوع خرید و فروش مشکل دارند و عقیده بر دزدی دارند:

• اول از همه هیچکس شمارو مجاب نکرده اینکارو انجام بدید.
  • دوم اینکه شمایی که عقیده بر دزدی دارید، بفرمائید از مراجع اصلی تهیه کنید! هزینش رو هم بپردازید. اگرچه باز هم نباید بیشتر از 1 2 سایت نصب کنید و به عقیده خودتون "دزدی" محسوب میشه.
  • مورد سوم توجه کنید که استفاده از افزونه و قالب های نال شده هم دزدیه پس! و اینکه شما پولی براش ندادید دلیل بر دزدی نبودن نیست ! مشابه نرم افزارها،ویندوز، آهنگ و...

3 - مطمئن باشید خود شخص شما هم اگر به این زمینه ورود کنه شدیدا پیگیر لایسنس دار کردن محصولاتتون هستید.

4 -  @mehran11 شمایی که میخواستی گارد رو بشکونی و رایگان منتشر کنی، به بنده پیام بده خودم افزونه رو رایگان بهتون میدم که منتشر کنی، البته نمیدونم اینکارو دزدی از توسعه دهنده اصلی میدونی یا خیر !

گفتنی هارو گفتم، مواردی که در پست های بالا هم عرض کردم در پاسخ دوستانی بود که انگشت اشاره به سمت بنده و همکاران داشتند.

قرار نیست کسی رو قانع کنیم.

من چندروز پیش میخواستم همچین تاپیکی رو بزنم اما خب با مشورت @Mohammad صرف نظر کردن ازین کار اما یکدفه این تاپیک رو دیدم و جالب بود در خصوص ووموبیفای ژاکت هم بحث شده بود درش که مجبور شدم وارد این تاپیک بشم.

همچین تاپیک هایی هیچوقت راه به جایی نمیبره.

بنده در ژاکت فعالیت دارم و بحث راجع به سیاست کاری سایتی که درش فعالیت دارم مناسب نیست و به همین دلیل راجع به راست چین هم صحبتی نمیکنم چون در حالت متعادل باید قیاس برابر صورت بگیره.

در نظر داشته باشید شاید شاکیان این نوع فعالیت 1 به 10 باشند. گاهی افرادی ناراضی هستند و گاهی افرادی راضی. اینکه تجربه بد از یک یا چند فروشنده داشته باشید و... دلیل بر زیر سوال بردن کلیت کار نمیشه.

اما اگر دست به نقد هستید و منتقد، مسائل بسیار مهمتر و تاثیرگذار تری هست که باید نقدش کنید و بسیار هم مفیدتر هست !

اگر هم میخواید کسی رو نصیحت کنید هم اول باید خودتون از انجام اونکار و یا مشابهاتش صرف نظر کنید و بعد نصیحت کنید.

خب یکم طولانی شد، دوستان اگر مشکل و یا شکایتی از بنده دارند لطفا اینجا جواب ندن، تشریف بیارم پیام خصوصی در خدمتشون هستم. تا جایی که بشه هم سعی میکنم دیگه در این تاپیک ورود نکنم !

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mehran11

تازه وارد
 شمایی که میخواستی گارد رو بشکونی و رایگان منتشر کنی، به بنده پیام بده خودم افزونه رو رایگان بهتون میدم که منتشر کنی، البته نمیدونم اینکارو دزدی از توسعه دهنده اصلی میدونی یا خیر !
خیر لذتشتوی همون شکستنه شما فکر می کنید ایا ژاکت گارد خیلی قوی هست باور کنید در عرض 2 دقیقه می شود این کار رو انجام داد اما شما این حق رو ندارید که لاسینس برای محصولات خارجی معین کنید این کار خلاف قوانین سایت های خارجی می باشد

Mesmaili

کاربر عضو
خیر لذتشتوی همون شکستنه شما فکر می کنید ایا ژاکت گارد خیلی قوی هست باور کنید در عرض 2 دقیقه می شود این کار رو انجام داد اما شما این حق رو ندارید که لاسینس برای محصولات خارجی معین کنید این کار خلاف قوانین سایت های خارجی می باشد
بله هرکاری به راحتی انجام میشه !

بازهم عرض میکنم شما هم در حد و اندازه ای نیستید که برای بنده حق تایین کنید! شما میتونید خودتون مستقیم تهیه کنید، کسی اجباری نداره !

mehran11

تازه وارد
افزونه خارجی woomobify بخاطر سو استفاده برخی از کاربران ایرانی به صورت نال شده در اختیار عموم قرار خواهد گرفت منتظر باشید با تشکر از همه دوستان​

mehran11

تازه وارد
به صورت رایگان دانلود نمائید و از کلاه برداران ایرانی حمایت نکنید این افزونه خارجی می باشد که اخیرا برخی از کاربران ایرانی کلاه سر دیگران گذاشته و لاسینسی هم​

در افزونه قرار دادند که بنده وقت ندارم بشکنم قرار میدم اما لاسینسش رو بشکنید و در همین تایپک قرار دهید تا کاربران دانلود کنند. چون افزونه خارجی می باشد​

هیچ کاربری نمی تواند ادعا کند که طراح این افزونه منم...... پس بنده بخاطر سوء استفاده این کار رو کردم نه بخاطر چیز دیگری ..​

You must be registered for see images attach

lahijsabz

کاربر عضو
این همه بحث برای چی

ببینید دوستان هر کسی در جایگاه خودش محترمه قبل از هر چیز به همدیگر احترام بذارید من با دوستمون هم موافقم هم مخالف البته خرید از تم فارست برای من هزینه آنچنانی در بر نداشت چون با یه ارز قوی تر خرید کردم البته مهم نیست چون برای اون تعداد سایت هایی که می خواستم استفاده کنم اگه شما می خریدم بیشتر در میومد با منی دستکاری هم راست چین شد زبان فارسی هم در سمت مدیریت خیلی مهم نیست مهم بخش کاربریه اون روز که من اومدم از شما بخرم شما می تونستی اسم دومین های منو بگیری براشون مجوز صادر کنی من حاضر بودم اینکار رو انجام بدم منتها شما گفتی به ژاکت تیکت بزنم کد تخفیف بگیرم این یعنی هدر رفتن زمان در کل کار شما هم درسته هم نادرست چرا کسی برای محصولات ایرانی اعتراضی نمیکنه والا تیم ژاکت دیگه هر چی پیدا میکنه روش لایسنس میذاره البته مهم نیست میتونه هر جور دلش می خواد فعالیت کنه با کمی جستجوی بیشتر میشه پیداش کرد

در مورد نرم افزار و ویندوز که کرک استفاده میشه بحث طولانی داره که وارد سیاست هم میشه که ید بیضا می خواد شخص بنده به خاطر همین مسایل از کلا از ویندوز اومدم بیرون یا لینوکس استفاده می کنم یا مک یا از هر جا هم ویندوز لازم داشتم از سرور استفاده شده که کاملا قانونی و در خارج ایرانه 

از بحث خارج نشیم احساس می کنم تیم ژاکت و راست چین تکرار تیم میترای خدا بیامرزه که با همکاری روح اله بلوردی و حسین محکم کار هدایت میشد که جوملا رو با تغییر در پنل مدیریت و کمی امکانات چندین میلیون می فروختن قدیمی های این انجمن باید یادشون باشه عاقبت چی شد و بعد از گذشت چند برحه زمانی دوباره شاهد همچین مسایلی هستیم توصیه می کنم برای اینکه به سرنوشت مشابه دچار نشید سیاست های رفتاری خودتون رو حداقل اصلاح کنید 

mehran11

تازه وارد
حرف شما کاملا صحیح می باشد اما این افزونه خارجی می باشد ولی وقتی طراحش ایرانی نیست چرا باید لاسینس در افزونه قرار بده و زحمت طراح خارجی رو هدر بده این یعنی دزدی این یعنی کلاه برداری​

بنده حتی ویندوزی هم که روی سیستمم فعال دارم داری لاسینس معتبر می باشد. بنده تمام حرفم تخریب دیگران نیست بلکه جلوگیری از کلاه برداری ها می باشد​

mehran11

تازه وارد
زانیار احمدزاده گفت:
آفرین به تفکر سالمتون جای تقدیر داره اما این در نظر بگیرید طراح ایرانی وقت میزاره یک افزونه خارجی رو به زبان فارسی ترجمه میکنه تا هم وطنای عزیزمون  به راحتی و بدون مشکل با این افزونه یا قالب کار بکنن. این هزینه ای که از دوستان گرفته میشه صرفا برای وقت و زحمتیه که برای فارسی سازی قالب و افزونه کشیده میشه .. قالب هایی که شما راستچین و فارسی استفاده می کنید (به قول خودتون خارجی ها) فارسی و راستچینش نکردن یک هموطن وقت گذاشته و اینکار انجام داده و هزینه ای که گرفته میشه برای لایسنس نیست ...

در ضمن همه دوستانی که کار ترجمه و راستچین کردن افزونه های خارجی انجام میدن حق دارن برای هر کار لایسنس بزارن تا زحماتی که کشیدند تنها به 1 فروش محدود نشه.
دزدی در ملاء عام .. دوست عزیز اگر محصول ایرانی باشد بله مشکلی ندارد که لاسینس روی محصول قرار دهد اما وقتی طراح  یک محصول کسی دیگری می باشد این یعنی سو استفاده از طراح دیگری ..موفق باشید

mehran11

تازه وارد
دوست عزیز من چرا شما بحث را به حاشیه می کشید لاسینس گذاشتن بر روی محصولات خارجی غیر قانونی است و دزدی از طراحان دیگر محسوب می شود.​

Mesmaili

کاربر عضو
به صورت رایگان دانلود نمائید و از کلاه برداران ایرانی حمایت نکنید این افزونه خارجی می باشد که اخیرا برخی از کاربران ایرانی کلاه سر دیگران گذاشته و لاسینسی هم​

در افزونه قرار دادند که بنده وقت ندارم بشکنم قرار میدم اما لاسینسش رو بشکنید و در همین تایپک قرار دهید تا کاربران دانلود کنند. چون افزونه خارجی می باشد​

هیچ کاربری نمی تواند ادعا کند که طراح این افزونه منم...... پس بنده بخاطر سوء استفاده این کار رو کردم نه بخاطر چیز دیگری ..​

شمایی که ادعا داری، اینقدر توان نداری همچین چیز ساده ای رو بتونی "بشکونی" ( شکستن آخه؟! :)) )

وقت نداری اما اینقدر پیگیر این تاپیکی؟ خدا قوت، جای این کارا بفرما 4 تا چیز بخون و یاد بگیر و تا وقت نکنی سرت تو کار و بار مردم باشه !

خداروشکر ما هیچ جا ادعا نکردیم طراح این افزونه ایم !

شما که خودت اینور اونور دنبال قالب و افزونه 4 تومنی هستی :)))

این افزونه فروشی که باید میکرد رو کرد ! :))  کسانی هم که نیاز باشه خریدند و باز هم میخرند، حالا شما کلی وقت بذار و گلوتو پاره کن ! ;)

Mesmaili

کاربر عضو
این همه بحث برای چی

ببینید دوستان هر کسی در جایگاه خودش محترمه قبل از هر چیز به همدیگر احترام بذارید من با دوستمون هم موافقم هم مخالف البته خرید از تم فارست برای من هزینه آنچنانی در بر نداشت چون با یه ارز قوی تر خرید کردم البته مهم نیست چون برای اون تعداد سایت هایی که می خواستم استفاده کنم اگه شما می خریدم بیشتر در میومد با منی دستکاری هم راست چین شد زبان فارسی هم در سمت مدیریت خیلی مهم نیست مهم بخش کاربریه اون روز که من اومدم از شما بخرم شما می تونستی اسم دومین های منو بگیری براشون مجوز صادر کنی من حاضر بودم اینکار رو انجام بدم منتها شما گفتی به ژاکت تیکت بزنم کد تخفیف بگیرم این یعنی هدر رفتن زمان در کل کار شما هم درسته هم نادرست چرا کسی برای محصولات ایرانی اعتراضی نمیکنه والا تیم ژاکت دیگه هر چی پیدا میکنه روش لایسنس میذاره البته مهم نیست میتونه هر جور دلش می خواد فعالیت کنه با کمی جستجوی بیشتر میشه پیداش کرد

در مورد نرم افزار و ویندوز که کرک استفاده میشه بحث طولانی داره که وارد سیاست هم میشه که ید بیضا می خواد شخص بنده به خاطر همین مسایل از کلا از ویندوز اومدم بیرون یا لینوکس استفاده می کنم یا مک یا از هر جا هم ویندوز لازم داشتم از سرور استفاده شده که کاملا قانونی و در خارج ایرانه 

از بحث خارج نشیم احساس می کنم تیم ژاکت و راست چین تکرار تیم میترای خدا بیامرزه که با همکاری روح اله بلوردی و حسین محکم کار هدایت میشد که جوملا رو با تغییر در پنل مدیریت و کمی امکانات چندین میلیون می فروختن قدیمی های این انجمن باید یادشون باشه عاقبت چی شد و بعد از گذشت چند برحه زمانی دوباره شاهد همچین مسایلی هستیم توصیه می کنم برای اینکه به سرنوشت مشابه دچار نشید سیاست های رفتاری خودتون رو حداقل اصلاح کنید 
متاسفانه فکر میکنم شما با سیستم ژاکت آشنایی ندارید، فروشنده نمیتونه کد تخفیف تایین کنه و باید از سمت مدیریت این امکان صورت بگیره.

در خصوص لایسنس، قبلا هم توضیح داده شد، یه پلاگین یا قالب با قیمت 50 دلار حدود 1 میلیون خریداری میشه، خودتون هم میدونید اگر لایسنس نداشته باشه به چه سرعت توی نت با قیمت 4 5 تومن بفروش میره. اینجا حتی برای دیکد کردن 1 2 ماه دوستان پیگیرند :))

و در نظر بگیرید زمانی که برای فارسی کردن، راستچین کردن، دیباگ کردن و... صرف میشه. فکر نمیکنم خود پشتیبان های اصلی در تمفارست به اندازه برخی فروشندگان در ژاکت یا راست چین و... پشتیبانی ارائه بدند و پیگیر مشکلات کاربر باشند.

بله جوملا و بسته های که به شرکت ها و سازمان ها میفروختند دنیای جالبی داشت !

Mesmaili

کاربر عضو
حرف شما کاملا صحیح می باشد اما این افزونه خارجی می باشد ولی وقتی طراحش ایرانی نیست چرا باید لاسینس در افزونه قرار بده و زحمت طراح خارجی رو هدر بده این یعنی دزدی این یعنی کلاه برداری​

بنده حتی ویندوزی هم که روی سیستمم فعال دارم داری لاسینس معتبر می باشد. بنده تمام حرفم تخریب دیگران نیست بلکه جلوگیری از کلاه برداری ها می باشد​

اول شمارو دعودت میکنم به مقایسه این دو نسخه !

دوم اینکه الان بنده زحمت طراح اصلی رو به فنا دادم اما شمایی که رایگان میذاری، یا خودتون نال شده استفاده میکنی داری لطف میکنی بهشون ؟ :))))))

شما ویندوزت لایسنس داره؟! :))) ول کن برادر :))  نخندون مارو. اصلا شما ویندوزت لایسنس داره، دانلود منیجرت لایسنس داره، آفیست لایسنس داره و قالب و افزونه نال شده اصلا دانلود نکردی استفاده نکردی  :))

یه نام کاربری پارسی تم هم هست که کلا توی تاپیک های هم نظرات و مشکلات مشابه دارین و هردو هم مشابه هم تایپ میکنین و هردو هم وسطچین تایپ میکنین و اتفاقا سایت فروش افزونه و پلاگین دارند! بهشون بگید تشریف بیارن در این تایپ :)))

اتفاقا ظاهرا هدف شما تخریب هست، چون دوستانی هستند که این افزونه و خیلی موارد دیگه رو با تغییر نام دارن میفروشند و شما فکوس کردی روی این مورد که خود این مورد بسیار جالب هست. چون اگر بخواید همچین کاری کنید هزاران مورد هستند اما شما ! 

موفق باشی، به وقت طلف کردنت ادامه بده و در نهایت کسایی پیشرفت میکنن سرشون تو کار خودشونه :))

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mesmaili

کاربر عضو
دوست عزیز من چرا شما بحث را به حاشیه می کشید لاسینس گذاشتن بر روی محصولات خارجی غیر قانونی است و دزدی از طراحان دیگر محسوب می شود.​
حاشیه کشیدن کار شماست اینجور که مشخصه !

شما سنت نصف تاریخ عضویت من تو این سایت هم نیست :))  و تعیین کننده این نیستید که چه چیزی غیرقانونی هست و چه چیزی مجاز ! استفاده از نال و... هم غیرقانونیه !

و در خصوص کلمه "دزد"، حق ندارید صفت هایی که لایق خودتون هست رو به اشخاص دیگه نسبت بدید!

دوستان ببخشید اگر حرف تندی از من زده شده، با بعضی افراد نمیشه درست صحبت کرد !

داستان این افزونه مشخص هست، هرشخصی قصد خرید رو داره میتونه از این خرید کنه. و بخواد هم نسخه ای که ما ویرایش کردیم رو دانلود کنه یک آدم بیکار ظاهرا در این تاپیک قرار داده که البته هنوز لایسنس داره !

سعی میکنم تو این تاپیک بحثی ادامه ندم، @mehran11 شما هم مشکلی داری یا کمبودی چیزی تشریف بیارید پیام خصوصی !

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mehran11

تازه وارد
یه نام کاربری پارسی تم هم هست که کلا توی تاپیک های هم نظرات و مشکلات مشابه دارین و هردو هم مشابه هم تایپ میکنین و هردو هم وسطچین تایپ میکنین و اتفاقا سایت فروش افزونه و پلاگین دارند! بهشون بگید تشریف بیارن در این تایپ :)))
واقعا شما خیلی توجه می کنید به همه چیز آفرین 😀🤗 شما کارتون خیلی صحیح و درست هست افرین به شما ..موفق باشید دوست بزرگوار

mehran11

تازه وارد
این افزونه تا چند روز دیگر به صورت رایگان در اختیار عموم قرار خواهد گرفت البته به صورت کد باز 😀

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تاپیک قفل شد. در صورت تکرار این مباحث و اشتراک گذاری محصولات دیگران ، برخورد می شود

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا