سوال در مورد ساخت دامین دوم

• نویسنده موضوع jing
  • تاریخ شروع

jing

کاربر عضو
باسلام

من دوتا فضای لینوکس جدا از هم دارم دامین اولی masoomin.com و دامین دومی kowsar.com است

حالا میخوام کاری کنم که دامین kowsar.com با یک پیشوند یا پسوندی بسازم واین دامین جایگزین فضایmasoomin.com بشه

*ازطریق گزینه های زیر میشه کاری کرد یانه؟

You must be registered for see images attach

زحمت بکشید راهنمایی کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
منظورت اینه که مثلا ساب دومین masoomin.kowsar.com وصل بشه به سایت masoomin.com درسته؟

شما میتونید اول ساب دومین رو بسازی و بعد از طریق redirects ساب دومین مورد نظر رو به سایت مورد نظر ریدایرکت کنید

اگه میخواید سایت با ساب دومین شما باز بشه و redirect نشه. میتونید از طریق dns zone که شما بهش دسترسی ندارید این کار رو بکنید. باید با مدیران هر دو سرور خودتون در میون بزارید تا این کارها رو انجام بدن...

jing

کاربر عضو
منظورت اینه که مثلا ساب دومین masoomin.kowsar.com وصل بشه به سایت masoomin.com درسته؟شما میتونید اول ساب دومین رو بسازی و بعد از طریق redirects ساب دومین مورد نظر رو به سایت مورد نظر ریدایرکت کنید

اگه میخواید سایت با ساب دومین شما باز بشه و redirect نشه. میتونید از طریق dns zone که شما بهش دسترسی ندارید این کار رو بکنید. باید با مدیران هر دو سرور خودتون در میون بزارید تا این کارها رو انجام بدن...
سلام رسیدن بخیر

نه منظور من اینه که مثلا نام kowsar.comکه دارم تبدیل کنم به kowsar10.comوبا این دامین پنلmasoomin.com باز کنه وعلاوه برباز کردن تو ادرسبار هم نام kowsar10.com برام نمایش بده ....منظورم ساب دومین نیست

این dns zone چکاری میکنه دومین جدا بهم میده؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مرسی

شما دو تا دامین داری دیگه؟ اینجا الان شد سه تا دامنه kowsar.com و masoomin.com و kowsar10.com ...

این kowsar10.com رو نمیتونی خودت بوجود بیاری...! باید دومین جدید ثبت کنی! این سایتایی که میبینی اینطوری هستن. دومین ثبت میکنن :دی

jing

کاربر عضو
برای ثبتش میدونستم گفتم شاید سی پنل(آیکنهای بالا) این امکان را داشته باشه که بتونه چنین کاری را رایگان انجام بدم

مرسی

بالا