سوال در مورد قالب Makery وکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sagebnegad

کاربر عضو
باسلام

من دسته بندی هامو درست کردم ولی در بخش فهرست ها موضوعاتم نمیاد چیکار باید بکنم؟البته من دسته بندی هامو تو افزونه وکامرس انجام دادم .توی خود پنل مدریت وردپرس هم باید انجام بدم؟

ممنونم

hitakin

کاربر عضو
اگر فایل درون ریز را درست ریخته باشی باید تو فهرست ها دسته بندی محصولات بیاد، ولی اگر درون ریز را با مشکل ریخته باشی نشون داده نمیشه، و بهتره که در فهرست ها از طریق دادن لینک به دسته بندی محصولات فهرست و درست کنی

sagebnegad

کاربر عضو
درست ریختم ولی نمیاد

ضمنا یه صوال دیگه داشتم من تو ادیتو جایی ندیدم بخوام قیمت محصولو وارد کنم کجا و چجوری وارد کنم؟

چجوری به سبد خرید اضافه میکنه؟

ممنونم

Qalekhani

قلعه‌خانی
درست ریختم ولی نمیاد

ضمنا یه صوال دیگه داشتم من تو ادیتو جایی ندیدم بخوام قیمت محصولو وارد کنم کجا و چجوری وارد کنم؟

ممنونم
از قسمت نمایش > فهرست ها، یه فهرست جدید بسازید و از قسمت دسته بندی ها، دسته موردنظر رو اضافه کنید.

سوال دوم تون : داخل ادیتور چرا ؟ شما محصول رو باید جداگانه اضافه کنید. در قسمت محصولات ووکامرس. در پایین قسمت افزودن محصول، کادر تعیین قیمت محصول وجود داره

sagebnegad

کاربر عضو
آقا از دوستان کی میتونه قالب رو برای من با نسخه وکامرس هماهنگ کنه

هرکس میتونه لطفا اعلام کنه دسترسی بدم  و هزینه هم پرداخت میشه

ممنونم

ALi.Reza

کاربر عضو

درود

وقتی وارد سایت شدی: حساب کاربری من » فروشگاه من » محصولات » اضافه کردن محصول جدید

بین فیلدها دو فیلد قیمت عادی و قیمت فروش وجود داره،

بعد چجوری به سبد خرید اضافه می کنه دقیقا یعنی چی؟

badakhshani

تازه وارد
سلام دوست عزیز

منم با اسلایدر این قالب مشکل دارم

لطفا اگر میشه در مورد نحوه قرار دادن اسلایدر در این قالب یه توضیحی بدید

آدرس هم

faravideo.ir

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان حاضر نیستن دو دقیقه وقت برای مطالعه بگذارند برای بحث های پیشین و تکراری ، فقط با اولین مشکل (و یا سوال در ذهنشون) ، سوال میکنن و حتی تست نمیکنن

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
باسلام

من دسته بندی هامو درست کردم ولی در بخش فهرست ها موضوعاتم نمیاد چیکار باید بکنم؟البته من دسته بندی هامو تو افزونه وکامرس انجام دادم .توی خود پنل مدریت وردپرس هم باید انجام بدم؟

ممنونم
در بخش فهرست ها ، در بالای صفحه، تنظیمات صفحه رو کلیک کنید، در اونجا دسته بندی های ووکامرس رو می بینید که تیک نخورده، تیکش رو بزنید، اونوقت می تونید دسته بندی های ووکامرس رو به منوها اضافه کنید.

موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا