سوال در مورد نوع نوشته در وردپرس

Acrobat

کاربر عضو
سلام.

یک قالب دارم طراحی می کنم.

نوشته های مربوط به یک دسته بندی توی یک جدول قرار می گیرند.

نوشته های سایت یا مقاله اند که نوشته می شن. یا به صورت پی دی اف بارگذاری می شن و توسط افزونه گوگل نمایش داده می شن.

حالا می خوام اگر نوشته متنی بود، یه آیکن کنار نوشته نشون داده بشه که یعنی نوشته متنی هستش.

و اگر به صورت پی دی اف بود، یک آیکون پی دی اف نمایش داده بشه که بفهمونه این مطلب پی دی اف هستش.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
با زمینه دلخواه میشه ولی دستی هست و اتومات نیست .

Acrobat

کاربر عضو
با زمینه دلخواه بلدم. کسی اتوماتیکش رو بلد نیست؟

چون ردیزاین هستش این کار. از قبل کلی مطلب با این مشخصات وجود داره. میخوام داینامیک باشه که شامل اون مطالب هم بشه

hannanstd.ir

دسته هاشون مشخصه ؟

یعنی پستی که مطلب باشه مخصوص یه دسته خاص و پستی که پی دی اف باشه مخصوص دسته خاص دیگه ای هست ؟

اگه آره . لینک های زیر کارتونو راه میندازه .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Acrobat

کاربر عضو
نه متسفانه.

بعضی از نوشته های یک دسته بندی pdf هستند و بعضی متنی.

یه نکته ای توی سوالم ذکر کردم. اون اینکه مطالبی که pdf باشند رو با افزونه گوگل نمایش میدم.

حالا نمیشه برنامه ای نوشت که اگر از اون افزونه توی مطلب استفاده شده باشه آیکون PDF نشون داده بشه و اگر نشده باشه آیکون مقاله؟!

بازم ممنون از پیگیریتون

alifiresoft

کاربر عضو
من نمیدونم که اون افزونه چه کاری انجام میده اما برای افزونه post view یه کد هست که میگه اگه function مربوطه وجود داره، شماره صفحات رو نشون بده. قطعا این افزونه هم چینین چیزی داره. این کد همون Post view هست :

کد:
<?php if(function_exists('the_views')) { the_views(); } ?>
از این میتونی استفاده کنی و با همون افزونه google جایگزین کنید .

امیدوارم بتونه بهتون کمک کنه

hannanstd.ir

این افزونه چی هست؟

یکم توضیج بدین یا لینکی بزارین ازش

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من نمیدونم که اون افزونه چه کاری انجام میده اما برای افزونه post view یه کد هست که میگه اگه function مربوطه وجود داره، شماره صفحات رو نشون بده. قطعا این افزونه هم چینین چیزی داره. این کد همون Post view هست :

کد:
<?php if(function_exists('the_views')) { the_views(); } ?>
از این میتونی استفاده کنی و با همون افزونه google جایگزین کنید .

امیدوارم بتونه بهتون کمک کنه
نه این روش شما صحیح نیست ، این شرط میاد مشخص میکنه که اگه فلان فاکنشن وجود داشت ، که قطعا وجود داره در تمامی پست ها ، چون افزونه فعال هست....

ایشون میخوان بر پایه اطلاعات وارد شده در ویرایشگرشون باشه... که نیاز به تحلیل اطلاعات هست اگر میخوان اونطور باشه...

Acrobat

کاربر عضو
نه این روش شما صحیح نیست ، این شرط میاد مشخص میکنه که اگه فلان فاکنشن وجود داشت ، که قطعا وجود داره در تمامی پست ها ، چون افزونه فعال هست....ایشون میخوان بر پایه اطلاعات وارد شده در ویرایشگرشون باشه... که نیاز به تحلیل اطلاعات هست اگر میخوان اونطور باشه...
خب راه حلی هست محمد آقا؟!

alifiresoft

کاربر عضو
نه این روش شما صحیح نیست ، این شرط میاد مشخص میکنه که اگه فلان فاکنشن وجود داشت ، که قطعا وجود داره در تمامی پست ها ، چون افزونه فعال هست....ایشون میخوان بر پایه اطلاعات وارد شده در ویرایشگرشون باشه... که نیاز به تحلیل اطلاعات هست اگر میخوان اونطور باشه...
خیلی ممنون. اما توی هر پست اگه این چک بشه بازم امکان پذیر نیست؟ چون توی یه پست یا هست یا نیست دیگه . اینجوری اگه کد رو تغییر بده به نظرم میشه. :) البته شاید بازم نشه.

دوست عزیز لینک این افزونه رو بزارید ببینینم چه کاری انجام میده اصن :)

hannanstd.ir

فک کنم این افزونه میاد کاری میکنه اگه پسوند فایل pdf بود دانلود نشه و محتویات پی دی اف تو مرورگر اجرا بشه .

Acrobat

کاربر عضو
نام افزونه هستش.

ممنون

alifiresoft

کاربر عضو
اینو یه چک بکنید :

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شدنی که هست. چه short code برای ارسال در نوشته استفاده میشه؟

راه حلی به ذهنم نمیرسه... چون میخوای اتوماتیک باشه سخته...

بالا