سوال در مورد چت روم et-chat

sina_silent

تازه وارد
سلام دوستان

اول از همه از سایت پرسین اسکریپت تشکر می کنم بابت این اسکریپت چون خیلی ها این اسکریپت رو با یک هاست بسیار امنیت پایین ماهی 150 تومان میفروشن .

چند تا سوال داشتم . من این چت روم رو نصب کردم و کاملا راضیم اما چند تا چیز می خوام اظاف کنم

مثل ثبت نام و نمایش افراد انلاین در صفحه ورود و اینکه چه طوری می تونیم تصویر صفحه اول یا تو خود چت رو عوض کنیم یعنی خودمون یک تصویر رو بزاریم

ممنون

iranenaz

کاربر عضو
You must be registered for see images attach

از ورژن جدید استفاده کنید این امکانات وجود داره.

sina_silent

تازه وارد
دوست عزیز بابت پاسخت ممنون اما من دارم از نسخه جدید که 3.0.7 هست استفاده می کنم اما این امکاناتی رو نداره عکس هم که ضمیمه کردید نمایش داده نمیشه نمی دونم مشکل از منه یا ...

اگه ممکنه یک اموزش کوچولو بدید حل میشه

بازم ممنون

iranenaz

کاربر عضو
دوست گرامی ممکن هست در ترجمه و یا قالبتون حذف شده باشه لطفا بررسی کنید (قالب و زبان دیگه ای رو امتحان کنید)

sina_silent

تازه وارد
داداش گلم . توی عکس که ضمیمه کردین ثبت نام رو نمایش دادین سوال من این بود که چه طوری افراد انلاین رو در صحفه ورود .... و اینکه چه طور میشه عکس گذاشت تو صحفه روم .

signinworld

تازه وارد
سلام دوستان عزيز.

من هم ورژن هاي متفاوت اين اسكريپت را امتحان كردم. حتي ورژن 3.7 را . اما متاسفانه آنطوري كه دوست عزيز ما گفت، در اين اسكريپت ثبت نام وجود نداشت. اگر لطف كنيد كه شما لينك دانلود اين اسكريپت را كه ثبت نام كاربر را داشته باشه برام ارسال كني خيلي ممنون ميشم.

ارادتمند.

mp88

تازه وارد
سلام

دوستان صفحه ورود به چت روم نوشته های فارسی به شکل علا مت سوال میاد می حواستم بدون یو نیکد کدام قسمت باید utf-8 باشه چون همه رو انجام دادم

ممنون میشم کمکم کنید

A_pormehr

کاربر عضو
دوست عزیز شما خوتون باید برین فایلو ادیت کنین با utf-8ذخیره کنین تا مشکلتون حل بشه واسه افراد آنلاین هم کد افراد آنلاینو باید تو هاستتون قرار بدین بعد نمایش بده :53:

mp88

تازه وارد
راستی چجوری می شه امکان اخراج مدیر چتروم رو حذف کرد

بالا