سوال در مورد MYSQL Server(یک تازه وارد)

mohamad

تازه وارد
سلام دوستان شرمنده شاید سوال من یکم پیش پا افتاده باشه اما من چند روز هر چی می گردم نمیتونم جوابشو پیدا کنم :(

ببینید من یک هاست لینوکس با کنترل پنل Cpanel خریدم توقسمت دیتابیس Users وDatabase رو ساختم.

برای نصب اسکریپت یوزردیتابیس،نام دیتابیس وپسورد رو دارم وفقط سرور MYSQL رو ندارم ونمیدونم از کجا باید پیداش کنم

[MYSQL Server]

راستش من قبلا تو گیگفااسکریپت نصب کردم اونجا هم که همه مشخصات رو تو ستون سمت راست نشون می داد :(

دمتون گرم منو راه بندازید

soby

تازه وارد
اغلب localhost است

ولی بعضی سرور ها تغییر می دهند

اگر لوکال هاست نبود از مدیر سرورتون بپرسید

mohamad

تازه وارد
آره من وردپرس نصب کردم مثل اینکه مشکل از MYSQL Server نیست ،سرور همون localhost هستش

پیام وردپرس رو ببینید

ما می*توانیم به سرویس*دهنده*ی پایگاه*داده متصل شویم (یعنی نام*کاربری و رمز شما درست هستند) اما نمی*توانیم پایگاه*داده*ی kermanshopc_majazi را انتخاب کنیم.

• شما مطمئن هستید که این پایگاه*داده وجود دارد؟
  • آیا نام کاربری kermanshopc_start اجازه*ی دسترسی به پایگاه*داده kermanshopc_majazi را دارد؟
  • در برخی موارد نام پایگاه*داده با یک پیشوند ِ نام کاربری آغاز می*شود٬ برای نمونه می*تواند چیزی شبیه به username_kermanshopc_majazi باشد. ممکن است ایراد از همین*جا باشد؟

من username رو هم اول دیتابیس گذاشنم اما بازم همین پیامو داد :(

اینم عکس از دیتابیس کنترل پنلم من یک دیتابیس ساختم بعد واسش یک نام کاربری درست کردم

jafar1374

کاربر عضو
سلام

خب یه بار دستی نصب کنید ببینید چی میگه؟

nulledscriptz

کاربر عضو
آره من وردپرس نصب کردم مثل اینکه مشکل از MYSQL Server نیست ،سرور همون localhost هستشپیام وردپرس رو ببینید

ما می*توانیم به سرویس*دهنده*ی پایگاه*داده متصل شویم (یعنی نام*کاربری و رمز شما درست هستند) اما نمی*توانیم پایگاه*داده*ی kermanshopc_majazi را انتخاب کنیم.

• شما مطمئن هستید که این پایگاه*داده وجود دارد؟
  • آیا نام کاربری kermanshopc_start اجازه*ی دسترسی به پایگاه*داده kermanshopc_majazi را دارد؟
  • در برخی موارد نام پایگاه*داده با یک پیشوند ِ نام کاربری آغاز می*شود٬ برای نمونه می*تواند چیزی شبیه به username_kermanshopc_majazi باشد. ممکن است ایراد از همین*جا باشد؟

من username رو هم اول دیتابیس گذاشنم اما بازم همین پیامو داد :(

اینم عکس از دیتابیس کنترل پنلم من یک دیتابیس ساختم بعد واسش یک نام کاربری درست کردم

اون کاربری که ساختید تمام اجازه ها رو بهش دادین ؟

اگر نام نام کاربری رو کپی پیست کردین ممکنه یه فاصله ای اول یا آخرش افتاده باشه .

بالا