سوال: نمایش استان و شهر در صفحه تسویه حساب

microbit

تازه وارد
با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده فروشگاه رو راه اندازی کردم و با سیستم پستی ولکس قرارداد بستم.

مشکلی دارم در قسمت تسویه حساب و اونم نبود قابلیت انتخاب شهر و استان هست.

در حال حاضر به این صورته که کاربر پس از خرید به سبد خرید منتقل میشه و در این قسمت در پایین صفحه میبایست استان و شهر رو انتخاب کنه و بروزرسانی رو بزنه. سپس با زدن دکمه اتمام خرید به صفحه تسویه حساب منتقل میشه و ادرس رو وارد میکنه

حالا من میخوام اون قسمت استان و شهر بجای سبد خرید در قسمت تسویه حساب و در کنار فیلد آدرس نشون داده بشه. و خود سبد خرید هم در همون صفحه تسویه حساب ادغام بشه و در قسمت بالا نشون داده بشه.

اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.

فروشگاه: persianpasaj.ir

پوسته من accesspress store هست.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mina70

تازه وارد
با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده فروشگاه رو راه اندازی کردم و با سیستم پستی ولکس قرارداد بستم.

مشکلی دارم در قسمت تسویه حساب و اونم نبود قابلیت انتخاب شهر و استان هست.

در حال حاضر به این صورته که کاربر پس از خرید به سبد خرید منتقل میشه و در این قسمت در پایین صفحه میبایست استان و شهر رو انتخاب کنه و بروزرسانی رو بزنه. سپس با زدن دکمه اتمام خرید به صفحه تسویه حساب منتقل میشه و ادرس رو وارد میکنه

حالا من میخوام اون قسمت استان و شهر بجای سبد خرید در قسمت تسویه حساب و در کنار فیلد آدرس نشون داده بشه. و خود سبد خرید هم در همون صفحه تسویه حساب ادغام بشه و در قسمت بالا نشون داده بشه.

اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.

فروشگاه: persianpasaj.ir

پوسته من accesspress store هست.
درمورد سوال اول:

احیانا تغییری در تنظیمات ووکامرس ندادید . چون حال معمول همین هست که آدرس رو در صفحه تسویه حساب کاربر وارد کنه .

توی پنل ادمین -> ووکامرس ->حمل و نقل ->  فعال کردن محاسبه‌گر هزینه ارسال در برگه سبدخرید

چک کنید غیر فعال باشه 

در مورد سوال دوم برای کوتاه کردن فرآیند خرید از افزونه  استفاده کنید .

microbit

تازه وارد
درمورد سوال اول:

احیانا تغییری در تنظیمات ووکامرس ندادید . چون حال معمول همین هست که آدرس رو در صفحه تسویه حساب کاربر وارد کنه .

توی پنل ادمین -> ووکامرس ->حمل و نقل ->  فعال کردن محاسبه‌گر هزینه ارسال در برگه سبدخرید

چک کنید غیر فعال باشه 

در مورد سوال دوم برای کوتاه کردن فرآیند خرید از افزونه  استفاده کنید .
سلام و ممنون بابت راهنماییتون

از افزونه معرفی شده قبلا استفاده کردم ولی کاربرد نداشت متاسفانه و با پنل پستی که قرارداد داریم همخوانی نداره.

ضمن اینکه آدرس در برگه تسویه حساب هست ولی انتخاب استان و شهر نیست.

واینکه فعال یا غیر فعال بودن گزینه محاسبه گر هیچ تغییری ایجاد نمیکنه همونی هست که بود.

حسابی کلافه ام کرده.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mina70

تازه وارد
با مشاهده کدهای سایتتون توی مرورگر ،دیده شد که اون بخش شهرو استان در سبد خرید دقیقا کلاس shipping_calculator رو داره . و همچنین شهر واستان در صفحه پرداخت هستند ولی type="hidden" قرارداده شده .

اگه با فعال یا غیر فعال بودن گزینه محاسبه گر هیچ تغییری ایجاد نمیکنه  پس یا از افزونه کش استفاده می کنید یا اینکه توی تم تغییر ایجاد شده : 

البته توی نسخه اصلی تم که همچنین مشکلی نبود .

تم رو دانلود کردید یا خریدید ؟ و اینکه کسی سفارشی سازی روی تم انجام نداده ؟ چون به احتمال زیاد روی کدهای تم تغییر داده شده و از هوک ها استفاده شده .

بالا