سيستم نيازمندي

atropak

تازه وارد
يك سيستم نيازمندي مثل سايت ايستگاه مي خواستم ؟ رايگان باشه :D

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سيستم خود ايستگاه نيستش!ولي سيستمهاي ديگه براي تبليغات هست

awat

تازه وارد
من این سیستم رو دارم

قیمتشم 100 تومن - اگه می خوای با من تماس بگیر

09375871401 - علیزاده

P30TiP

کاربر عضو
دوست عزیز از کسی نخر... البته پیشنهاد من اینه... اگه می خوای بخری فقط از سایت خودش بخر

ja2ogar

کاربر عضو
3 تا سیستم مدیریت تبلیغات و آگهی دارم ... البته کاملا متفاوت و بهتر هست و 5 قالب دارد 09354720573

987

تازه وارد
دوست عزیز :

این سایت بازار خیلی فرق داره با ایستگاه !

دوستان اگر این اسکریپت را میخواهید به قول محمد از سایت سازنده این اسکریپت همان ایستگاه خریداری کنید .

:roll: پرشین اسکریپت

arang

تازه وارد
به نظر میرسه این اسکریپت آگهی که آقای علیزاده معرفی کرده‌ است یک اسکریپت ترجمه شده باشه.

awat

تازه وارد
نه دوستان من این که من معرفی کردم یه وب سایت نیازمندی بود

حالا درسته که با ایستگاه فرق داره اما یه ایده جدیده که از کسی الگو برداری نشده است

با تشکر

shahriar2211

تازه وارد
مگه بیکارید از این سایت ها راه اندازی کنید . هیچ در آمدی نداره و فقط ضرر هست برای صاحبش .

به فکر ایده های نو باشید .

anjir

کاربر عضو
دوست من شما میتونید دقیقاً با همون ظاهر و با امکانات شبیه به اون میتونید رایگان دریافت کنید !

نیازیم به هیچ پرداخت وجه نیست فعلاً هم کارت رو راه میندازه ! اگه دیدی به دردت خورد به زودی از همین سایت پرشین اسکریپت یا سایت پی سی ول میتونی چیزای بهتری رو پیدا کنی من با محمد هماهنگ میکنم که با هم بذاریم یه همچین سیستم هایی رو .

عکس سیستم :

myistgah.jpg

دانلود مستقیم :

توضیحات سیستم : { نیازی نیست بخونی اگه بدونی چی به چیه }

با اجازه آقا محمد گذاشتیم . محمد جان اگه میبنی اشتباه پست دادم حذف کن !

P30TiP

کاربر عضو
هیچ نسخه ی کاملی از ایستگاه تو اینترنت نیست همه ی این ها ناقص اند یا یه اسکرپیت دیگن

anjir

کاربر عضو
این اسکریپت کامل هست و اسکریپت دیگری هست . بهتر بود توضیحات سایت رو بخونید ! اسکریپت ایستگاه کامز نیست نال شده هست . اما واس خاطر کپی رایت این اجازه را نداریم پخش کنیم

tataloo

تازه وارد
سلام دوستان ،

دوستان اگر امکان داره طریقه نصب این سیستم را آموزش دهید . ممنون

anjir

کاربر عضو
دمو قبلاً رو این نصب بود نمیدونم هنوز هست یا نه :

طریقه نصب : یک بانک اطلاعاتی بسازید فایل config.php را بر اساس اطلاعات پایگاه داده خود تنظیم نمایید سپس فایل SQL را با PHPMYADMIN در بانک اطلاعاتی ساخته شده ایمپورت نمایید ! سیستم نصب شد

بالا