سیستم شبکه اجتماعی

kasraa

کاربر عضو
.......... ........................ .......

آخرین ویرایش توسط مدیر:

homayon574

کاربر عضو
والا نمیدونم کدوم بهتره من از هیچ کدوم استفاده نکردم اما marlida فارسیش فکر کنم موجوده و راییگان هم هست . اما بین اینا فکر کنم elgg wiccle ucenter handshakes از همه بهترن

jafar1374

کاربر عضو
به نظرتون شرترونیکس چطوریه ؟

خب از اون استفاده کنید.

kasraa

کاربر عضو
......... .......

آخرین ویرایش توسط مدیر:

p30sky

تازه وارد
داداش هيچي بهتر از vldpersonals نيست vldpersonals خيلي پيشرفته است در ضمن هركسي ميتونه براش mod بنويسه . انعطاف پذيري فوق العاده بالا . فارسي . شما اگه مقدار خيلي كمي php بلد باشي ميتوني سايت كلوب را با vldpersonals راه اندازي كني ممكنه بعضي ها خندشون بگيره ولي هركي ميگه social engine خوبه مطمئن باشيد با vldpersonals كار نكرده

homayon574

کاربر عضو
داداش هيچي بهتر از vldpersonals نيست vldpersonals خيلي پيشرفته است در ضمن هركسي ميتونه براش mod بنويسه . انعطاف پذيري فوق العاده بالا . فارسي . شما اگه مقدار خيلي كمي php بلد باشي ميتوني سايت كلوب را با vldpersonals راه اندازي كني ممكنه بعضي ها خندشون بگيره ولي هركي ميگه social engine خوبه مطمئن باشيد با vldpersonals كار نكرده
هرکسی یه نظری داره به نظر من سوشیل اینجین بهترین سیستم به نظر شما وی ال دی پرسنالس بهتره . اما من با دلیل میگم :

سوشبل اینجین بیشتر از 300 پلاگین مد هک توریال و... داره

سوشیل اینجین بیش از 50 قالب رایگان و نال داره

سوشیل اینجین داره یکی از قدرتمند ترین پنل های مدیریتیه

سوشیل اینجین دارای یکی از قدرتمند ترین سیستم ها فیلترینگه

سوشیل اینجین یکی از قدرتمند ترین سیستمها در ارتقا هست

و..... .

---------------------------------------------------------------------

البته قطعا سایر سیستمها هم دارای امکانات بهتری هستند

kasraa

کاربر عضو
........ ...............

آخرین ویرایش توسط مدیر:

homayon574

کاربر عضو
ببین الو جون باید خودت سیستم مورد نظرتو بیابی ولی من سیستمی که پسند کردم خیلی قبل اینکه پرشین اسکریپت این نسخه رو پخش کنه انتخاب کردم

چون سوشیل اینجین پنل ادمین قدرتمندی داره ! هر کاری توی پنل ادمینش میشه کرد ! . خود سوشیل در اول یه سیستم سادست ولی در صورت ارتقا میتونه از سایت کلوب هم امکاناتش بیشتر باشه !!! الان چندتا ادرس میدم سیستمتو خودت انتخاب کن :

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Roozbeh_gol

تازه وارد
سوال در مورد vldpersonals

یه مشکل وجود داره

زمانیکه وارد چت خصوصی میشیم چرا پی ام به طرف مقابل نمی رسه؟

اسکریپش هم از این سایت و هم از سایتهای دیگه گرفتم و مشکلی هو تو راه اندازیش نداشتم!

کسی میتونه راهنماییم کنه؟

با تشکر

Roozbeh_gol

تازه وارد
یه مشکل

مشکل اینکه پنجره تالار گفتگو بازمی شه ولی یه errorهایی داده میشه!

میشه کاریش کرد؟

اسکریپ هم از این سایت و هم از سایت اصلی گرفتم بازام همین مشکل داره!

اگه فرست میکنین یه سر بزنین به این آدرس که مستقیم می رین به تالار گفتگو و error ها رو ببینین و اگه می تونین راهنماییم کنید.

با تشکر

بالا