شخصي سازي قسمت ثبت نام

• نویسنده موضوع Omiid
  • تاریخ شروع

Omiid

تازه وارد
سلام

من ميخواستم قسمت ثبت نام ووكامرس رو شخصي سازي كنم به طوري كه مثلا ٥ نوع دسته كاربري تعريف بشه(هنوجو،دبير،مدير،...) كه فردي كه داره ثبت نام ميكنه با تيك زدن نوع دسته ي كاربري براس يه سري فيلد هاي مخصوص به اون دسته نشون داده بشه!

همچين پلاگيني داريم؟

اگه نداريم كجاها ميتونن اين پلاگين رو بنويسن؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این پلاگین به صورت رایگان هست

Omiid

تازه وارد
این افزونه که شما گفتید این قابلیت رو نداره که با انتخاب نوع کاربر براش فیلد های مربوط به اون کاربر بیاد!

اصلا افزونه ای که من میخوام تاحالا درست شده؟

S@jj@D

تازه وارد
سلام

فکر میکنم شما با استفاده از افزونه User Role Editor و همچنین افزونه ثبت نام UserPro بتونین مشکلتونو حل کنین!

با افزونه اولی رول های جدید مثل همون هنرجو، دبیر و ... تعریف کنین و با افزونه دومی و از بخش Role-based Fields اون فیلدهای دلخواه رو فقط در اختیار رولهای خاص قرار بدین! ضمن اینکه این افزونه کاملا با ووکامرس سینک هست!

Omiid

تازه وارد
سلام

فکر میکنم شما با استفاده از افزونه User Role Editor و همچنین افزونه ثبت نام UserPro بتونین مشکلتونو حل کنین!

با افزونه اولی رول های جدید مثل همون هنرجو، دبیر و ... تعریف کنین و با افزونه دومی و از بخش Role-based Fields اون فیلدهای دلخواه رو فقط در اختیار رولهای خاص قرار بدین! ضمن اینکه این افزونه کاملا با ووکامرس سینک هست!

با استفاده از این افزونه میشه این قابلیت رو گذاشت که توی فرم ثبت نام فرد کلیک کنه role خودش رو بعد براش فیلد های مربوطه بیاد یا فقط نوشته اگه مربی هستید این فیلد رو پر کنید؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

S@jj@D

تازه وارد
فیلد role داره یوزرپرو! نصب کنین متوجه میشین!

.امیر

کاربر عضو
سلام شما برای ثبت نام میتونید از گرویتی فرم استفاده کنید و با استفاده از منطق شرطی فیلد هارو تغیر بدید...

خیلی کلی گفتم امیدوارم کمی سرچ کنید تا متوجه روند کار بشید

Omiid

تازه وارد
سلا

فیلد role داره یوزرپرو! نصب کنین متوجه میشین!
با سلام

این افزونه این الان این قابلیت رو داده که بشه یه فیلد رو برای یه role تعریف کرد

ولی میشه کاری که این فیلد اجباری شه

یعنی کاربر اگه بخواد سفارش انجام بده حتما باید اون فیلد پر شده باشه یا مثلا اگه میشد توی خود صفحه ی ثبت نام گذاشتش؟

Omiid

تازه وارد
سلام شما برای ثبت نام میتونید از گرویتی فرم استفاده کنید و با استفاده از منطق شرطی فیلد هارو تغیر بدید...

خیلی کلی گفتم امیدوارم کمی سرچ کنید تا متوجه روند کار بشید

سلام

با استفاده از گرویتی فرم میشه فرم ثبت نام درست کرد؟یعنی میشه اون فرم رو برای ثبت نام استفاده کرد؟

S@jj@D

تازه وارد
سلا

با سلام

این افزونه این الان این قابلیت رو داده که بشه یه فیلد رو برای یه role تعریف کرد

ولی میشه کاری که این فیلد اجباری شه

یعنی کاربر اگه بخواد سفارش انجام بده حتما باید اون فیلد پر شده باشه یا مثلا اگه میشد توی خود صفحه ی ثبت نام گذاشتش؟
سلام، در صفحه سفارش اگه میخاین فیلدی تعریف کنین و اجباریش کنین باید از پلاگین های checkout manager استفاده کنین! برای اینکه فیلد تعریف شدتون رو بزارین تو صفحه ی ثبت نام هم کافیه درگ کنیدش به بخش register! تو همون بخش fields سمت چپ میتونین ببینید این گزینرو! برای اینکه اجباریشم کنین روی اون ستاره مربوط به همون فیلد کلیک کنین تا قرمز شه! بعدشم save رو حتما بزنین!

بالا