شمسی سازی datepicker در وردپرس

paleblossom

تازه وارد
سلام دوستان

من خیلی سرچ کردم تو اینترنت چیزی دستگیرم نشد. کسی میدونه چطوری میشه دیت پیکر وردپرس رو شمسی کرد. من از افزونه وردپرس فارسی استفاده می کنم.

ووکامرس رو نصب کردم و تو قسمت تعیین محدوده تاریخ برای فروش ویژه دیت پیکر میلادی هست و بعد از ذخیره محصول تاریخ ها شمسی میشن.

حالا میخوام دیت پیکر فارسی بشه و تاریخ های شمسی رو بگیره. الان اگه تاریخ رو اول بهش شمسی بدی ذخیره نمیکنه چون انتظار یه تاریخ میلادی رو داره.

دوستان راهنمایی کنن لطفا. 

به عنوان نمونه هم یه عکس گذاشتم برای توضیح بیشتر

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
افزونه جلالی wp jalali این مشکل رو ایجاد میکنه

از افزونه wp parsidate استفاده کنید.

paleblossom

تازه وارد
دوست عزیز ممنون از جوابتون ولی بنده افزونه پارسی دیت رو هم نصب کردم مشکل پابرجاست. راه حل دیگه ای به نظر دوستان نمی رسه؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام

تاپیک شما 2 بخش داره.

بخش اول : اینکه بعد از ذخیره کردن به صورت شمسی نشون میده که نباید بده و مشکل از همین پارسی دیت هست وباید توی انجمن خودشون تاپیک بزنید. چون اگر پارسی دیت رو غیرفعال کنید احتمالا حل میشه. حالا شاید داخل تنظیماتش برای این مورد کانفیگی در نظر گرفتن. چون باهاش کار نمیکنم در جریانش نیستم از خودشون بپرسید.

در مورد دوم :

دیت پیکر شمسی چون جاوا هست و اینی که داره استفاده میشه jquery ui هست هنوز جاوا کاری ماژول شمسی درست حسابی براش نداده.

در این مورد 2 3 سال پیش توی همین انجمن یه کارهایی کرده بودیم . لینکش توی تاپیک زیر هست . اینکه با نسخه های جدید هم کار میکنه یا خیر رو نمیدونم . صرفا معرفی کردم و اگر هم دیگه کار نکنه توسعه اش نمیتونم بدم :

paleblossom

تازه وارد
سلام ممنون از پاسخ

اینی که معرفی کردید رو من نصب کردم ولی درست کار نمیکنهپ

اول اینکه وقتی کلیک میکنی دیت پیکر شمسی باز میشه ولی همراهش دیت پیکر دیفالت وردپرس هم باهاش باز میشه.

دوم اینه سالی که توی تکست باکس نشون میده یه سال عجیب غریبه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
در حال تست و ازمایش ، شمسی ساز بر روی بسته فارسی ساز ووکامرس هستیم ، امیدواریم بتونیم امشب منتشر بکنیم.

am1n

تازه وارد
دیت پیکر افزونه order delivery date هم بعد از نصب پارسی دیت، باز هم میلادی هست

بالا