شکستن رمز گشایی ioncube

mahdimehri

تازه وارد
با سلام
من دارم روی یک پروژه کار میکنم که مربوط به پچ کردن باگ های سایت و بالا برد امنیت سایته
داخل یکی از فایل های این پروژه چند تا باگ پیدا شده من امدم این باگ های را ببندم که متوجه شدم طراح قبلی با ioncube این قسمت فایل و چند جای دیگرو انکد کرده
هر چقدر که تلاش کردم با طراح قبلی بتونم ارتباط برقرار کنم متاسفانه راه ارتباطی پیدا نکردم که بتونم باهاش تماس بگیرم که بتونم فایل های بدون کد شده را ازش بگیرم و الان تنها راهی که برام مونده اینه که بیام خودم این فایلو دیکد کنم
کسی میدونه چه طوری باید این فایلو دیکد کنم ؟
کسی اسکریپتی ، نرم افزاری یا سایتی سراغ داره که بتوانم این فایل را دیکد کنم

Mesmaili

کاربر عضو
سلام.
البته وقتی فایلی کد شده هست، نمیشه اون رو خوند و تشخصی داد که مشکل از همون فایل هست یا خیر.
و البته دیکد کردن محصولات ایرانی خیلی کار شایسته ای نیست.

به هر حال میتونید از سایت زیر کمک بگیرید

mahdimehri

تازه وارد
سلام.
البته وقتی فایلی کد شده هست، نمیشه اون رو خوند و تشخصی داد که مشکل از همون فایل هست یا خیر.
و البته دیکد کردن محصولات ایرانی خیلی کار شایسته ای نیست.

به هر حال میتونید از سایت زیر کمک بگیرید
خیلی ممنون ولی این نسخه روی php7 جواب نمیده

Mesmaili

کاربر عضو
خیلی ممنون ولی این نسخه روی php7 جواب نمیده
بله متاسفانه یا خوشبختانه روی php7 جواب نمیده.
یک سایت دیگه هم بود که فکر میکنم ایرانی بود اما با ظاهرا خارجی :))) برای هر یک فایل 10 15 یورو میگرفتند اگر اشتباه نکنم. البته نمیدونم تا چه حد کارشون درست هست و یا اصلا کلاهبرداری هست و...

به نظرم سعی کنید مجددا شخص رو پیدا کنید. اگر تعهدی دارند از سمت قضایی اقدام کنید و اگر تعهدی ندارند برمیگرده به نوع قرارداد نوشته شده که درش ذکر نشده بود فایل ها نباید کد باشند و...

البته اگر هم پیداشون کنید فکر نمیکنم فایل دیکد رو بهتون بدند. یا هزینه زیادی میگیرند و یا اینکه خیلی منصف باشند شما مشکلات رو گزارش کنید، تغییر بدند حالا با یک مبلغی و در نهایت دوباره کد کنند و بهتون تحویل بدند.

و یا در نهایت سیستم رو بازنویسی کنید که زمان و هزینه زیادی میخواد..

بالا