شیوه اتصال مستقیم به دیتابیس وردپرس؟

link

تازه وارد
سلام من یک سایت دارم که با وردپرس درست شده و یک برنامه ویندوزی نوشته شده با C# هم دارم. نیاز دارم بین این دو تا ارتباط بگیرم. چون کاربرهام باید از طریق برنامه ویندوزی یک سری اطلاعات را دریافت کنن و بفرستند. برای این کار جستجو کردم رسیدم به rest api اما نتونستم درکش کنم و ازش استفاده کنم. می خواستم بدون API، مستقیما به دیتابیس سایت وصل بشم؛ اما دو تا موضوع هست یک نمی دونم چطوری متصل بشم. 2. ساختار جداول دیتابیس وردپرس و ووکامرس را نمی دونم. اگر امکانش هست ساختار این دو تا را برام بذارید یا لینکی بدید که کامل توضیح داده باشه ممنون میشم. لینکی که نحوه تامین امنیت هم توضیح داده باشه تو روش مستقیم اگر دارید ممنون میشم قرار بدهید.
بعد از نظر امنیتی کدوم حالت بهتره؟ و این که یک آموزش کامل و این که خوب توضیح داده باشن هم از RESI API اگر دارید ممنون میشم. ولی فعلا اولویتم اتصال مستقیمه. چون حداقل کوئری ها را می شناسم فقط باید نحوه اتصال را یاد بگیرم.
راستی دیتابیسم mysql هست.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تنها راه اتصال از طریق دیتابیس به صورت مستقیم. فعال سازی Remote SQL هستش. که باید در هاست فعال باشه
برای اتصال این دو ، نام کاربری دیتابیس و رمزش نیاز هست...

راه دوم اتصال از طریق Rest API Wordpress هست. که حالت امن تری داره ، با یک کلید و رمز میتونید اتصال برقرار کنید

نحوه کار با دیتابیس و شناسایی جداول و کار باهاش رو بهتره از طریق داکیومنت خود وردپرس مطالعه کنید.

link

تازه وارد
تشکر. برای کار با rest api و اتصال c# و وردپرس جایی که خوب آموزش داده باشه می شناسید؟ چون تجربه ای تو این زمینه ندارم و کمی گیج شدم.

بالا