صفحه بندي صفحات فروشگاه

mirmohsen

تازه وارد
سلام. چيكار بايد كنم تا محصولاتي كه اضافه كرديم به فروشگاه رو همه توي يك صفحه نشون نده و صفحه بندي بشه؟

من افزونهpagenavi رو نصب كردم اما صفحه بندي رو براساس نوشته هاي وردپرس مي كنه و نه محصولات ووكامرس

همچنين يه سوال ديگه هم داشتم من از قالب Coquette

استفاده مي كنم. از كجا مي تونم فونت ها و رنگ بكار رفته در قالب سايت رو تغغير بدم

ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
سلام. چيكار بايد كنم تا محصولاتي كه اضافه كرديم به فروشگاه رو همه توي يك صفحه نشون نده و صفحه بندي بشه؟من افزونهpagenavi رو نصب كردم اما صفحه بندي رو براساس نوشته هاي وردپرس مي كنه و نه محصولات ووكامرس

همچنين يه سوال ديگه هم داشتم من از قالب Coquette

استفاده مي كنم. از كجا مي تونم فونت ها و رنگ بكار رفته در قالب سايت رو تغغير بدم

ممنون
برای صفحه بندی که به صورت اتوماتیم این کار انجام می شه ( ادرس سایت رو بزارید تا برسی کنم )

از داخل فایل استایل می تونید رنگ فون و غیره رو تغییر بدید - البته از داخل پنل ادمین قاب هم این امکان هستش

mirmohsen

تازه وارد
mcivil.ir

ادرس سايتم.ممنون ميشم كمك كنيد

اين رنگ فونت سبز رو نتونستمم تغيير بدم. اعصابمو خورد كرد. از پنل قالب همه فونتا تغيير مي كنه الا رنگ فونت سبز و همچنين فونت عنوان محصولات.اگه سايتمو ببينيد متوجه ميشين چي ميگم

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
mcivil.irادرس سايتم.ممنون ميشم كمك كنيد

اين رنگ فونت سبز رو نتونستمم تغيير بدم. اعصابمو خورد كرد. از پنل قالب همه فونتا تغيير مي كنه الا رنگ فونت سبز و همچنين فونت عنوان محصولات.اگه سايتمو ببينيد متوجه ميشين چي ميگم
از داخل فایل استایل اقدام کنید خوب

mirmohsen

تازه وارد
حالا فونت زياد مهم نيس.مهم تعداد صفحات هستش؟ نمي خوام همه محصولاتم توي يك صفحه باشه.افزونه شمارش صفحات هم نصب كردم.جواب نداد

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
حالا فونت زياد مهم نيس.مهم تعداد صفحات هستش؟ نمي خوام همه محصولاتم توي يك صفحه باشه.افزونه شمارش صفحات هم نصب كردم.جواب نداد
برای صفحات اصولان تو پنل مدیریت وجود داره یا هم اینکه داخل فایل index قالب باید یکی از اینجا ها باشه فعلا متاسفانه دسترسی به ووکامرس و این قالب ندارم که بررسی کنم در اولین فرصت بررسی می کنم اگه نتونستید

ho68ssein

تازه وارد
منم این مشکلو دارم

Seryalha.ir

تازه وارد
منم همین مشکلو دارم :

بالا