صفحه ثبت نام و لوگین در وردپرس

SAEEDF1

تازه وارد
با سلام و درود

من از افزونه ریجستر پلاس برای ثبت نام و لوگین کاربران استفاده میکنم و میخوام صفحه ثبت نام رو بیارم داخل وب سایت و درون یکی از برگه ها و همین طور لوگین توی صفحه اصلی وب سایت البته با افزونه تم مای لوگین هم کار کردم ولی صفحه ثبت نام خوبی نداشت و نمی شد صفحه ثبت نام رو قرار بدی توی یکی از برگه ها اگر دوستان می تونن کمک کنن و مشکل من حلی بشه از یکی پرسیدم گفت واسه ریجستر پلاس برو سی اس اس اختصاصی بنویس ولی من یه چند سالی میشه که دست از این کار برداشتم و یادم رفته

هرکی میتونه کمک کنه خیلی عالی میشه در ضمن اگر مبلغی هم برای راه اندازی میخواهید درخدمتتم

مجتبی ایمیل زدم جواب ندادی

محمد شما هم رفتی که بیای w8 :ی

mahdi66

کاربر عضو
دوست عزیز منم چند روز پیش همین سوال رو کردم اینم پستش

الان از افزونه theme my login استفاده میکنم که خودش یه برگه میسازه و صفحه ثبت نام رو توش قرار میده!

فارسی هم هست

حالا دیگه نمیدونم با ریجستر پلاس کار کنه یا نه!

SAEEDF1

تازه وارد
دوست عزیز منم چند روز پیش همین سوال رو کردم اینم پستش

الان از افزونه theme my login استفاده میکنم که خودش یه برگه میسازه و صفحه ثبت نام رو توش قرار میده!

فارسی هم هست

حالا دیگه نمیدونم با ریجستر پلاس کار کنه یا نه!
با تشکر

ولی من میخوام همون امکانات ثبت نام هم باشه که theme my login برای ثبت نام نداره ولی اون قسمت لوگینش خیلی عال هست اگه بشه تلفیقی از این دو بشه خیلی عال هست

اساتید منتظرم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ببین از اینجا متوجه میشی یا نه...

SAEEDF1

تازه وارد
ببین از اینجا متوجه میشی یا نه...
محمد خیلی ممنون

اینها هم همین مشکل منو داشتن که کمک کردنش و برای css اختصاصی نوشتن برای صفحه ثبت نام

هر کی از دوستان می تونه تلفیقی از ریجستر پلاس و تم مای لوگین در بیاره بسم الله البته هزینه اش رو هم مشکلی نیست

بالا