صفحه ورود و ثبت نام کاربر به شکل pop-up

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

best200

تازه وارد
سلام

در حال ویرایش و اتمام یک قالب وردپرس خرید گروهی هستم. با افزونه Theme My Login امکان ثبت نام و ورود را مهیا کرده ام ولی میخوام طوری باشه که وقتی کاربر برای اولین بار وارد سایت میشه صفحه ثبت نام به شکل pop-up ظاهر بشه و دفعات بعدی فقط صفحه ورود ظاهر بشه. همچنین طوری باشه که امکان ورود با حساب فیسبوک هم فراهم بشه. دقیقا شبیه این

با تشکر فراوان

kasraa

کاربر عضو
سلام

خوب قالب این امکان رو داره

از توی مدیریت میتونی تنظیم کنی که وقتی کاربر تازه وارد سایت میشه فرم اشتراک ایمیلی براش بیاد یا فرم ثبت نام

اگر فرم ثبت نام رو انتخاب کنی بهت میگه که میتونی از openid یا api فیسبوک هم استفاده کنی

بعد از انجام تنظیمات دکمه ورود فیسبوک به این شکل میاد :

موفق باشید

best200

تازه وارد
به به آقا کسری !

سلام علیکم

چه خوب اینجا هم تشریف دارید و مدیر تالار وردپرس هستین و مرسی که سریع جواب میدین

من فقط افزونه simple facebook connect را نصب کردم

آقا میشه بیشتر راهنمائی کنید کدوم قسمت مدیریت این کارا رو انجام بدم.

kasraa

کاربر عضو
سلام

بله دیگه کسری اینجا هم هست :D

والا افزونه نمیخواد که :-??

تو خود مدیریت میشه اینکارو کرد توی تنظیمات قالب :-s

best200

تازه وارد
کسری جان

من این آپشنو پیدا نکردم. اگه میشه واضحتر بگید چه تنظیماتی و کجا باید انجام بدم. البته توی آپشن فالب چیزی ندیدم!

best200

تازه وارد
درسته ! مشکل از قدیمی بودن سورس من هست یعنی ورژن 1.2.3 و توی تنظیمات قالبم امکاناتی که شما می فرمائید وجود ندارد.

ولی شما از ورژن 1.3.5 استفاده می کنید و شامل این امکانات می باشد. البته نسخه کامل ورژن 1.3.5 را دارم ولی نال نشده هست. می تونید زحمت نال کردنشو بکشید یا از دوستان دیگه درخواست کنم؟

kasraa

کاربر عضو
سلام

ببخشید ندیده بودم تاپیکو

والا اگر برای منم فارسی نبود و امکانات اظافه نبود بهت میدادم

اوکی لینک نال نشده ی ورژن جدیدو پ.خ کن چون فقط چند تا کد باید حذف بشه که لایسنس رو چک نکنه

best200

تازه وارد
آقا کسری اگه امکان داره بفرمائید کی آماده میشه(چند تا کد که لایسنس رو چک نکنه). چون واسه یه خارجی میخوام ران کنم و مرتب پیگیر هست

مرسی

best200

تازه وارد
آقای کسری

به نظر شما آیا منصفانه هست:

من این اسکریپتو توی فروم نالرز و اینجا به شما معرفی کردم و شما به گفته خودتان {راستی این قالبو پیشنهاد میکنم به کسی نده بزار بمونه برای خودت تا بتونی ازش استفاده کنی چون اگر بدی به کسی فردا تو نت پخش میشه دیگه به دردت نمیخوره} و سورسشو که با رنج و زحمت فراوان بدست آورده بودم تقدیمت کردم. شما خودت که توی فروم نالرز در ادامه تاپیک من به بچه ها گفتی {nested جان کار شروع شده من دارم فارسیش میکنم حدود 80% فارسی کردم الآنم دارم روی درگاه پرداختش کار میکنم} خوشحال شدم ,تازه من فارسی نمی خواستم و گفتم که چون خارج از کشور هستم برای کسی می خوام و خیلی پیگیر هست. چون به شما اعتماد کردم و این دانشو نداشتم که خودم این کارو انجام بدم و حالا هم که اذیت میکنی؟ توی فروم تشریف دارید ولی این همه پ.خ دادم و تاپیک, دریغ از یک جواب. آیا شما که خودتان را با این شعار {هرچه هستی باش ، فقط بنده ی مال نباش !}معرفی میکنید واقعا کار درستی است؟؟؟ و خیلی چیزای دیگه که متاسفم بگم

kasraa

کاربر عضو
سلام

ببین خدا میدونه با چه بدبختی ای یه کافی نت پیدا کردم تا جواب بدم چون با موبایل هرچی زدم نفرستاد جواب رو نتونستم تحمل کنم این حرفتو :45:

ببین عزیز میخوای چند تا سایت خارجیو بدم تا این سورسو واسه دی ال گذاشتن بهت بدم ؟؟؟؟؟؟؟؟

حتی من بهت گفتم الآن درگیسرم نمیتونم کمکت کنم اما اگر میخوای زودتر کارت راه بیفته کدهایی که لایسنس رو چک میکنه تو فلان فایله برو پاک کن اگرم نه که خودم وقت کردم برات انجام میدم

در ضمن عزیز دلِ برادر ، من خودم سورس رو از سایت اصلیش خریدم و اینم لایسنس منه :

kasra_in2415475784524157485_wpoupon_user2569

اگر دقت کرده باشی 2 روزه نه تو پرشین اسکریپت پست دادم و نه توی جای دیگه فقط با گوشی میام و جواب محمد و iehsan رو میدم چون نمیخوام بی جواب بمونن و اینکه مشتری کارش لنگ نمونه

این 2 روز هم سالگرد فوت عمم هست درگیر اونم واس همینه نیستم

در ضمن من الآن 99% اینو فارسی کردم و حتی پرداخت آنلاینشم اوکی شده شاهدشم همین آقا احسان هست که زحمت پرداخت آنلاین رو کشیده

نیازی به سورس نال شده ی تو ندارم :78:

من بی منت دارم این همه کمک میکنم حتی به خود تو توی این تاپیک کمک کردم xampp نداشتم رو سیستم نشستم نصب کردم تا این عکس ورود رو بگیرم بهت بدم که ببینی کار میکنه و راهنمایی من درسته و مشکل از قالب خودته

حالا که بره من مشکل پیش اومده و نیستم اینطوری اومدی داری حرف میزنی و تهمت میزنی ؟؟؟؟؟؟؟

من نمیدونم این ملت ایران چرا تا وقتی میخوای بهشون کمک کنی دم در میارن و زبونشون اندازه ........ میشه فک میکنن چه خبره :45:

گور بابای هرچی کمک کردنه و ..... کاربرای ایرانی لیاقت مفت و مجانی کمک کردنو ندارن تازه یه چیزی هم بدهکار میشی :|:| :|:|

الآن خیلی خوشالم که بهت کمک نکردم چون واقعا ارزش کمک کردن نداری با این طرز فکرت :(

آخرین ویرایش توسط مدیر:

best200

تازه وارد
من تسلیت میگم بهتون و در این شب جمعه روحشون شاد باشه و خداوند به شما و خانواده محترمتان صبر عطا کند.

خوشحال شدم که شما لایسنسشو خریدین! اگه لطف کنید و آدرس دوماینتو بدی ممنون میشم.

در ارتباط با زحمتی که کشیدی{xampp نداشتم رو سیستم نشستم نصب کردم تا این عکس ورود رو بگیرم بهت بدم که ببینی کار میکنه و راهنمایی من درسته و مشکل از قالب خودته} تشکر کرده ام, اگر کمه بفرمائید چطور باید تشکر کنم.

ببین من گفتم { این اسکریپتو توی فروم نالرز و اینجا به شما معرفی کردم } و تا قبل از معرفی, شما اطلاع نداشتید که این چنین چیزی هست. قبل از اینکه سورس را براتون بفرستم گفتم اگه نمی تونید بگید به یکی دیگه بدم انجام بده ولی شما توی همین تاپیک گفتید{لینک نال نشده ی ورژن جدیدو پ.خ کن چون فقط چند تا کد باید حذف بشه که لایسنس رو چک نکنه} منم اعتماد کردم وفرستادم. از اون موقع هر چی پ.خ فرستادم جواب ندادید. حالا که واقعیتو توضیح دادم چند دقیقه نگذشت و اینجوری جواب دادین !!!!

kasraa

کاربر عضو
بابت تسلیت ممنون

پسر خوب ترجمه کردن و اظافه کردن پرداخت آنلاین به این سیستم میدونی از کِی من انجام دادم ؟

برو تو انجمن از iehsan عزیز بپرس که من چند ماه پیش بهش گفتم پرداخت آنلاین بزاره براش اونوخ تو میگی من خبر نداشتم همچین سیستمی وجود داره ؟

اونم وقتی وردپرس باشه ؟؟؟؟؟؟؟

از کدوم واقعیت حرف میزنی اونوخ ؟؟؟؟

اون موقعی که من این قالب رو فارسی کردم تو حتی نمیدونستی وردپرس چیه :))

در مورد سریع جواب دادن هم گفتمن که من با موبایل میام انجمن و حتی تو یاهوو هم هستم اما چون سخته نمیشه جواب داد نمیتونم کاری کنم

و اینکه الآن تو این ساعت اومدم کافی نت به خاطر حرف هایی بود که لایق خودت بود که به من زدی وگرنه ...... ;)

ببین پسر خوب من حرفامو زدم میتونی بری سوال کنی ببینی من از 4 ماه پیش این قالب رو فارسی کردم خودتو با این حرفا خراب نکن ;)

خوش باشی :41:

best200

تازه وارد
شما فقط یه سر به تاپیکها اگه زده باشید (چه اینجا و چه فروم نالرز)متوجه میشید که ...اگر من تا این لحظه حرف بدی زده ام ! اشکال نداره ! لایق خودم باشه!

ولی حالا که طرز فکر شما منفی هست: اینو بدون اگه آدم عقل کل هم داشته باشه نباید واسه کاری که داوطلبانه انجام میده منت بزاره و...

و

هرچه هستی باش ، فقط بنده ی مال نباش !

هیچوقت کسی را منتظر نذار !

مرد باش !

kasraa

کاربر عضو
من به تاپیک ها سر میزنم اما گفتم که چون ارسال پاسخ آجاکس هست نمیشه با گوشی جواب داد

حرف بدی نزدی ؟

بد ترین تهمت رو به من زدی

برو به پستت نگاه کن میگی من بعد از اینکه سورس رو دادی دیگه کمک نکردم

آخه عزیز من هنهوز اون سورس رو حتی دانلودم نکردم میتونی بری ببینی چون نیازی ندارم بهش

مگه من واسه کمک هایی که بهت کردم چیزی ازت خواستم ؟؟؟؟؟؟؟؟

منت نزاشتم دوست عزیز تا به حال هم هیچ چیزی از کسی نخواستم و نه منتی گذاشتم از تو هم چیزی نخواستم اما وقتی میای اونجوری تهمت میزنی بدن اینکه از چیزی خبر داشته باشی مجبور میکنی آدم بگه که .....

مگه ماها آدم نیستیم ؟

مگه ما زندگی نداریم ؟

مگه مشکل بره ماها پیش نمیادت ؟

مگه قرارداد بستیم که 24 ساعته بشینیم جواب کاربرارو بدیم ؟

هیچ نیازی ندارم بیام اینجا وقتم رو هدر بدم و جواب سوال های کاربرارو بدم چون نه به من چیزی میرسه نه به کسی

تو جریان همین تاپیکهم این بار هزارم که میگم مگه اومدم به تو جواب دادم xampp نصب کردم و نمیدونم کمکت کردم ازت چیزی خواستم ؟

خیلی راحت نمیتونستم از کنارش رد شم برم ؟

تویی که خدارو شکر عاقل هستی اینارو ببین و همینطوری نشین 2 تا متنو بنویس و خودتو بی ارزش کن وقتی از چیزی خبر نداری

هیچوقت کسی را منتظر نذار !
عجب ! ! !

مگه من تعهدی به تو دارم که منتظرت نزارم ؟؟؟؟

دیدی گفتم کاربرای ایران قدر نمیدونن همینه دیگه

تا وقتی که سر موقع بهشون کمک میکنی قربون صدقت میرن و انواع و اقسام تشکر و .....

اما وقتی کمک نمیکنی ( اونم به خاطر مشکلی که داری ) میشی آدم بده و کلاه بردار نمیدونم دزد و قاتل و ...... :78:

کافی نتیه گیر داده داره میبنده شرمنده باید برم البته حرفامو زدم :-??

اگر درگیر مراسم عمم نبودم مطمئن باش مثل قبل میومدم جوابتو میدادم مثل همیشه که این کارو میکنم

شرمنده دیگه این مشکل نمیدونست کار تو واجب تره نباید الآن بیاد سراغ من :|:|

یه نصیحت بهت دارم :

هیچوقت زووووووووووووود قضاوت نکن :x

موفق باشی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا