صفحه پرداخت

• نویسنده موضوع elsev
  • تاریخ شروع

elsev

تازه وارد
سلام من برنامه نویسی بلد نیستم و خودم یه سایت ووردپرسی درست کردم دو سه روز درگاه بانکی دریافت کردم ولی اصلا صفحه پرداختی برام نمیاره یعنی تا آخرین مرحله پیش میره وقتی که دکمه پرداخت رو میزنم یه صفحه ای میاد که فقط شماره سفارش و میاره و جمله روش پرداخت:بانک ملت رو میاره و عملا هیچ پرداختی رو نمیشه انجام داد ممنون میشم راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

elsev

تازه وارد
در ضمن تمام تنظیمات لازم رو انجام دادمافزونه بانک ملت هم دان و فعال کردم و تنظیمات قسمت پرداخت ووکامرس هم انجام دادم قالب سایت هم فلتسام هست

elsev

تازه وارد
سلام مرسی از پاسختون.یکی از برنامه نویسای شهرمون درستش کرد.ولی نمیدونم چرا گفته سایتت زباد کار نمیکنه باید از نو ساخت.
از کجا و بر چه اساسی میشه اینو گفت؟

makbari6143

تازه وارد
سایتت دیزاین خوبی نداره من شخصا اگر حتی از این سایت مطمئن هم باشم چیزی ازش نمیخرم و میبندمش یکی از خیلی مواردی که برای فروشگاه باید بهش توجه کنی همین رابط کاربری سایتت هست در نظر بگیر مثل ویترین که مغازه داره شاید جنس خوبی نداشته باشه اما ویترینش مشتری رو جذب میکنه اینجا هم باید رابط کاربری خوبی داشته باشی که سایتت واقعا پیشرفتی نمیکنه با این رابط کاربری اما در کل از بیرون سایت مشکل خاصی نمیشه گفت داره به غیر همین دیزاین که میتونی خیلی اصول رو رعایت کنی که حد اقل از نظر طراحی یک سایت خیلی شیک داشته باشی

یک نمونه مثلا شما اصلا از رنگ سازمانی درستی استفاده نکردی و هر رنگی شده زدی
مورد بعدی فوتر غیر استاندارد با طراحی نا مناسب و خیلی موارد دیگه که فقط در صفحه اصلی دیده میشه

دسته بندی های محصولاتت هم که کلا خطا داره در صفحه اصلی و تجربه کاربری بدی میده به بازدید کننده

با یک هزینه معقول و یک قالب مناسب میتونی یک رابط کاربری خوبی رو روی سایتت بیاری بالا

نیازی نیست از نو ساخت چون محصولات وارد کردی و محتوا داری فقط میتونی با تغییر قالب و ساختار مناسب سایتت رو درست کنی و همه این مشکلات هم رفع میشه و محتوا و محصولاتت هم حذف نمیشه

elsev

تازه وارد
پیشنهادتون کدوم قالبه؟
واینکه اگه قالب عوض بشه بعدا با افزونه هایی که دارم مشکلی پیش میاد

makbari6143

تازه وارد
تداخل خاصی با افزونه ها نداره ولی بهتره برسی بشه اول بعد یک نسخه بک اپ گامل بگیرید و سپس کارای قالب جدید رو انجام بدید
قالب پیشنهادی که بنده باهاش سایت های متعددی زدم و بسیار سرعت و دیزاین خوبی داره پیشنهاد میشه

elsev

تازه وارد
به نظرتون هیچ امیدی نیست که با طراحی مناسب بتونم با همین قالب ادامه بدم .هزینه ها واسه من زیاده متاسفانه هنوز هیچ درامدی ندارم.
اون قسمت دسته بندی رو هم میدونستم مشکل داره چون امتحان داشتم و دارم گزاشتم بمونه که بعدا درستش بکنم .ولی الان هر چی فکر میکنم چطوری باید درستش بکنم به ذهنم نمیاد.
یعنی اون علاقه شدیدی که به برنامه نویسی داشتم کم کم داره جاش رو به ترس میده فکر میکردم راحته ولی الان میبینم خیلی سخته.انگار شروع نکرده منصرف میشم

x0ar

تازه وارد
No Deposit Games AKA "play for free!!!!!"

makbari6143

تازه وارد
شما هنوز برنامه نویسی رو شروع نکردی این وردپرسی که داری کار میکنی این موارد ربطی به برنامه نویسی نداره ولی باید تلاش و تکرار کنی و هدفت رو در برنامه نویسی انتخاب کنی مثلا اینکه اگر وردپرس میخوای کار کنی بری php یاد بگیری و کاملا داکیومنت های وردپرس رو بخونی تمام هوک هاشو یاد بگیری و غیره یا اگر فرانت میخوای انتخاب کنی و شروع کنی به یاد گیری و ....

بالا