طراحی اسکریپت چت روم

A_pormehr

کاربر عضو
دوستان الان بیشترین اسکریپت مورد استفاده چت روم اسکریپت etchatهستش ولی خیلی باگ توش داره میخواستم مدیران پرشین اسکریپت یه اسکریپت چت روم بدون باگ طراحی کنن با پشتکاری که من از شما دیدم مطمئنم که امکان پذیره

با تشکر

homayon574

کاربر عضو
کسی قطعا حوصله نداره یه سیستم چت رو رایگان طراحی کنه چه بسا اینکه کار هرکسم نیست برنامه نویس باید با مبانی برنامه نویسی کامل اشنا باشه وگرنه ممکنه اسکریپتش در بلند مدت بازدهی نداشته باشه اگرم کسی چنین چیزی بکنه مطمئناً انقدری وقت نمیزاره برای اون که بشه به تنهایی ازش استفاده کرد وفقط میشه به عنوان پایه یه اسکریپت بهتر ازش استفاده کرد...

یه چتی رو دیدم چند وقت پیش با عنوان elfchat که خود سازندش یه نسخه pro ازش بیرون داده بود درسته قابلیت کلی اسکریپت پولی نداره ولی سگش میرزه به به etchat به نظرم البته اینترفیس اسکریپت جنگولک بازی نداره و یه حالت پرسنلی داره خواستید برید بگردید پیدا کنیدش قابلیت فارسی سازی و مدیریت قوی هم داشت

همینقدر از دست من کمک بر میومد

موفق باشی

A_pormehr

کاربر عضو
اینکه هیچ برنامه نویسی وقتشو نمیزاره یه اسکریپت رایگان درست کنه موافقم ولی میتونه یه اسکریپتی درسته کنه که هیچ باگی توش نباشه اگه اسکریپت امنیت داشته باشه من مطمئنم که بابتش پول خوبی میدن چون الان اینترنت همش بر پایه چت میچرخه هر سایتی لاقل واسه خودش یه چت روم داره

این دوتا اسکریپتی که معرفی کردی هر دوتاش خارجیه داداش فارسی شدشو تا بحال من ندیدم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا