طراحی سایت حرفه ای فقط 50 تومن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rahadesigner

تازه وارد
باسلام خدمت دوستان عزیز

جهت جمع آوری نمونه کار طراحی سایت میخوام طراحی سایت رو با تخفیف ویژه برا شما دوستان انجام بدم که تعرفه ها به شرح زیره:

طراحی psd + تبدیل به html css + تبدیل به قالب وردپرس : 150 تومن

طراحی psd + تبدیل به html css قیمت : 100 تومن

طراحی psd قیمت : 50 تومن

تبدیل html css به قالب وردپرس : 70 تومن

برای اطلاعات بیشتر پ.خ بدید

باتشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

IAMIR

کاربر عضو
:43: :43: :redfadce: :redfadce: :redfadce:

دو تا نمونه کار psd بذار ملت ببینند . کیف کنند .

rahadesigner

تازه وارد
خب من اگر نمونه کار داشتم که اینجا نمیخواستم با تخفیف طراحی کنم

میخوام به کمک دوستان نمونه کار جمع کنم

IAMIR

کاربر عضو
خوب دوست عزیز نگاه کن بالاخره اولا کار شما اصلاصحیح نیست . چون داری . با این کارت بازار کار خودت و همکارت خراب میکنی .

شما اگر می خوای نمونه کار جمع بکنی . قشنگ ترین حالتش اینه که برای خودت یک سایت بزنی . چند تا سایت سوری ایجاد کنی . چند تا صفحه psd بزنی و... تا توانایی ثابت بشه . حتی اگر رایگان هم طراحی نکنی . کسی نمی تونه . حتی از لحاظ زمان بدون اینکه توانایی اثبات بشه به تو اعتماد بکنه .

دومین مورد وقتی ادعا میکنی می تونم حتما باید قبلش یک تجربه ای یک قالبی یک فایلی حتی برای تمرین خودت زده باشی . تا مردم ببینند . شما این کاره هستی . نه این که فقط مدعی انجام کار هستی .

پس منم ادعا می کنم . هر کی با هام قرار داد ببند . واسش گوگل طراحی میکنم . ولی صرفا با حرف من که این کار انجام نمیشه . کار وب هزار تا پیچ و خم داره .

rahadesigner

تازه وارد
حرفه شما درسته اما خب...

سایت من اینه

که نمونه کار ها بنر فلش و گیف فقط توش هست

rahadesigner

تازه وارد
این یکی از psd های قدیممه

1403943114.jpg

cniran

کاربر عضو
دوست عزیز الان سایت زیر 1 میلیون معنا نباید داشته باشه! با این هزینه ها یک میلیون برای یک شرکت پولی نیست. شما هم کلاس کار خودتون و همکارانتون رو با 50 هزار پایین نیارید!

ما تو شهرمون ( اهواز ) طراح داره کم کم زیاد میشه اما من هیچوقت کلاس کار خودم رو پایین نمیارم. اول به من زنگ میزنن من قیمت میدم مثلاً 1 میلیون بعد به یکی دوتا زنگ میزنن قیمت میگیرن 200 هزار و 1.5 میلیون! بعد میان سراغ من. مشتری های 50 هزار تومانی 1 سال دنبال شما هستن با درخواست های 1 میلیون تومانی! پس وقت خودتون رو با این مبالغ تلف نکنید. مطمئن باشد بعد از گرفتن 2 تا کار بالای 1 میلیون اونقدر کار براتون زیاد میشه که بعضی ها رو رد میکنید. موفق باشید.

rahadesigner

تازه وارد
سلام دوست عزیز

آره راست میگی

اما

به من تا حالا کلی آدم برا طراحی سایت زنگ زدن یا میل دادن و سایت میخواستن و نمونه کار گفتن بده و من نداشتم

تا وقتی نمونه کار نداشته باشی نمیشه که کار 1 تومنی زد

من فقط قصدم جمع آوری نمونه کار هست

cniran

کاربر عضو
نمونه کار های زیادی متونید با 1 میلیون یا 500 هزار تومان جمع کنید. شما برید یکی از نمایندگی های ایران خودرو ، سایپا و ... ( اول چک کنید ببینید سایت دارن یا نه ) بعد بگید من سایت نمایندگی رو میزنم با 1 میلیون. تمام پول هم آخر میگیرم برای تضمین اگر گفتن نمونه کار یکی دوتا سایت نمایندگی نشون بدید بگید من زدم ( هیچ کسی چک نمیکنه ) بعد کار اول رو که از ایرانخودرو گرفتید برید سایپا بگید نمایندگی فلان رو هم من سایتش رو زدم. به همین ترتیب برید جلو موفقا خواهید شد

rahadesigner

تازه وارد
ممنون از راهنماییتون

اما نباید از همون اول لقمه ی بزرگ برداشت

IAMIR

کاربر عضو
نمونه کار های زیادی متونید با 1 میلیون یا 500 هزار تومان جمع کنید. شما برید یکی از نمایندگی های ایران خودرو ، سایپا و ... ( اول چک کنید ببینید سایت دارن یا نه ) بعد بگید من سایت نمایندگی رو میزنم با 1 میلیون. تمام پول هم آخر میگیرم برای تضمین اگر گفتن نمونه کار یکی دوتا سایت نمایندگی نشون بدید بگید من زدم ( هیچ کسی چک نمیکنه ) بعد کار اول رو که از ایرانخودرو گرفتید برید سایپا بگید نمایندگی فلان رو هم من سایتش رو زدم. به همین ترتیب برید جلو موفقا خواهید شد
به نظر من این کار از لحاظ شرعی اصلا درست نیست . که از نمونه کار دیگران بدون هماهنگی سو استفاده کنید .

اگر لو بره آبرو خودتون در خطر دیگه هیچ کس به شما اعتماد نمی کند .

MohammadQ

کاربر عضو
عزیز جان ! آخه اینجا بازار نیست که

عزیزانی که اینجا عضو هستن یا طراح حرفه ای هستند و یا رده های پایین تر که اینجا مشکلاتشون رو حل میکنند ، در ضمن با این قیمت ها راه به جایی نمیبری ، همیشه قیمت کم باعث برد نمیشه .

تازه ترین سایتی که من طراحی کردم (البته منظور از طراحی خرید هاست و دومین و قالب و راه اندازی و فتوشاپ و ....) : Beehsang.ir

با این که خیلی حرفه ای نیست : 300 تومن برای طرف خرج داشته !

pershianix

تازه وارد
این دوستمون چون تازه شروع به کار کرده هنوز قیمت دادن، دستش نیومده. عزیز من، 50 تومن که فقط میشه پول پهنای باند مصرفی واسه تست و دانلود و آپلود سایت! خودت دو سه تا کار که انجام دادی متوجه میشی که چی میگم.

من دیگه خیلی ارزون بگیرم و آتیش بزنم به کارم، طراحی، آپلود، مدیریت 1 ساله، ثبت دامنه، 500 مگابایت هاست لینوکس و آموزش استفاده از سایت توی 5 جلسه رو 300 میگیرمو پیش خودم میگم دارم مفت میگیرم. اونوقت شما اینطوری قیمت میدی؟

یادت نره که نصب یه ویندوز الان 30 تا 40 تومنه، نصب یه نرم افزار روی موبایل بین 3 تا 7 تومنه. اونوقت شما طراحی سایتو 50 میگیری؟!!!!

rahadesigner

تازه وارد
دوستان عزیز

1.این فقط پول طراحی و پول هاست و دامین جداست قضیه اش

2.ثانیا من اصلا هدفم الان پول نیست چون وقعا مشتری های خودم رو دارم که اونا فقط نمونه کار میخوان

alifiresoft

کاربر عضو
دوست عزیز به نظر بنده سایت شما میتونه نمونه کار خیلی خوبی برای خودتون باشه. بهتره از سایت خودتون شروع کتید و یک سایت شکیل و زیبا طراحی کنید. اگرم میخواهید که نمونه کار داشته باشید باید از تراوشات ذهنی خودتون استفاده کنید و قالب با موضوعات مختلف مثل : سایت دانلود نرم افزار، سایت شرکت های تخصصی، سایت شرکت معماری، سایت خرید و فروش خودرو و..... بزنید و تصویرش رو نمونه قرار بدید توی سایتتون. لازم نیست که حتما اون نمونه کار روی سایتی نصب باشه تا واسه شما نمونه کار بشه که. اینایی که سایت فروش قالب دارن که تمام قالب هاشون روی سایت های محتلف نصب نیست که. طرف میاد میبینه و اگه خوشش بیاد میخره. شما هم برو چند تا نمونه مختلف ببین، سرچ کن، بعد چند تا قالب بزن.

در آخر هم بگم من یه قالب خودم نیاز دارم. محمد که ما رو تحویل نمیگیره :D شما اگه میخوای یه قالب حرفه ای برای من طراحی کن و من دو برابر قیمت خودتم بهت پول میدم اما تمام پول رو آخر سر میدم. چون باید رئیس مرکزمون خوشش بیاد از طرحت. طرحی هم که میزنی برای یک پژوهشکده با زمینه فعالیت در زمینه معماری، شهرسازی و پژوهش هنر باشه. (تاکید میکنم که قالبت باید کاملا شکیل و خوب باشه). من 2 تا صفحه مختلف هم نیاز دارم. 1 صفحه اصلی و یک صفحه داخلی .

موفق باشی.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
آقا من میخوام یکی از سایتهامو با جزییات کامل تمام کارهایی که کردمو بزارم واسه بررسی قیمت ؟

اجازه دارم ؟

البته تو یه تاپیک جداگانه

اخه یه مشتری واسه سایتم پیدا شده . میخوام قیمت اصلی بهش بدم نه کمتر نه بیشتر . حالا شایدم نفروختم البته .

rahadesigner

تازه وارد
سلام خدمت دوستان

یه نمونه کار جدید طراحی کردم براتون پسند میکنید؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا