طراحی قالب

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

awaxoft.fa

تازه وارد
سلام

من قالب html یکی از سایت های زیر رو میخواهم

1.

2.

البته منظورم از html اینه که تمامی فایل ها وپوشه های لازم رو برام کپی کنید تا قالب قشنگ روی لوکال هاست اجرا بشه -نمی دونم منظور منو فهمیدید یا نه امیدوارم که فهمیده باشید

حالا لطفا لطف نید قیمت بدید تا با هم به توافق برسیم

iranenaz

کاربر عضو
سلاممن قالب html یکی از سایت های زیر رو میخواهم

1.

2.

البته منظورم از html اینه که تمامی فایل ها وپوشه های لازم رو برام کپی کنید تا قالب قشنگ روی لوکال هاست اجرا بشه -نمی دونم منظور منو فهمیدید یا نه امیدوارم که فهمیده باشید

سایتهایی که زدید قالبشون اختصاصی هست.

awaxoft.fa

تازه وارد
خسته نباشید خودم می دونستم اختصاصی هست خوب حالا می تونید ریپ کنید یا نه

alifiresoft

کاربر عضو
من ریپ نمیکنم. اگه خواستی از بیس واست مینویسم .ریپ شرعا حرام است به نظر بنده. اگه خواستی با آی دی ali_firesoft تماس بگیر

iranenaz

کاربر عضو
اگر میدونستی نباید اینچنین درخواستی میدادی .

فکر نکنم اینجا دزد داشته باشیم.

kasra22

تازه وارد
سلاممن قالب html یکی از سایت های زیر رو میخواهم

1.

2.

دزدی دزدی دزدی ... !! ما کی میخواییم فرهنگمون رو ارتقا بدیم؟؟ بابا اینا زحمت کشیدن ، هزینه کردن ، ابتککار در طراحی به خرج دادن ، یعنی مال ایناست !! شما همینطوری میخوای کپی بزنی و بری ...؟؟

در اینجور مواقع یا ازشون باید اجازه بگیری برای کپی قالب و یا اینکه دستی به جیب ببری و برای خودت قالب اختصاصی طراحی کنی و یا از قالب های رایگان استفاده کنی !!

اینم یادت باشه :: بار کج به مقصد نمیرسه ! من خودم اینو تجربه کردم !! رو همین قالب های کپی شده از سایت های بزرگ ! و الانم به تو توصیه میکنم ...

قربان بروبچ پرشین اسکریپت ...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا